Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 03.07.2008, 08:46

surka z exp :D?

hmm tak myślę i wpadłem na coś takiego żeby wprowadzić hmm, coś w rodzaju ekspedycji ale po surowce, byłyby specjalne lokacje w miarę słabe i można by było do nich wpadać np do momentu osiągnięcia 5 lvlu totemu czy pałacu oczywiście nie byłyby to kokosy ale można by było jakoś w miarę się rozwijać =) a Ci lepsi też nie powinni narzekać bo będą mieli więcej do farmienia :P nie wiem czy pomysł dobry mi się wydaje że tak bo teoretycznie na początku tzreba jechać na wydobyciu=mało wojsk czyli dziwna sprawa powstaje =) znaczy się ogroniczenie by polegało na tym że za wygraną dostawało by się np 200 losowych surówców, moim zdaniem by się przydało jeżeli jakiejś luki nie dostrzegłem w pomyśle to pisać :)

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 03.07.2008, 09:32

pomysł jakoś średnio mnie przekonuje :thumbdown:
na początku buduj armię dużą i atakuj sąsiadów lub nieaktywnych graczy wtedy zrekompensuje ci się brak wydobycia
ta polega na strategicznym myśleniu więc takiego ułatwienia raczej nie będzie
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Thursday, 03.07.2008, 09:52

Przecież możesz sprzedawać za surowce złom znaleziony na ekspedycjach (sandały i inne maczugi...)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Thursday, 03.07.2008, 10:04

2 problemy

weź mi proszę pokaż kogo mam atakować bo nie bardzo widzę nawet z armią :)

surki jest mało i nie bardzo mogę iść na expe z procarzami ;)

5

Thursday, 03.07.2008, 10:22

No to jak nie możesz iść na expę z procarzami to na co ci surowce z ekspedycji, skoro i tak po nie nie pójdziesz? 8)
Pomału musisz się rozbudować po prostu i tyle.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Thursday, 03.07.2008, 13:08

... napisałem że byłyby inne lokacje o_O

7

Thursday, 03.07.2008, 15:32

Przydały by się takie lokacji

np. żeby złupić siedlisko złodzieji :P

Bo skąd mają być surowce w grze skoro cały godzinny dochód idzie na wykarmienie wojska
...jedynym dostawcą surowki są opuszczone konta
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 03.07.2008, 16:31

Przydały by się takie lokacji

np. żeby złupić siedlisko złodzieji :P

Bo skąd mają być surowce w grze skoro cały godzinny dochód idzie na wykarmienie wojska
...jedynym dostawcą surowki są opuszczone konta

Tak jak nopisała Thorga że można sprzedawać przedmioty z lokacji możesz handlować możesz łupić jak równierz wybuduj sobie 2 wiochę która będzie dostawcą surki.
Ehh jak nie umiecie zdobywać to nie widze waszej przyszłości w tej grze
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

9

Thursday, 03.07.2008, 16:46


Przydały by się takie lokacji

np. żeby złupić siedlisko złodzieji :P

Bo skąd mają być surowce w grze skoro cały godzinny dochód idzie na wykarmienie wojska
...jedynym dostawcą surowki są opuszczone konta

Tak jak nopisała Thorga że można sprzedawać przedmioty z lokacji możesz handlować możesz łupić jak równierz wybuduj sobie 2 wiochę która będzie dostawcą surki.
Ehh jak nie umiecie zdobywać to nie widze waszej przyszłości w tej grze
ok dam Ci passy do konto i jak Ci się uda jakaś expa dzisiaj to dostaniesz 100 zł :) powiedz jak można w starożytność mieć wydobycie takie żeby można było z tego się rozwijać, żeby była armia taka co obroni wioskę i jednocześnie będzie mogla chodzić na expy o_O? ja tu mówię nie o dzikusach tylko o starożytności prawda jest taka że żeby do czegoś teraz tam dojść to tak trzeba hmm z 22h na dobę siedzieć ;>??? bo inaczej surka idzie dla kogoś a o jakiejkolwiek armi można zapomnieć :] powiedz mi miszczu jak mam "zdobywać" mając 10 procarzy =)?

