You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, October 6th 2012, 10:59am

Czy to największa szarża na T2 ???

Atak na bunkier ... w 2 rundzie na 6% szans i z modyfikatorem 250% do szarży - co dało ponad 2 000 000 zadanych ciosów w rundzie !!!

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0a57e7351f

Czy ktoś osiągnął lepszy wynik w 5 epoce, bo w 3 to chyba nikt mnie nie przebije ( chyba że pod człowiekiem w ataku na armię piechoty pod aniołkiem :P )a 4 i 6 ma jeszcze lichutkie armie ... ???

2

Saturday, October 6th 2012, 12:18pm

Jakoś te wasze "sukcesy" na T2 nie robią na mnie wrażenia. Ten serwer już się popsuł przez ostatni event, simy mają armię po 4-5k halabard, bohaterów na 50 lvlach przez co według mnie nie ma tam teraz gry. Nowi gracza zostaną zjechani przez tych simujących w 3 epoce i od razu odechciewa im się grać, bo szansy na wyrównaną walkę nie ma.


3

Saturday, October 6th 2012, 5:20pm

No dokladnie, ale widzisz jak jego jara ta jego armia mysli ze jest wielki bo ma taka armie:)tylko ze to armia w epoce juz mozna powiedziec zapomnianej, pod byle jakim pretekstem wkleja linki z walk zapewne ustawianych pod expa:) pokaz wagoner linki z twoich walk z T1 ok?

4

Saturday, October 6th 2012, 8:34pm

No dokladnie, ale widzisz jak jego jara ta jego armia mysli ze jest wielki bo ma taka armie:)tylko ze to armia w epoce juz mozna powiedziec zapomnianej, pod byle jakim pretekstem wkleja linki z walk zapewne ustawianych pod expa:) pokaz wagoner linki z twoich walk z T1 ok?
No niech wkleja i niech się jara w końcu to gra czyli ma nam zapewnić mile spędzony czas :P Szkoda tylko, że już nie ruszy do przodu z epoką.

5

Saturday, October 6th 2012, 11:42pm

Nie gram na T1 ... dałem ogłoszenie o przejęcie konta tam ale nikt chyba mi nie da bo ... na dwóch serwerach nie mogę być 1 w rankingu :D

;)

Co z tą konfrontacją z 5 epoką w oblegu ... my z 3 polecimy bez AA a Wy z 5 bez śmigieł ... żeby każdej stronie wpadło trochę expa :)

6

Sunday, October 7th 2012, 12:51am

bedac w epoce wyzszej niz w 3 nigdy bys nie byl:)

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

7

Monday, October 8th 2012, 1:01pm

wagoner jak chcesz to dam ci konto na T1
3e (tą którą kochasz i jakieś 20k PH na koncie) herosy słabe bo na poziomach chyba 20 (nie pamiętam dokładnie)

byłem w HUSARI lecz przez problemy życiowe musiałem ukrócić czas spędzony przy kompie(więc zostawiłem tylko T2)