Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 08.12.2012, 16:05

To nie do dyskusji, chyba że z adminami tej coraz to mniej ,ciekawej gry

I tu się zwracam do szanownych adminów tej gierki , kiedyś całkiem przyzwoitej ,teraz sensu pozbawionej, i teraz poproszę o konkretną odpowiedź nie zwodzenie obietnicami, i nie mam zamiaru ubierać tego co mnie boli w kolorowe słówka , więc bądźcie przygotowani że nie będę ich zbytnio dobierał.
To co było na początku , i owszem dość fajna gierka miała swoje zalety dlatego zebrała tak liczne grono graczy, ale!!!
To co powprowadzaliście ostatnimi czasy to jest totalny debilizm , albo gracie w stronnictwie BC ,(no chyba że wam za te zmiany płacą):P
Jak ktoś przy zdrowych zmysłach, chcący być bezstronnym mógł wprowadzić np. ustroje które dają możliwość oblegania a samemu być przed tym chronionym, wykonać nalot i samemu też być prawie przed tym chronionym, bo wiadomo stolica , inne parametry i w niej cokolwiek zbombardować to juz fuks raczej.
No dobra szkoda tu mojego czasu, proszę o konkretna odpowiedź,
Zróbcie cos takiego żeby się chciało tu jeszcze grac, wyrównajcie szanse, po pierwsze szarże , to też w tej chwili totalna kupa, co to znaczy szansa na szarżę , spotyka sie ludek z 33% szansą z demonkiem co ma 6%, i kto dostaje zazwyczaj szarżę demon:)), urealnijcie to cośkolwiek , skoro 33% przegrywa z 6% to coś tu jest nie halo , co ?
drugie ustroje, fajny pomysł ale,wybierasz raz, nie mozna ciebie oblegać to i ty w samych założeniach nie możesz i już , a nie jakies tam zależności (jedynie zmiana ustroju),nalot to samo, wykonasz, to wszystko co masz jest w równym stopniu narażone na straty w tym i stolica(bez minusów).
No i długo by tu było wyliczać, więc postanówcie coś wreszcie albo macie pomysł na te gre albo nie,więc albo wróćcie do obrazu gry z początku, albo zmiany które wprowadzacie niech bedą przemyślane, nie macie pomysłów , służę pomocą ale to już na privie, tu i tak całe bc bedzie miało masę do powiedzenia,i jak zwykle bez sensu:P, bo jedynie im te poronione pomysły były na rękę.

myślę że nawiążemy temat , bo jeśli nie to wiem że mnóstwo graczy zakończy ten bzdurny sponsoring,

I co Wy na to ?
Tu korzystając z prawa edycji:
każdy zaczynał tak samo. na tych samych zasadach, wiadomo budowanie wioch i woja, proste zasady co do ras boha , tylko 4 w czym 3 miały po dwa pewne dodatki tylko ludek jeden pewny drugi na szansie, co wybierali , no te pewne a po jakimś czasie zaczął się lament, bo ludek za mocny, za dodatki do szarży kruszyły sie kopie na forum .ale za dodatki do hp , ataku czy defa już nie, bo to właścicielom innych ras nie przeszkadzało ,?

To samo w wypadku wojen , dokąd stronnictwo wiadome przodowało , zmian jakowyś nie było , wielu wstępowało w ich szeregi,w rezultacie ich przewaga była znaczna, naście klanów przeciw 4, ale My daliśmy radę bez pomocy adminów, zgraliśmy się potrafiliśmy sie zebrać w kupę i efekty były widoczne, po długim czasie walki z 18 zostało 2 czy 3 i to mizerne, nie dali rady .Co więc, zostały takie zmiany wprowadzone żeby dawali ,(nie wiem ile to kosztowało pln.)
A teraz po paru latach (bo to juz ponad 4 jak tu gram ), odejdę pokonany ,to fakt , ale nie przez graczy ale przez adminów tej gierki, i mam nadzieję że wielu rozsądnych wraz ze mną.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (08.12.2012, 17:29)