-_-<

Nierejestrowany

10

Thursday, 03.07.2008, 17:51

Prawda jest taka ze bronic sie jest duzo latwiej niz atakowac z racji na nie za wielka ilosc graczy w starozytnosci [co sie zmienia ale powoli] nikt nie stawia raczej armi z czegokolwiek poza procarzy [bynajmniej miedzy tymi graczami co niedawno awansowali] wiec zagrabic cie nie zagrabia stawiasz jedna stodole i masz gdzie kryc kamienie i braz ;] koni jest zawsze za duzo a o drewno to sie martwic nie trzeba ;p, ja probowalem chodzic do jaskini lvl 1 z procarzami i jak dostalem gwardzistow tygrysy pelen komplet to sie procarze skladali jak nie to dawalem rade ich wybic do nogi, szkopul w tym ze jak porobisz legio/hoplitow to jest gorzej z brazem a jak dla mnie to mi go wiecznie brakuje [ nie wspominajac o kamieniach] wiec albo robisz procarzy i dymasz okolice ew. robiac expy fruwajacym hero na 1 poziomie jaskin i innych lokacji gdzie nie spotka cie AA, albo wybierasz sie z 10 procarzami do jakskini zeby miec wieksze szanse na wybicie do nogi i szanse na jakze zbawczy drop, albo budujesz chocby choplitow i masz pewniaka na expach ale za to masz duzo mniej brazu na dobe.. ja szybko dosc porobilem legio i hoplitow przez co mam problem z brazem ale moge sobie napierac innych graczy ze antyku i czasem wpadnie te 200 brazu ;] wiec warto zalezenie od okolicy ;]

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 03.07.2008, 18:50

Moim skromnym zdaniem jest posucha straszna :) W epoce kamienia bylo spoko, bo mozna bylo grabic do woli kamien i krzemien, bo opuszczonych kont niebrakuje przeciez, ale po skoku to sie zmienia diametralnie. Przeszli przeciez ci ktory troche czasu poswiecili tej grze i chca grac, wiec beda sie starali niebyc farma. Wniosek jest prosty, aby myslec w ogole o przejsciu do kolejnych epok jeszcze w tym roku, to trzeba wymyslic dodatkowe zrodlo przychodu brazu oraz kamykow, bo i z pustego salomon nienaleje ;P Co do sprzedazy dropu z ekspedycji, tego jest za malo aby mowic, by w sposob widoczny wspomagalo gospodarke. Moze bylboby jakims rozwiazaniem, aby oprocz dropu w postaci run, zwoi oraz przedmiotow, byl wlasnie zbierany jakas ilosc kamykow i brazu... Moze na pierwszych poziomach jedynie kamyki i braz wlasnie, a na bossach tylko stuff. No trzeba cos wykombinowac, bo obawiam sie, ze taka gra moze zniechecic spora ilosc graczy... Zeby niebylo lubie wyzwania, ale bez przesady!! :D

EDIT:
wlasnie sobie uswiadomilem, ze moznaby pomyslec o handlu zamiennym tez z wylaczeniem graczy, aby moc wymieniac material, ktory nam sie przelewa (drewno czy koniacze) oczywiscie z odpowiednio duza ustawiona prowizja, aby byla to ostatecznosc, ktora podejmuje sie gdy sie jest juz przyblokowanym strasznie z powodu deficytu kamykow czy brazu
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

