You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Wednesday, September 19th 2012, 4:23am

A to dobitka "Sprytnego" Spiryta ... :/

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=38e3deaebe

... "Sprytny" Spiryt mógłby w końcu postawić jakiś bunkier i pokazać na co go stać !!!

Wyzywam Cię ! Cały ten Twój "kram" przeciwko mojej jednej armii ! Wyznacz miejsce i czas ... rozstawiać "kram" możesz jak Ci się podoba !!!

42

Wednesday, September 19th 2012, 6:15pm

skakuj do 5 ery dam ci 1miesiąć na rozbudowę i możesz wystawić wszystkie te swoje armię to przyjdę do ciebie to zobaczymy na co cie stać i tych twoich hero a co do Spiryta to jedzie waz jak chce i kiedy chce a wy to nawet trafić go nie umiecie tacy waz gracze żenada

Spiryt77

Intermediate

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

43

Wednesday, September 19th 2012, 8:19pm

słuchaj mi to nie potrzebne tak jak pisałem w 3 epoce podobno uciekałem przed Tobą tak pisałeś na forum ale napisałem że woja stoją w wiosce to tylko puściłeś ze200 jednostek żeby zbić fronty i nie przyszedłeś już potem a tak kozaczyłeś .

Jak by wioski nie były zjechane nalotami to też bym miał teraz mutanty i byś nawet nie zajrzał do mnie bo byś dygał tak samo jak byłem w 3 epoce .I tylko dlatego założyliście na nas oblężenia bo nie dawaliście sobie rady bo Was kasowałem taka prawda ,poza tym sam to napisałeś do nas na klan .
Tak ze nie bądź takim bohatera bo mi to nie potrzebne ustawiać się przez mutantem i tracić wojo jak mogę sobie i bez tego po expic jak do tej pory na Was.



Poza tym na pewno nie pisałem na forum że przejdę do 4 epoki tylko mi nalotów nie róbcie ,nawet bym się nie zniżył do takiego poziomu jak Ty. Chodź wrogów miałem dużo i mam .

Ps.w 4 epoce złota mało a poza tym szpiegujcie sobie dalej moja wioskę żebym jej nie mógł skasować bo to akurat wam dobrze wychodzi mnie by znudziło po jednym dniu ale Wy prawie tydzień. Ale to z braku zajęcia .

Spiryt77

Intermediate

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

44

Wednesday, September 19th 2012, 8:28pm

A poza tym zejdź ze mnie i się odpi......ol bo wiem że Was wkurza te kasowanie i Wasza niemoc co do skasowania coś
u mnie :)


No i własnie pisałeś że u was są tacy dobrzy gracze a ani raz mnie nie skasowaliście waszymi atakami, a Diabłom się już 3 razy udało więc tam są lepsi gracze od Was.


O to Twój atak

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2704bf12e2


czwarta rano człowieku ja sobie wtedy smacznie śpię ale Ty to chyba bez kliknięcia co 5 minut nie zaśniesz.

45

Wednesday, September 19th 2012, 9:41pm

Jaka armia :D hehehe Co za mutanty szkoda, że już raczej do mnie nie dojdą :D

46

Thursday, September 20th 2012, 4:24pm

a co tak mało gdzie reszte zgubiłeś ?

47

Friday, September 21st 2012, 1:03am

Jak Diabły Cię dopadły to może mi też się uda :) ... jak na razie widzę że do 5 się nie wybierasz bo Fenek Ci w tym przeszkadza a w szeregach nie masz żadnego mocnego aniołka i jakoś marnie z Twoim AA ;)

Spiryt77

Intermediate

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

48

Friday, September 21st 2012, 5:27pm

Kto wie może Ci się uda kiedyś :thumbup: nie mówię że nie :)

Aa u mnie jest bardzo dobre i nie trzeba mi aniołka żeby przejść fenka wystarczy nieumarły :)

jak zacznę próby i przejdę to Ci pokarzę :)

49

Friday, September 21st 2012, 7:29pm

o co chodzi fenek jest słaby
ja tylko aniola nie mam na kacyka tak to reszta marną przeszkodą była

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

50

Friday, November 16th 2012, 11:35pm

Obiecałem Ci więc proszę o to link z pierwszej próby :whistling:



http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=204fcdea1d


tak że nie wiem czy któryś z twoich ma taki atak aa jak mój nieumarły co zaledwie jest na 36lvl .
Jeszcze jak bym do tego dołożył dziewicę i nowoczesną hakownice to troszkę by więcej było ataku-aa

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

51

Saturday, November 17th 2012, 7:13am

hahaha 3xszarża