2

Saturday, 08.12.2012, 17:05

Proponuje przenieść post do porad . Bo sądzę że właśnie tego potrzebuje przedmówca.
Ale zanim się tam znajdzie udzielę koledze kilku rad.
Drogi graczu widzę że słabiutko ogarniasz więc ci wytłumaczę .
Skoro demonowi z 6 % wchodzi częściej szarża zrób sobie demona i daj mu te 6 % jest przecież możliwość usunięcia bohatera pousuwaj tych ludzi co ci nie szarżują . Skoro inni mają takie ustroje że mogą oblegać a ich nie można ,mogą robić naloty a im nie można ,weź i Ty drogi graczu zainwestuj te pare groszy i zmień sobie ustrój na taki ,jaki mają Oni ,nie bądź gorszy. A co . 8)
I nie obrażaj tu nikogo .
Czemu potrafią być tacy gracze którzy potrafią się dostosować do każdej zmiany ,i są tacy którym nic nie odpowiada.

3

Saturday, 08.12.2012, 17:11

"To co powprowadzaliście ostatnimi czasy to jest totalny debilizm , albo gracie w stronnictwie BC ,(no chyba że wam za te zmiany płacą):P "
Owszem płacą,płacą wszyscy opłacający konto premium tyle że admini nie mają prawdopodobnie z tego nic

"Jak ktoś przy zdrowych zmysłach, chcący być bezstronnym mógł wprowadzić np. ustroje które dają możliwość oblegania a samemu być przed tym chronionym, wykonać nalot i samemu też być prawie przed tym chronionym, bo wiadomo stolica , inne parametry i w niej cokolwiek zbombardować to juz fuks raczej."
sami najgłośniej skamleliście (Ty również) nad wprowadzeniem ustroju pośredniego dla 6e a teraz płaczecie jak można go było wprowadzić,toż to hipokryzja...ale...przypomnę ci co nieco :P
Na pewno pamiętasz jak jeszcze niedawno próbowaliśmy się z wami dogadać żebyście dali nam możliwość gry w 5 i 6e...mieliście z tego niezły ubaw i przy okazji zabieraliście wszystko co tylko się pojawiło poza stolicą.Dzięki ustrojom w końcu możemy pograć i od razu zaczyna się płacz, z resztą płacz jest za każdym razem jak dostajecie w 4 litery ;)
Wiem wiem ...pewno napiszesz lub ktoś z Twojej koalicji "jak jesteś taki mocny to chodź się zmierzymy " i od razu odpiszę...a zmierzymy się i to bardzo chętnie jak sprowadzimy ilość waszych wiosek i budynków do naszego poziomu...wtedy może nawet posparujemy i zobaczymy kto lepszy ;) ale do czasu aż to nastąpi będziemy grali tak jak gramy...bum bum bum leci sobie bombek parę, bo nie ma to jak podziwiać żulandię i sp z lotu ptaka ;)

4

Saturday, 08.12.2012, 17:35

Irenka , mój jedyny post w sprawie ustrojów :

To może i ja się pod tym podpiszę, ale tylko po to aby zamknąć to błędne koło,

taka dyskusja miałaby uzasadnienie gdyby sie odbywała przed wprowadzeniem ustrojów :P

, rozpętaliście wojnę, choć fakt, to Czas Wojny ,ale to Wy Admini
daliście możliwość paru graczom nie przestrzegania żadnych zasad, czyli
wszystko co teraz się dzieje to tylko Wasza wina, ale dobra, to i tak
nic juuz nie zmieni, wprowadźcie wreszcie te zmiany , byle szybko i byle
zastosowana w nich była prosta zasada przestrzegana od wielu lat, Tu
posłużę sie cytatem z książki w której choć nie jestem wierzący to widzę
w niej wiele mądrości," Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie"

Tak wiec sumując jeśli każdy ustój będzie zawierał tę zasadę to już będzie całkiem przyzwoicie.

widzisz tu jakąś rozbieżność w obu tematach ?
jedyna moja odpowiedź do graczy że względu na sentyment,
reszta ewentualnie z adminami

Oj teraz sobie przypomniałem że ty to nie Irenka , ale coż juz napisałem więc nie wykasuję odpowiedzi:P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (09.12.2012, 06:58)


5

Saturday, 08.12.2012, 18:40

Nie prosciej po prostu usnąc naloty ?

i dac za to jednostka latajacym 2x wiekszy atak.

Bo od poczatku gry to jest jedyny mankament ktory was trapi i doprowadza to do jakis pseudo umów o braku nalotów.

6

Saturday, 08.12.2012, 19:01

Dziś, 18:40
wg Beldor
Nie prosciej po prostu usnąc naloty ? NIE


jak nie chcesz miec robionych nalotow to wlacz sobie Dzieci Gai i masz po problemie

Dzieci Gai
Maksymalnie 10 jednostek w każdej wiosce.
Możesz mieć maksymalnie jedną dodatkową wioskę oprócz stolicy.
Koszt oraz koszt budowy budynków i kopalni zwiekszony 2-krotnie.
Twoje wioski nie mogą być atakowane, oblegane ani bombardowane [wyjątek].

Zwiększa o 100% doświadczenie otrzymywane przez bohaterów.
Zwiększony drop przedmiotów.

druga sprawa to taka, ze kazdy ma rowne szanse. mozecie robic naloty na nasze inne wsie!

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 08.12.2012, 21:10

W ostateczności każdy będzie grał na stolicy, tylko mam niusa dla genialnych strategów BC je też mamy lepiej rozbudowane:) Przez półtora roku dawałem radę z samą stolicą praktycznie to i teraz bym dał (tylko zapał już nie ten)
To jest tylko gra nie ma co się napinać, i niepotrzebnie denerwować. Oczywiście bombkami tylko jedna strona dostanie po d... bo tylko u nas jest co bombować, z drugiej strony BC ma możliwość to ją wykorzystuje i wcale się temu nie dziwię.
Ustroje są jakie są, nie biorą pod uwagę że w grze są 2 strony konfliktu gdzie tylko 1 ma wioski:D A gry nie można ustawiać pod ok 100 graczy. Choć w tym momencie tak to ciut wygląda:D
A że starzy gracze odpłyną z gry to pewnie nieuniknione.
Brak pomysłu administracji na rozwój gry. Brak chęci uatrakcyjnienia, eventów, pobocznych zadań z nagrodami, słaba komunikacja i 0 chęci dyskusji (ucinaniu stwierdzeniami "nie widzę problemu", nie przewidujemy zmian, taki jest system i koniec), olewanie propozycji zmian podawanych przez innych graczy itd itp.
I cały czas ewidentne błędy w grze pomimo ponad 4 lat istnienia.
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=08ff7a30a3 Suma czarów 123 na zawał umarli?
A Sushi już kilka lat piszesz o projekcje Manhattan II wojna by trwała do dziś jak oni by się ze swoim tak spinali:P Im to zajęło 3 lata a wam?
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Saturday, 08.12.2012, 21:19

Cora do 7 epoki juz nie da rady skoczyć ...

Balans człowieka, to pytaj się swoich kolegów z klanu co im tak strasznie nie pasowało że musiały być zmiany ...

Naloty - zawsze można zmienić ustrój !?

Są trzy ustroje do wyboru -no ale łatwiej wywrócić serwery do góry nogami bo tak będzie sprawiedliwie .

Dyplomacja zawodzi więc admini winni - zawsze się znajdzie winny !