-_-<

Nierejestrowany

12

Thursday, 03.07.2008, 19:32

pomysl nie glupi aczkolwiek jesli bedzie opcja takowego rynku to troche zbyt latwo bedzie konserwowac surke przed napadami bo pomysl... masz pelno koni masz pelno drewna mozesz zaladowac te 500 surki do spichlerza nie maja kamieni i majac ciutke brazu i co robisz z konmi i drewnem zeby nie tracic ? ----> przetapiasz w kamienie albo braz bez zadnego namyslu i co z tego ze nie bedzie sie oplacalo ? skoro najwazniejsze uchowasz a agresor pocaluj sie w zad ? ja jestem stanowczo za tym zeby mozna bylo scrolle i runy sprzedawac za surowce dobrze tez by bylo zeby przedmioty z runami sprzedawaly sie za ciut wiecej niz za tyle samo co przedmioty ze slotami ale bez run... owszem w starozytnosci jest stanowczo za malo zrodel surki... mozna pobudowac bunkry i wchodzic na konto raz na dobrze na te 10 min xD ew poexpic w lokacjach ,,,, bieda z nedza jakich malo.....

13

Thursday, 03.07.2008, 19:32



Przydały by się takie lokacji

np. żeby złupić siedlisko złodzieji :P

Bo skąd mają być surowce w grze skoro cały godzinny dochód idzie na wykarmienie wojska
...jedynym dostawcą surowki są opuszczone konta

Tak jak nopisała Thorga że można sprzedawać przedmioty z lokacji możesz handlować możesz łupić jak równierz wybuduj sobie 2 wiochę która będzie dostawcą surki.
Ehh jak nie umiecie zdobywać to nie widze waszej przyszłości w tej grze
Taa
Raz na 10 exp znajde maczuge czyli 51 krzemienia lub 102 kamienia :P
bardzo dużo (jak ja dzieci wykarmie?)
narazie zdobywam sporo surowców z farmienia okolicy ale co będzie w przyszłości? przecież nie będę atakował wciąż opuszczone konta
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

-_-<

Nierejestrowany

14

Thursday, 03.07.2008, 19:34

man mowimy o starozytnosci :P tam takie pare przedmiotow to niezly kopniak :D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 03.07.2008, 20:25

Jup dobra rada na przyszłość => oszczędzajcie ile wlezie złomu w kamienu bo 51 kamyków piechotą nie chodzi (chyba, że ktoś sobie wysłał armię z ochronką surowców :P). Ja sobie myślę, że starożytność jest w miarę luzacka bo można sobie przynajmniej "za darmo" wybudować masę procarzy, gorzej będzie w średniowieczu, tam każda surka będzie istotna i trzeba będzie to ekonomicznie rozwiązać ;).
Szczerze powiedziawszy nie widzę potrzeby wprowadzenia dodatkowych zysków surowcowych, gdyż z założenia byśmy za szybko awansowali do następnych epok. Pamiętajcie, że gra kończy się praktycznie w 6 erze, co pewno ma starczyć na jakieś 2 lata gry :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 04.07.2008, 05:53

taa, juz to widze, ze ktos bedzie sie meczyl tak wytrwale w kolejnych erach jak stopien trudnosci i wydluzenia czasu potrzebnego na gre wzrasta juz nawet nie w stopniu geometrycznym tylko do ktorejs potegi :D Przypuszczam, ze do sredniowiecza przejdzie 5 osob moze w ciagu tego miecha - to i tak bedzie cud Tuska :P, do konca roku to moze 5 osob do next ery przejdzie, do 6 ery to moze po 6 latach ktos sie doczolga wycieczony, zakladajac, ze mu sie gra wczesniej nieznudzi i niepozyga sie nia :P, trza troche dynamiki wprowadzic do tej gry, czyli mozliwosc zdobywania surki z innych zrodel.
A co do mozliwosci uniekniecia bunkrowania w tym handlu automatycznym surki przed najazdami, to wystarczy wprowadzic ograniczenie podobne jak do spichlerza - co 6 godzin jedynie mozliwosc wymiany... i wystarczy moim skromnym zdaniem.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Podobne wątki