Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Monday, 01.10.2012, 19:34

są i tacy, którzy wrócili sobie po cichu, sprawdzając od tyłu jak to wygląda i czy dużo zmian zaszło ;) 1 epokę zrobiłbym w 4 dni, ale pobawię się tutaj trochę :P

powiem szczerze, szału nie ma jak na te 2 lata mojej nieobecności. Dodano ekspedycje, ustroje, lekki balans i .... to tyle. Niezbyt dużo, zważając, że niektóre zmiany nastąpiły dopiero niedawno. Osobiście się strasznie dziwię administracji, że nie otwiera nowych serwerów co pół roku. Właśnie wtedy gra najwięcej osób, gra jest zdecydowanie najciekawsza ;) a tak, posługując się moim przykładem, zanim zacznę cokolwiek wojować minio sporo czasu i większość najzwyczajniej w świecie się zniechęci.

No nic. Dawny Palagrin wrócił, tym razem pobawię się na T2 ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "karwek" (01.10.2012, 20:00)


82

Tuesday, 02.10.2012, 10:22

Wiem że was to może zdziwić ale poważna akcja reklamowa to absolutnie min 50.000 PLN a efekty zaczyna się odczuwać przy grubo ponad 200.000 PLN.

Nadal nie wiemy co odpycha ludzi od TE ale jest małe przełożenie na grających (prawdopodobnie) gra wymaga za dużo myślenia i liczenia. ;/

Zainwestować takie pieniądze można dopiero wtedy gdy ma się dużą szansę na ich zwrot, a z tym może być duży kłopot, ze względu na zaspamowanie rynku.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

83

Tuesday, 02.10.2012, 16:25

To faktycznie 50 tys zł Sushi to sie nie opłaca na chwile obecna ( ta gra na pierwszy rzut oka nie przemawia do ludzi w wieku 11-18 lat bez obrazania kogos)

PLUSEM jest to ze gra rusza na SMARTFONACH - moze cos w tym kierunku by usprawnic działanie

ale tak jak napisales wielu ludzi sie zraża szybko po pierwszym ciosie

( moze wieksze ochronki czasowe i faktycznie ten buff budowlany w kazdej nowej epoce 2 dniowy, jesli ktos by zrezygnowal to chociaz by żyzna farma została)

Nie oszukujmy sie wiekszosc gier ma juz dobre animacje i coraz wiecej takich jest a u nas tylko obrazki to wlasnie zraza ludzi ( nie doceniają złożonej prostoty )

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Tuesday, 02.10.2012, 16:32

@Sushi
Nie chce Cię zinterpretować źle, (wiec jeśli to zrobię to mnie popraw) ale uważam Twoją wypowiedź za "kiełbasę wyborczą". Mam na myśli napiszemy im coś, aby się odczepili.

Gra jest trudna, lecz osobiście uważam, że nie na tyle trudna, aby nie potrafiła przyciągnąć masy odbiorców, którzy wykupią premke.

Co może spowodować, że gra stanie się zdecydowanie łatwiejsza ?

1. Posiadacie wersje TE demo, dlaczego na podstawie owego demo nie można zrealizować krótkiego filmiku, gdzie osoba grająca owe demo opowie co z czym się je. Trafi zdecydowanie lepiej do odbiorców niż owe demo, gdyż wiele moich zajomych, których dawno dawno temu próbowałem namówić do owej gry grając demo pytali się mnie co mają robić. Film zastąpiłby głos znajomego, który podpowiada i będzie zarazem dla NOWYCH odbiorców, którzy mają tutaj trafić również bez pomocy od graczy już w to grających. Ewentualnie podczas rozgrywki demo dołożyć głos tłumaczący co i jak, ale moim zdaniem realizacja filmu i umieszczeniu go na popularnym serwisie takim jak yt, będzie najtrafniejszym rozwiązaniem. (wymaga mniej pracy i koszty są ograniczone do minimum)

2. Wiadomośc od administracji może również zawierać linki do forum i TEtutka (w szczególności myślę o dziale porady), gdzie nowy gracz może skorzystać z poradników napisanych już przez graczy i moderatorów. Fakt faktem niektóre tematy wymagałyby odświeżenia, lecz można to w prosty sposób uczynić. Jeżeli administracja postanowi wprowadzić w życie T3 (ewentualnie serwer testowy) lub orientacyjnie poda datę startu, która nie będzie odległą o lata świetlne, mogę się tego podjąć sam lub jak ktoś chciałby może pomóc.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

85

Tuesday, 02.10.2012, 17:25

Jeśli chodzi o reklamę to oczywistym faktem jest że to trochę kosztuje a z wpływów z premki nie da się wszystkiego zrobić.
Ale ja osobiście ( nie wiem czy inni też i czy to zależy od rozdzielczości ) Z prawej i lewej strony gry mam miejsca w których kończy się okno gry a zaczyna nieprzenikniona czerń :D To miejsce aż prosi się o to aby zamieścić tam reklamę ( która generowała by dodatkowe wpływy )i podejrzewam że nikomu nie przeszkadzał by mały migający prostokąt z rogu jeśli w zamian mieli dostać by lepszą rozgrywkę

86

Tuesday, 02.10.2012, 17:36

OSADNICZEK dobry pomysł :)

Najlepiej jakies środki Farmakologiczne ( cos na ból głowy, biegunke, cos pobudzajacego z zawartoscia coffeiny, ale najlepszy sprzedajacy sie dill to cycuszki :) )