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 08.12.2012, 21:25

Wiarus
Balans miał zwolenników i przeciwników po obu stronach więc bez takich wycieczek.
Naloty - zmiana ustroju pewnie pod warunkiem że nie masz wiosek jak BC, znikome szanse skuteczności kontr bombardowań.
Dyplomacji już dawno nie ma.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

10

Saturday, 08.12.2012, 21:32

Ole

Ciekawe dlaczego dyplomacja zawodzi ?!

No ale lepiej być tym silniejszym i mieć wioski .

11

Saturday, 08.12.2012, 21:38

tak, masz racje, ze u was jest co bombowac, a u nas wioski moze max 4lvl, oczywiscie ktore tez mozecie bombowac
ale nie macie na to czasu i odrazu je zabieracie :thumbsup:
a moze zrobmy reset samej 6ep?

gra na pewno bedzie ciekawa :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: wtedy pogramy

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 08.12.2012, 21:39

Nie wiem ktoś ty (Warrus) ale wiadomo to co napisze nie będzie bezstronne więc na temat dyplomacji się nie wypowiadam. A bycie silniejszym Hmm 2 lata prawie BC było tą silniejszą stroną wtedy kont nie kasowaliśmy, i nie bombowaliśmy. My nie mieliśmy co tracić BC i owszem więc dokładnie odwrotnie niż dziś, po prostu my szanowaliśmy rozejm i rozumieliśmy że bombki to broń ostateczna.
Odwróciła się sytuacja tylko jedyna różnica, jak my zachowaliśmy się wtedy, a jak oni teraz.
Ja nie wystawiałem bombek (z wyjątkiem jednej sytuacji) i nie zamierzam, to tylko gra więc niech każdy się bawi jak uważa:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

13

Saturday, 08.12.2012, 21:48

ja tez nie, do czasu jak pewna ekipa z wioski na 14lvl zrobila mi wioske 1lvl (masz ich w moim profilu )
wtedy to bylo smieszne bo nie mialem czym sie bronic, moje prosby o zaprzestanie nie pomagaly. taka jest prawda :!:
teraz jest troche inaczej :) i moge sie juz bronic :)

14

Sunday, 09.12.2012, 00:04

Może i ja zabiorę głos w poruszonym tu temacie . Otóż przed ponad rokiem przed moim skokiem do 6e , próbowaliśmy jako koalicja BC negocjowac z koalicją Zuli i RSR ówczesnego , gdzie Krowa zastrzegał się od razu , że RSR zrobi to co ustali Zulencja . Osobiście namawiałem wówczas Wacka , że aby wyrównac szanse gry i zabawy w TE to powinni dac nam na rok możliwośc stawiania własnych wioch i ich rozbudowy bez możliwości ich zabierania , ale cóż , dyplomacja w tym przypadku po raz kolejny zawiodła . Z pozycji siły gracze Zulencji , jak to określił Swięty Wacek zgadza się i owszem na rozejm oblegowy , ale tylko na znanych wszystkim warunkach , które okazały się nie do przyjęcia przez graczy BC . Pomimo tego zdecydowałem się skoczyc do 6e mając świadomośc , że nie będę miał łatwej gry . Po skoku też od razu zacząłem odbierac pw , że będę grał tylko na Stolicy ( grożby Vladena , Jeronimo i innych ) . Ja jednak znalazłem taktyczny sposób na to , żeby przy Stolicy skutecznie rozwijac 1 wiochę ( słownie jedną) , gdyż więcej nie miałem szans bezpiecznie uchowac , bo Zule i RSR zabierali nam nawet 1- levelowe wiochy , nie wiem tylko , czy dla zabawy , czy z cykorstwa , by BC nie urosło nazbyt w siłę . To moje dośc skuteczne budowanie wiochy poza Stolicą , jak też dośc skuteczne ataki po surkę na rozbudowę , tak kłuło co niektórych graczy Zulencji i RSR , że zaczęli mi robic naloty zaledwie w 2 miesiące po moim skoku do 6e . Na dowód linki z nalotów http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=26779934& key=32c7ae67de http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f3750911b6 http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=aecc0874b8 tych nalotów było więcej , ale nie będę przedstawiał tu więcej linków . Natomiast próbowałem się najpierw dogadac na pw z delikwentami do mnie przylatującymi i oto przykłady korespondencji : Nadawca: Darek Zatoń
Tytuł wiadomości: Re: CHYBA
Data wysłania: 2012-01-06 19:37:23
taktyka jest jedna:)

tępić cwaniaczków Nadawca: Darek Zatoń
Tytuł wiadomości: nie przespana nocka z powodu nalotu
Data wysłania: 2012-03-31 06:33:58
hahahahaha ale to śmieszne Moje próby interweniowania u szefostwa wrogiej koalicji pozostawały wtedy bez echa , bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Mając kolosalną przewagę w rozwoju WAM można było latac ???, bo czuliście się niezagrożeni . Dopiero jak z trudem i cierpliwie rozwinąłem swoją wiochę na tyle , że zacząłem odwdzięczac się pięknym za nadobne , wtedy odezwała się wasza góra Nadawca: Rafix
Tytuł wiadomości: Re: [KLAN] KIJ MA DWA KOŃCE
Data wysłania: 2012-05-07 22:04:47
5 nalotów zrobił to tyle możesz oddać, jak będzie więcej to spodziewaj sie
około 15 nalotów dziennie. Nadawca: Palagrin
Tytuł wiadomości: Re: [KLAN] KIJ MA DWA KOŃCE
Data wysłania: 2012-05-07 22:32:27
spoko to sie pobawimy

juz mam zdecydowanie wiecej ale chcecie sie bawic ok Jak widac z korespondencji żadnych konstruktywnych rozwiązań problemu tu nie widac , tylko kolejne straszenie , jacy to jesteście mocni i co mi grozi . Już zacząłem się bac hi , hi Sir Lomnas też mnie odwiedził z nalotem . Na pytanie czemu to zawdzięczam , choc po koalicji Zuli do tej pory nie latałem , odpisał mi : bo wszyscy latają :-) Dlatego zmieniłem swój opis na mojej stronie głównej na : NIE MAJĄC MOŻLIWOŚCI NORMALNEJ ROZBUDOWY WIOCH , BO SĄ NAGMINNIE ZABIERANE PRZEZ WROGĄ KOALICJĘ , LUB BOMBARDOWANE , LATAM PO WSZYSTKIM CO SIĘ RUSZA , A W SZCZEGÓLNOŚCI PO TYCH , CO ZALEŻLI MI ZA SKÓRĘ . Latam i będę latał i teraz wy znajdżcie taktyczny sposób na to by mnie przed tym powstrzymac , a nie jak zwykle bijecie z pretensjami do Adminów , że was krzywdzą , a prawda jest taka , że ustrój każdy może zmienic , bo nikt nikogo do określonego ustroju na siłę nie przywiązał . Wolny wybór , wolna amerykanka . :)

15

Sunday, 09.12.2012, 00:25

No to deniuszu wymysl jak zbobvardoiwac goscia robiacy naloty ze stolicy no dawaj bo widze ze jestes suyper strategiem:P Jak ty miales naloty to mogles sie odwdzieczyc a tgeraz sie nie da i tyle na ten temat NIE!!!@DA!!!SIE!@!!- Przepraszam za pisownie ale bobas i klawiaturte polal sokiem i kulawo dzialo:)

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Sunday, 09.12.2012, 04:37

naloty są częścią gry....

