Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 30.10.2012, 21:36

Oto odpowiedz sushiego na moje zapytanie czemu na bw byl event a u nas nic:)



Friday, 19.10.2012, 08:36




RE: Witam




Pewnie dlatego, że oni uzbierali 1500 poleceń na facebooku?

Moze tu jest pies pogrzebany panowie?:P

22

Wednesday, 31.10.2012, 07:17

A my nie uzbieramy 150 :P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Wednesday, 31.10.2012, 08:37

Powiem tak ja nawet nie istnieje:D

No bo na facebooku konta nie mam:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Wednesday, 31.10.2012, 10:54

też nie mam i miał na 100% nie będę

25

Thursday, 01.11.2012, 20:21

BloodWars
Wtorek
Niebawem rozpocznie się event na Halloween i drugi na święto zmarłych. Patch dla wyprawkujących jest już w drodze z bonusami "codziennymi". W dalszych planach będą prowadzone prace nad areną pvp. Więcej informacji już wkrótce!

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Thursday, 01.11.2012, 20:53

No i wszystko jasne :!: :!: jak interesują się ta gra .

Dlaczego olewacie tak ta grę :?: a potem mówicie ze małe zainteresowanie nią jest co :!: .

Teraz będzie trzeba czekać na odpowiedz przez te 5 dni roboczych w tygodniu kiedy są .Tylko trzeba wiedzieć który to tydzień :whistling:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Thursday, 01.11.2012, 21:13

No a co byś chciał, aby Twoje żołnierzyki na halloween miały dynie zamiast głów ? Na takim czymś Ci zależy ?
Jeżeli szukacie kolejnego evenetu budowlanego to powodzenia w niszczeniu gry bo taki następny zrobi już taki dysbalans miedzy graczami, że proszę siadać.

Twórcy też ludzie ... Jak mają inwestować w coś bez profitów to wolą zainwestować w coś co owe przynosi.
Sushi napisał, że jak wymyślą COŚ co pozwoli uratować grywalność tej pozycji to i TE się zajmą.
Masz pomysł to napisz do niego na PW, akurat to może TY wymyślisz to coś, a za przeproszeniem plucie się o brak evenetu na to posrane halloween jest bardziej niż bezsensowne.
Jakby Twórcy chcieli dać nam event to by był nawet na dropa czy cokolwiek. Nie chcą to nie będzie.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Thursday, 01.11.2012, 21:32

komu chodzi o event budowlany .O jakikolwiek event po to jest gra i za coś wreszcie płacimy a na pewno nie po to żeby patrzeć jak w innej grze co chwilkę dają coś a tu pustka.
Tutaj tez graja ludzie nie tylko twórcy są nimi.
Ale bez przyciągania graczy to na pewno nie będzie nic przynosić .


Nie wiedziałem że maja adwokata w Twojej osobie ale akurat to do Ciebie nie pisałem nic więc po co się tak rozpisujesz.

Jak to jest coś bez profitów to dziwie się że jeszcze tutaj grasz .

29

Thursday, 01.11.2012, 21:36

jak się nie interesują to nie przynosi efektu. Nie znam ani jednego jakiegokolwiek interesu który przynosi profity nie inwestując i nie interesując się jego losem. Moim zdaniem TE da się jeszcze uratować, ale jak będzie to wyglądało tak jak przez powiedzmy ostatnie 1,5 roku , to raczej o TE trzeba zapomnieć , bo zostanie zamknięte :)
T2 - Cichy

Podobne wątki