Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 02.07.2008, 11:44

Apel o pozostawanie w 1 erze

ludzie radze wam dobrze siedźcie tam puki możecie :) wszyscy się drą żeby iść tam a gówno prawda wiara Cie tylko farmi posłuchałem kogoś i poszedłem mając ołtarze na 10 lvlach oczywiście PRO gracz: Khaine od razu zrobił sobie ze mnie farmę tak jak wielu innych graczy więc mówię wam że tam nie ma nic ciekawego siedźcie nawet do 25 ołtarza na dobre wam to wyjdzie =) ^^ oni chcą mieć tylko farmy nowe nic więcej :P

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 02.07.2008, 12:06

ja co prawda jeszcze w neolicie, ale oczywistym jest dla mnie, że na początku będzie trudno i będzie trzeba mocno się nakombinować, żeby rozwinąć się do jakiegoś przyzwoitego poziomu, ale cóż taka gra, a z tymi ołtarzami problem taki, że na ich budowę na kolejny poziom potrzeba czasu, a im później przejdziesz tym wszyscy dookoła będą bardziej rozwinięci, i coś mi się wydaje, że tylko Ci co przeszli pierwsi z okolicy nie narzekają, że mieli za mały
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Wednesday, 02.07.2008, 12:25

Jak przeszedłem do nowej epoki odrazu zostałem cieplutko przyjęty przez graczy, którzy już tu byli 8o Na początku żałowałem; trzeba było porzeźbić jeszcze w kamieniu. Otrząsnąłem się, przeanailizwoałem cały problem, wyciągnełem wnioski i podjełem kroki zapobiegawcze:P Ciesze się, że awansowałem:) Rozbudowałem miasto i armie i taraz ja rownie cieplo i otwarcie przyjmuje nowych :love: Nie bede sciemnial, sasiadow w neolicie oszczedziłem tlyko dlatego, zeby miec co farmic w starozytnosci ( nie zarzyna sie kur co znoszą złote jajka)
Co do awansu to jest jak przejscie gry na poziomie easy i wejscie na poziom hard; na poczatku cieżko, ale pożniej daje to więcej satysfakcji z zabawy. I trzeba się dobrze przygotować; zarówno postarać sie o zasoby (ołtarz) jak i odpowiedni rozwój bohatera!! A jak się niechce być farmionym to wystarczy dbać o strategiczne zasoby (kamyczki i brąz); mniej grabią, rzadziej odwiedzają :thumbup: Nie jest sie farma jak sie nic nie traci; proste:D

4

Wednesday, 02.07.2008, 12:45

ta ale czasami człowiek musi spać a ja lubię dużo pospać więc siedzę do 1 ale wstaje o 12 albo i później a jak widzę apele o awans i tak hmm "ciepło" się mnie przyjmuje to na początku się śmieje że dałem się na taką głupotę nabrać =) i najchętniej to teraz chyba bym wrócił do 1 epoki nawet gdybym miał wioski od nowa budować po prostu nie mam weny żeby siedzieć cały czas i tylko pilnować czy ktoś nie atakuje o_O

5

Wednesday, 02.07.2008, 12:57

Duzo stodol: 3-4 i zachowuja 12h produkcje klejnotow. Jak sie ma w nadmiarze to trzeba sie dzielic po chrzescijansku z bliznim, nie:p Inni awansuja ty juz tu bedzie, z technologiami na nich czekal i armia i sie szybko odkujesz:) Chociaz 10lvl oltarza jak piszesz; to jest dopiero extra hard poziom rozgrywki:D No zostales brzydko oszukany, ale trzeba bylo czytac topiki o awansie, albo zapytac kilku graczy, ktorzy juz tu byli, jak by ich relacje sie pokryly to bys wiedzial na czym stoisz:)

6

Wednesday, 02.07.2008, 12:59

ja wiem że lepiej było mieć wyższy ale to był impuls oba ołtarze na 10 lvlu bohater na 9 lvlu surka w spichlerzu i tak poszło :PPP :D miałem nadzieje że wiara da chociaż z 2 dni na ogarnięcie się ale :/ szkoda gadać

7

Wednesday, 02.07.2008, 14:18

17 i 15 spokojnie wystarczy.
Wybudujesz za to dużo kopalni, stodół i wyeliminujesz korupcję w drugiej wiosce. Wtedy możesz spać spokojnie lub patrzeć jak rośnie ilość surowców ;)