87

Tuesday, 02.10.2012, 20:16

reklama mogłaby być możliwa do usunięca poprzez np wykupienie premium, znam grę w której dokładnie tak to funkcjonuje ;)

88

Tuesday, 02.10.2012, 20:29

A ja nawet bym proponował żeby nie usuwać ale nie dawać takiej wnerwiającej wyskakującej tylko małą z boku na pewno nikomu by to nie wadziło

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Tuesday, 02.10.2012, 20:52

reklama mogłaby być możliwa do usunięca poprzez np wykupienie premium, znam grę w której dokładnie tak to funkcjonuje ;)
Aktualnie ta opcja jest w premium na BW ich produkcji także ten pomysł znają doskonale.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

90

Tuesday, 02.10.2012, 20:55

A tu bez premki nie ma reklam? Jest dokładnie tak samo.

91

Wednesday, 03.10.2012, 09:55

Reklama nie jest zarządzana przez nas ale to i tak nie jest problem gdyż nie generuje ona nawet w przybliżeniu wystarczających przychodów. Dodatkowo pole po lewo i prawo masz wolne gdyż rozmiar pola gry musi być przystosowany dla różnych rozmiarów wyświetlaczy (rozdzielczości ekranu).

1. Podobne produkcje już są na tubie zrealizowane przez samych graczy.

2. Dobry pomysł.

Zasadniczo shout box był naszym pomysłem na ułatwienie startu nowym graczom.

Tak jest to kiełbacha wyborcza mająca skłonić przynajmniej kilkoro z was do wsparcia nas pomysłami, bo może ktoś wpadnie na coś genialnego i prostego co pozwoli na rozwój TE.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

92

Wednesday, 03.10.2012, 13:03

To wystarczy trochę się postarać.
Jaśli naprawdę zależy wam na naszej opinii to wystarczy założyć temat :

,,Pomysły na rozwój TE oraz przyciągnięcie nowych graczy" Najlepsze pomysły nagradzali byście 10 dni premki i było by tam tyle pomysłów że na pewno dało by się wyciągnąć coś sensownego.
Tylko jest jeden warunek nasze pomysły to nie wszystko potrzebna jest jeszcze realizacja tych pomysłów

93

Wednesday, 03.10.2012, 15:39

Nie ma sie co zastanawiac tylko oglaszac start nowego serwara z tygodniowym wyprzedzeniem

T1-2 umieraja smiercia naturalna a ci co tam graja pewnie i tak wnet przestana premki kupowac bo osiagna to co chcieli

jesli na t3 bedzie duzo graczy to mozna sie zastanawiac nad reklamami i innymi pierdolami

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Wednesday, 03.10.2012, 18:04

Lub i nawet postawieniem T4
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

95

Wednesday, 03.10.2012, 19:05

Ale to by trzeba robić teraz, wczesną jesienią. Dni coraz krótsze, ludzie spędzają dużo czasu przy kompie. Ja zacząłem grać 3 lata temu właśnie w październiku dzięki reklamie w poczcie na interii. getm@interia.pl Pół roku po starcie t2 i to wystarczyło że byłem na tyle do tyłu że nie byłem w stanie podgonić czołówki...
Moim zdaniem fajny był konkurs na R15 że można było wygrać cokolwiek - ludzi to strasznie przyciąga i zatrzymuje na dłużej, bo zwiększa motywację do rywalizacji.

też byś wrócił hehe
Gram na t1 i t2, kika i CENTURION odpowiednio. Więc nie muszę wracać :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Getm" (03.10.2012, 19:23)


96

Friday, 05.10.2012, 19:03

a to mnie panie atlantis zaskoczyłeś

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

97

Saturday, 06.10.2012, 22:47

wg Getm
""Gram na t1 i t2, kika i CENTURION odpowiednio.

to dobrze że już grasz tylko na dwóch , na T2 zrobiło się tak nudno bez twoich "dodatkowych" kont .
Niedługo to nam serwer zamkną , to może czas wziąść sprawy w swoje ręce i rozruszać serwer odpalając swoich "spiochów" panie A.

98

Saturday, 06.10.2012, 23:06

Cieszę się że zarzuca się mi jakieś multi - to świadczy o tym że dobrze gram i ktoś się doszukuje podstaw żeby zablokować moje konto.Nudno się zrobiło jak Cię zablokowali (bez obrazy), dlatego chciałem pograć w 4e.
Moja zmiana kont była legalna, zgłoszona i nie ma co się tego czepiać.
Zachęcam do wypowiadania się na temat tego wątku...

99

Saturday, 06.10.2012, 23:09

Atlant gralismy razem w spartanach i mi nie wkrecisz ze nie wchodziles na wiecej niz 1 konto :) hehe glupio to teraz wyglada jak tak sie wypierasz, moze teraz tego nie robisz ale tak bylo:P

100

Saturday, 06.10.2012, 23:18

Atlant gralismy razem w spartanach i mi nie wkrecisz ze nie wchodziles na wiecej niz 1 konto :) hehe glupio to teraz wyglada jak tak sie wypierasz, moze teraz tego nie robisz ale tak bylo:P
Tak graliśmy razem, nie wiem czemu teraz próbujesz ludziom wmawiać że grałem na wielu kontach, może dlatego że poległeś w tym raporcie http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=74b5812ba1
Cały czas zachęcam do wypowiadania się na temat. W mojej sprawie można założyć osobny wątek i sobie podyskutujemy.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Getm" (06.10.2012, 23:24)