jedynie jak dla mnie co do zmiany to, to żeby stolice można było przejmować a gracz który ją straci ustawia nową (oczywiście jedną wśród swoich no i oczywiście bez opcji wykasowania całkowitego)

to co amini zrobili z eventem budowlanym było chorym pomysłem!!!!!!! więc teraz naprawią swój błąd i zacznijmy przejmować stolice (ogólnie jeśli ktoś na rzecz innego straci, to bonusy x2 się kasują i wioska jest mniej użyteczna) gra wróci do normalności jesli nie będzie bezkarności


naloty a stolice mają chyba 25% (mogę się mylić) i to bez sensu (Wieluń faszystowskie szwaby napiżdżały z 80% skutecznością), więc zmienić to poproszę...

naloty na T2 są zabronione obustronnie (jeden zrobiłem i klan mnie zbeszcześcił jak szmatę...) więc wojenka trwa :P

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Sunday, 09.12.2012, 11:46

To chyba masz złe wiadomości co do nalotów na T2 , a co do przejmowania stolic to zły pomysł i całkiem by zniszczył tą grę stolice były i powinny zostać nie do przejęcia przez przeciwnika .

18

Sunday, 09.12.2012, 19:51

tak czytam, i czytam, i mi sie jedyny wniosek nasuwa.
otoz nikt nie chce nalotow!!!
a moze wkoncu trzeba porozmawiac i zaprzestac tychze bombardowan?
wyzerowac zemsty, juz nie mowie zeby sie przepraszac, ale poprostu jakis uklad o nie bombardowaniu?
do tego dac BC mozliwosc rozwoju jednej wioski, bo tak naprawde zaczyna niezle wiac nuda, nawet nie chca bronic oblegow :(
tak, wiem, byla juz taka propozycja, ale BC nie przyjelo jej, to bylo pare miesiecy temu, mozna by sprobowac znowu jakis negocjacji :)

19

Sunday, 09.12.2012, 20:32

hehe dobre

pisalem kiedys do Wacka i Louisa ze mamy wyzerowac liczniki i zaczac gre od nowa.
wiesz jaka uslyszalem odpowiedz? ze u was nikt sie na to nie zgodzi i to bylo na tyle!

jak masz jakas propozycje to pisz...

20

Sunday, 09.12.2012, 20:55

Grusia nalotów pewnie to Ty nie chcesz , tak samo jak i Twoi kolesie , bo macie za dużo do upilnowania i stracenia . Teraz przychodzicie po rozum do głowy , jak macie ręce i nogi w nocniku . Po jednej wiosce to nam gwarantuje ustrój Bioewolucji i żadna łacha z waszej strony to nie jest . Trzeba było nam się pozwolic rozwijac w 6e ponad rok temu , jak rozmawiałem o tym z Wackiem , ale do tego trzeba było trochę myślec perspektywicznie , a nie zabierac nam wiochy pod rząd nawet 1 levelowe , a następnie ich palenie . Ja latam i będę latał przeciwko waszej koalicji 60 graczy i żadnego rozejmu nie przewiduję . Nawet obecne szefostwo BC mnie od tego nie odwiedzie , choc z tego co się orientuję gracze BC mają w poważaniu obecne Twoje przemyślenia , tak samo jak mieli te chore wasze propozycje sprzed ponad roku . Teraz kiedy w międzyczasie mieliście EVENT Boba Budowniczego i mnóstwo surki do przerobienia , jak też teraz korzystając z ustroju Technokracji , myślicie , że damy się zwieśc waszym niekoniecznie szczerym intencjom łaskawie nam pozwalając na posiadanie jednej wiochy ??? W BC nie ma idiotów i wiedzą , że przy tych dwóch ustrojach tylko obecne działania graczy BC , stwarzają możliwośc wyrównania szans w grze . Bo jaki sens zaczynania budowy jakiejkolwiek wiochy , kiedy wasze armie są już armiami mutanckimi . Myślicie , że z postawioną 100 Laserów będziemy mieli cień szansy przeciwko np 800 Laserom Rafixa ??/ , czy 300 Servo Wacka ??? . O czym mowa ??? , a może oddajcie nam kilka takich wioch mutanckich i zacznijcie sami budowac kolejne od podstaw , wtedy powalczymy :)