8

Wednesday, 02.07.2008, 14:40

Ja tam przeszłam w obu wioskach na 10 poziomie, bo mi się nudziło rozbudowywanie ołtarzy 8)
I nie żałuję, mam już rozbudowane wiochy i zbieram teraz na technologie :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 02.07.2008, 14:43

ja mam dwa ołtarze po 15 i czekam tylko, aż zdobędę 9 poziom drugim bohaterem, i w sobotę od rana starożytność, trzeba mieć pewną swobodę, żeby czas ochrony wykorzytsać
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

10

Wednesday, 02.07.2008, 15:08

Wlasnie sie zastanawiam do ilu oltarze rozbudowywac, by przejsc do nastepnej epoki? co prawda mam jeszcze troche czasu bo jeden bohater jest na 8 lvl a drugi na 4, ze zdobywaniem materialu nie ma najmniejszego problemu, raczej musze czekac, bo nie nadazy sie budowac :), stwierdzilem ze postawie oltarze na 17 pozim, mysle ze to bedzie rownoczesnie z dobiciem 9/10 lvl na bohaterach, co o tym sadzicie, wystarczy, czy na 20 je wyciagac?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 02.07.2008, 15:11

jak będziesz miał dosyć chodzenia po tych samych lokacjach, grabienia i złomowania wszystkich dookoła to będziesz wiedział
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 02.07.2008, 15:56

NIe jest w sumie tragicznie, siedzę 3 dzień w staro, szedłem z 15 i 12 lv ołtarza i starczyło na parę budynków + eliminacja korupcji ( łącznie na to zeszło 1,6k kamyków ale się opłacało :P). Tak naprawdę to istotne jest aby starczyło na większość 1lv budynków + eliminacja korupcji i wsjo powoli się kula, w sumie fajnie bo mogę wszystko na spokojnie w 2h załatwić, jestem 4 w okolicy co przeszedł więc dużej konkruencji nie ma, mój sojusznik lata z legionami więc na razie w okolicy oblega się nie boję :P. Jedyne co mi brakuje to tanich jednostek, które mogą duuużo przenosić ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

13

Wednesday, 02.07.2008, 16:12

A ja tam sobie jeszcze posiedze w komieniu bo choć kąta mam od początku czerwca to na poważnie gram od tygodnia niecałego i nie czyje potrzeby awansowania do staro
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

14

Wednesday, 02.07.2008, 16:54

Ja awansowałem z 15 i 14 levelem ołtarza i niestety trochę mi zabrakło, oczywiście wystarczyło żeby rozbudować podstawowe kopalnie i zlikwidować korupcję ale teraz bym poczekał te 2 dni i podniósł obie wioski do 17 poziomu żeby od razu móc zrobić technologię pozwalającą zbudować 3 wioskę, wtedy momentalnie można się wybić, a tak to musiałem się męczyć żeby kamyki na technologie uzbierać, z 3 wioskami przez 2-3 dni zrobiłem wszystkie bojowe technologie a następne 2-3 dni zajęło mi budowanie 4 kopalni brązu w stolicy do 14 poziomu na co poszło też mnóstwo kamieni, teraz myślę w 2 dni zbudować ołtarz w stolicy na 10 poziom i opracować AWANS DO ŚREDNIOWIECZA, a później już tylko trzeba będzie upolować 3 ostatnich bossów i można się obijać do 19 lvl bohatera :).

W podsumowaniu jak ja bym teraz przechodził to z 17 poziomem ołtarza w obu wioskach to minimum jakie radzę tym którzy jeszcze nie przeszli.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 02.07.2008, 17:47

Nie wiem czy dałbyś radę, koszt takiej operacji wyniósłby cię: 2k kamyków na bibliotekę (8lv), 4,6k na obie technologie + około 350 kamyków na 8lv pałacu = 7k samych kamyków, dodam, że totem 15lv daje jakieś 2k kamyków, 12lv około 1k.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

