Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 08.11.2012, 19:12

T1 wioski

Dowiedziałem się że Jannet nie gra.
Miała 2 wioski ode mnie które jak słyszałem sobie żule wzięły .

Tak ze te wioski są przeze mnie zbudowane sam szukałem terenów a tym bardziej nie dostałem ich od Was .

Jedna wioska jest na servo a druga na mechy i dobrze by było żebyście je oddali.

I pytam się czemu rządzicie sobie nie swoimi wioskami ,a poza tym ja z Janet rozmawiałem i miał sobie ona je zatrzymać lub mogłem sobie je zabrać z powrotem.

Więc chce żebyście oddali nie swoje wioski i tym bardziej ze ich w walce nie zdobyliście.

2

Thursday, 08.11.2012, 20:38

Kochani Żulowie :)
Ze względu że mi zabieracie wioski jak i BC to robi, zwracam do Was sie z prośbą.
Mam dwa dobre tereny pod servo i mechy, dam Wam je, jeśli mi je rozbudujecie do 25 poziomu co najmniej, później od Was je odbiorę, jedną oddam BC, bo oni mało wiosek maja tak rozbudowanych, a drugą, tą pod mechy, to ja wezmę, będzie dobra też pod bombki, którymi Was poatakuję :)
Zgoda?

3

Thursday, 08.11.2012, 20:49

to może ja poddaję wioski a bc uzna że są słabe i nie podejmie działań by je zabrać co bc ???

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 08.11.2012, 21:45

Ty ich nie budowałeś wiec co się tak pienisz nie są Wasze ani nie były i nie dałem ich Wam ze sobie tak wzięliście co nie umiecie sobie wybudować lub zdobyć w walce.
A jak by Cie interesowało to dał bym je Bc

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 08.11.2012, 21:54

Poniższe czytamy od dołu
Więc po 1 ktoś ty
Po 2 twoje konto/ty gra teraz po stronie BC, losowałeś\rozbudowywałeś będąc po naszej. Nie pozwolilibyśmy rozbudować się po tamtej stronie koalicji. Trzeba było nie kończyć gry nie oddawać wiosek nie zmieniać stron.

Spiryt77
Intermediate






Postów: 320

Skąd: Małopolska

Thursday, 13.09.2012, 22:14
RE: siemka
dobremu znajomemu z T2 :)co dobrze zajmie się kontem i grał już w 6 epoce
Ole
Professional





Postów: 637

Skąd: PŁOCK

Thursday, 13.09.2012, 21:18

Odbiorcy:
Spiryt77 (13.09.2012, 22:12)

siemka

komu oddałeś konto na t1?
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (08.11.2012, 22:00)


6

Thursday, 08.11.2012, 22:02

chyba koniec tematu, wszystko wiadome :P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 08.11.2012, 22:11

A i Janet nie wiadomo czy skończyła grę wioski są na razie na przechowaniu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 08.11.2012, 23:13

no chyba nie duszek z lasu :)

i co z tego ze po Waszej ale sam je sobie wybudowałem no ale cóż nie ma to jak przywłaszczyć sobie coś co nie należy do Was :)

A Ty grusia to się nie odzywaj zrób sobie lepiej oblężenie na 1 poziom wioski mogę Ci dać namiary :whistling: