You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, November 18th 2012, 11:29am

Rozwój Stolic

Witam serdecznie

Pytanie do dyskusji
Państwo admini skoro wprowadziliście ustroje polityczne i zainwestowaliście w wzbogacenie stolic to co bedzie z bohaterami głównymi

Dlaczego nie dać możliwości dalszego rozwoju głównego bohatera na nie tylko 65% doświadczenia. Chyba czas coś z tym zrobić??

Oczekujemy rozwiązań i propozycji.

2

Sunday, November 18th 2012, 2:28pm

Propomuje dolozyc nowa technologie ktora bedzie najdrozsza w 6 epoce ale bedzie pozwalac na zniesienie ograniczenia zdobywanego expa od 60 poziomu:D

This post has been edited 1 times, last edit by "Riiffii" (Nov 18th 2012, 7:16pm)

Ole

Professional

• Send private message

3

Sunday, November 18th 2012, 8:39pm

O problemie górnego limitu już dawno pisałem.
Bez sensu jest ustawianie pułapu dla końcowej epoki
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Sunday, November 18th 2012, 9:56pm

albo tak jak kiedys pisalem zostawic taki exp ale dac jeszcze jakis bonus

5

Thursday, November 22nd 2012, 6:53am

Albo chociaż dać możliwość rozwoju klanu powyżej 20 osób.

6

Monday, November 26th 2012, 11:23am

Zapisałem propozycje odnośnie expa i klanu do rozważenia przy kolejnym patchu.

Dzięki.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, November 26th 2012, 6:58pm

no nieee to będzie nowy pacz ??? :rotfl:

Spiryt35

Professional

• Send private message

8

Monday, November 26th 2012, 8:00pm

to jak macie pomyśleć na wprowadzeniem większej ilości graczy w klanie chodź według mnie to jest wystarczająco to może pomyślicie tez na większym zasięgiem wiosek :)

9

Monday, November 26th 2012, 9:49pm

Proszę o pokazanie mi chociaż jednego dobrego patcha :D lepiej zrestartować grę.... Albo faktycznie utworzyc nowy serwer na zasadach na jakich zaczynaliśmy Time Edge