16

Wednesday, 02.07.2008, 19:09

Według mnie Diablo111 cos sciemnia.
Koszt wynalezienia wszystkich technologi wojskowych + technologi do wiosek (9k bez wiosek) 13,6k kamyczkow. Nawet z trzema wioskami nie dal by rady pociagnac takiej produkcji w czasie jakim pisze nawet rozbudowujac kopalnie kamyczkow chym do 10?. Nie wspominajac juz, kopalnie samych kamyczkow kosztuja astronomicznie w brazie:
Kopalnia kamieni szlachetnych - poziom 7Wydobycie:9 /h

Następny poziom:
Koszt: 1 0751 434180
Czas: 27 min. 15 sek.
Wydobycie:10 /h

nie wpominajac o brazie ktory musisz miec:

Kowal - poziom 7Wydobycie:27 /h

Następny poziom:
Koszt: 1 255400267
Czas: 40 min. 52 sek.
Wydobycie:30 /h

Wiec po co to gadanie o zbieraniu ok 10k kamykow w 3 dni. Bo reszte miales z oltarzy.


Co do zalozyciela topicu.
Ja zakladalem temat z prosba o przejscie ludzi do starozytnosci. Jak widzisz masz teraz problem. Pomysl jaki bys mial jak bys przeszedl za 2 tygodnie. Wtedy byl bys farma kazdego.
Ktos to dobrze ujął, że to przejście z Easy na Hard. Bo nie mozna tyle grabic odrazu. Bo kazdy kto przeszedl wczesniej jest silniejszy. Ale uwiez mi 17 level oltarza niewiele ci pomoze. Bo kamyczki wydajesz na biezaco i zdobyc je ciezko podobnie jak braz. Wiec czas co poswiecisz na rozbudowe jest bez cenny.
Problemem jest tylko fakt, ze atakujac ciebie Kamienni dostaja krzemien. A dostaja go mase bo ja produkujac konie z 1 tylko pola mam stale 2k++ koni.
Poza tym przechodzac do Starozytnosci wczesniej masz jedna przewage. Szybciej sie przystosowujesz do taktyk tu stosowanych.
A tu gra juz nie polega na wyslaniu 20 Dzikich i 12 sloni i odbudowaniu dzikich.

Zeby bylo jasne:
Przeszedlem z 2x 10 lev oltarza i bohaterowie 6 i 2 lwv. Bo mi sie strasznie nudzilo. W chwili obecnej w obrebie 5 kwadratow (calych ekranow) w kazdym kierunku od stolicy i 4 od wioski, jest 2 kolesi ktorzy sa w stanie mi sie oprzec. Wiec nie jest tak zle. Dodam ze mam wynalezione tylko 2 wynalazki FALANGE i Sandaly.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "yolinar" (02.07.2008, 22:07)


-_-<

Nierejestrowany

17

Wednesday, 02.07.2008, 21:19

a ja pomimo ze moglem z duzo wyzszymi poziomami oltarzy to przeszedlem z 16/15 z braku czasu i nie zaluje bo ciutke rozbudowalem stolice i zkliwidowalem korupcje ;] , przechodzenie do drugiej ery zalezy jak jestesmy polozeni jesli wokol nas jest pelno graczy z antyku to malo bedziemy spac :P a jak okolica w lupancu to jak najbardziej mozna smialo isc ;] 15 poziom oltarza w drugiej wiosce i nawet ten sam w stolicy pozwala nam juz troche po awansie zlikwidowac korupcje ;], aha i w antyku duzo latwiej sie bronic ;] wiec bez obaw ;] miecznicy to nieziemscy pogromcy mastodontow :D WT dymaja dzikie hordy procarzy, no z wilkami nie ma lekko :P ale jak jest zapor z miecznikow to da rade w defie wytrwac ;]

18

Wednesday, 02.07.2008, 21:56

Diablo111 też mi się wydaje, że coś ściemniasz :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

19

Wednesday, 02.07.2008, 22:40

Jest to wykonalne jak najbardziej. Ja może nie mam kopalni rozbudowanych na 14 poziom ale ciągnę 3 wiochy równomiernie i też techy już prawie wszystkie gotowe. Ale jak się wie gdzie szukać surowców to połowa sukcesu.
Tu taki jeden mój ciekawy wjazd na farme z dzisiejszego dnia :D
Atakowana wioska straciła 1 9901 750408767
A zapewniam że nie jest to odosobniony przypadek.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 02.07.2008, 22:46

Atakowana wioska straciła 1 9901 750408767
podaj współrzędne :D
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.