Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Sunday, 16.12.2012, 13:59

Bombardowania to dziecinada to co chcę chronić upilnuje bez wysiłku, resztę przynajmniej dla mnie BC może sobie do 0 zjechać. Mam nawet radochę jak dorośli faceci zachowują się jak dzieci:D
Nocne bombardowania, ja mam normalne życie, i bawią mnie po prostu poczynania ludzi nie mającego normalnego życia tylko te wirtualne. Śpię normalnie, bawię się z dzieckiem, wychodzę na rozrywki:D Normalne życie.
Ale tak jak pisałem wcześniej, każdy się bawi jak chce:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

62

Sunday, 16.12.2012, 14:33

dokładnie
nie dalej jak wczoraj poszedłem se po surkę do wolaja (skądś trzeba mieć bo się dopiero epokę przeskoczyło )
nalot 2 w nocy nie wiem czy nie może spać czy co ? nocne zmiany może ma nie wiem ale widać że tu wielu ludzi gra już tylko po to by się mścić i na niczym innym im nie zależy
dlaczego mam wrażenie że większości ludzi co w to gra w życiu się nie układa i frustrację rozładowują w grze ?

63

Sunday, 16.12.2012, 15:04

To samo można powiedzieć o tych co zabierali i zabierają wiochy na 1 lvl

64

Sunday, 16.12.2012, 18:46

może wtedy jeszcze nie grałem na t1 a z tego co widzę klan possesed tego nie robi cracovia to samo

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Sunday, 16.12.2012, 20:27

Każdy klan to robił
BC Święte też.
Gnoiło graczy po awansie!! zabierało wioski bez względu na poziom. Pamięć wybiorcza jest.
Doświadczyłem tego w 4 i 5 epoce, z tą różnicą że się nie dałem i nie zachowuje się jak obrażone dziecko latająć np z bombkami dziś. Walczyłem, i walczyć będę ale nie dam się zwariować:D
Staram się grać normalnie szanując przeciwnika dziś biję jutro będę bity i odwrotnie. Kogoś zezłomuje ktoś zezłomuje mnie. To tylko gra i na tym właśnie polega.
Niektórzy po prostu zbyt emocjonalnie podchodzą do pewnych rzeczy.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

66

Sunday, 16.12.2012, 21:58

Ole wyluzuj zajmij się czymś pożytecznym ,pobaw się z dzieckiem , może się wcześniej połóż to się wyśpisz , albo "wyjdź na rozrywki " :P
A nie się spinasz na forum jak byś innego życia nie miał, a przy tym chwalisz jaki to ty zaje... jestes.

Ciebie tu widać najczęściej. 8)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Sunday, 16.12.2012, 22:05

Po 1 małpko nie spinam się tylko mówię prawdę. Po 2 dzieciak śpi, po 3 umiem korzystać z dobrodziejstw techniki co bynajmniej nie znaczy że przy kompie siedzę.
Po 4 nie chwalę się tylko stwierdzam fakty. Ale pewnie jesteś inteligentny jak wynika z fotografii, więc masz problem ze zrozumieniem tekstu:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

68

Sunday, 16.12.2012, 22:46

Tu wszyscy mówią swoją prawdę , a Ty oczywiście że się nie chwalisz tylko stwierdzasz fakt że masz więcej urządzeń techniki niż komputer baaa,
nawet potrafisz je obsługiwać i bynajmniej jesteś o niebo inteligentniejszy lub o piekło inteligentniejszy ode mnie ,bo masz ładniejszą "fotografie".
Tak dla info niektórzy mówią na to awatar.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Sunday, 16.12.2012, 23:12

No ale jeśli zrobiłeś sobie zdjęcie...
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

70

Monday, 17.12.2012, 05:36

jedno jest pewne ja mam z was koledzy ubaw
:rotfl:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Monday, 17.12.2012, 08:53

:) I dobrze uśmiech jest najważniejszy i podobno najzdrowszy:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

72

Tuesday, 18.12.2012, 21:07

przyda się uśmiech bo teraz taki czas chorób :rotfl: