You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, January 4th 2013, 7:24pm

Spiryt INkwizycja jest potrzebna !

dobrze ze ja masz bo stracilbys ta wioske masz w 100% racje zgadzam sie z toba.

a co do balansu surowców to mozna zrobić tak ze w inkwizycji o 1/3 podniesc ilsoc wydobywanych

a AA+ o 1/4 ( plus ten pomysl z mozdziezami ktore odpowiadaja atakami z automatu)

jak wiecej bysmy tam podniesli wydobywanie to znow system padnie bo 4 era ma silniejsze jednostki a do czwartej ery przechodza gracze co juz sa jakos rozwinieci Herosami

to ze my gniejmy i mamy MUTANTY BOHATEROWE to jest sprawa inna trzeba patrzec na to logicznie.

Wina tycch mutantow to tylko i wylacznie Agrogracja ale ona jest potrzebna tez Spiryt zrozum teraz 3 era ma szanse sie bic z silnymi jesli beda walczyc samymi Stolicami.

22

Friday, January 4th 2013, 7:34pm

Ale teraz jak wasza stolica (którakolwiek z top 30 z 3 epoki) wpadnie do mnie to mam po woju... to jest sensowne według Ciebie? A co do tego twojego kombinowania z zmianą ustroju:
a) Ustrój na AA to dobry ustrój, kto go ma liczy się z oblęgiem na wioche, a jak mówisz lepiej rozbudowane wioski mają inkwizycje... słuchaj a po co komu ustrój na AA z mało rozbudowaną wiochą skoro nic nikomu nie zrobią? Jedyne w tym AA co najlepszego to jest to że ekspedycje dla 4 epoki lepiej wychodzą.
b) Niech z ustrojami wszystko zostanie tak jak jest chyba, żeby zmienić to z brakiem nalotów bo to w sumie troche bez sensu, żeby w 4 epoce (gdzie nie było jeszcze latających maszyn) robić ataki powietrzne.
c) Balans w 4 epoce jest tragiczny! Koniec kropka :P Żądam tu i teraz zmniejszenia kosztów jednostek! :D

Spiryt35

Professional

• Send private message

23

Friday, January 4th 2013, 7:34pm

co do nalotów to już mówiłem o tym żeby 4 epoka mogła oddać 5 epoce ale jak widać nie przeszło i wątpię czy przejdzie ale jestem cały czas za tym bo to jedyne wyjście tylko najlepiej to 2 a nawet 3 budynki bo jak bombki do Ciebie przylecą to nie stracisz 2 czy 3 budynków tylko koło 10 sztuk .

I uzbieraj surowce na te kopalnie jak udźwig jest w 4 epoce taki malutki ze szkoda gadać ja mam największy 300k a na jedna kopalnie teraz muszę ponad 10mln mieć samego drzewa nie wspomnę o innych surowcach.

Co do stolicznych armii to przynajmniej na T2 nikt ich nie rozwali wszystkimi swoimi armiami i padnie jak kawka.

24

Friday, January 4th 2013, 7:38pm

zniesienie nalotów nie przejdzie ale przejdzie wprowadzenie tego MOŹdzieża odwetowego z automatu co niszczy za kazdym razem 1 poziom losowej kopalni

to jednak jest epoka w ktorej nie bylo samolotow wiec nie robmy fantastyki ale moździeż przejdzie.

musimy cos ruszyc bo 4 era upada a musi byc silna zeby 3 wiedziala ze w czasie obla moze byc zdjeta przez setki jednostek co maja AA+10

25

Friday, January 4th 2013, 7:41pm

"zeby 3 wiedziala ze w czasie obla moze byc zdjeta przez setki jednostek co maja AA+10" ?
Przecież w 3 epoce jednostki nie latają, więc po co AA do ataków na 3 epoke...
Poza tym lepiej zrobić tak, żeby obniżyć koszty jednostek w 4 epoce, która jak sam podkreśliłeś Beldor upada, po to by mieć wyrównane szanse obrony przed 3 epoką.

Spiryt35

Professional

• Send private message

26

Friday, January 4th 2013, 7:44pm

mi nie chodziło ze 4 by miała robić naloty ale żeby mogła tez oddać tym samym czyli tak jak piszesz z MOŹdzieża i zniszczyć budynek.

4 epoka nie tylko nie może się bronic przed 3 epoka ale tez przed 5 epoką bo jedyne jednostki co mogą coś zdziałać są bardzo drogie czyli piki.

Tak że z tym powinno tez być coś zrobione i zmniejszyć utrzymanie w tej epoce jednostek + z tymi nalotami tak jak piszesz .

27

Friday, January 4th 2013, 7:49pm

GodOfWar

mi chodzi o to ze jak bedzie obleg w ktorym bierze udzial 4 epoka i Stoliczne mutanty

przeciwko innym mutanta z 3 ery

to dzieki temu wlasnie AA+10 jak juz wszystkie jednostki sie wytluka w 9-10 rundzie jest szansa ze uda im sie zabic Glownych hero co da w naszym przypadku -17 tys expa

chyba ze te stoliczne mutanty beda staly na frontach to jest jeszcze wieksza szansa ze zostana strącone juz w pierwszych rundach jak bedzie kilka set jednostek z aa+10

28

Friday, January 4th 2013, 7:54pm

Ale nie sądzisz chyba, że w oblęgu gracze z 3 epoki, które mają ponad 6k różnych jednostek zostaną zabite... musieliby zadrzeć z naprawde mocną gildią :) a przypominam, że nie oblęgałbyś sam tylko z kolegami, którzy mają równie duże armie co Ty. A do oblęgu może chyba przystąpić 10 wojsk z jednej strony. Nie miałeś jeszcze takiej sytuacji więc nie możesz z góry ustalić, że zabiją twoich hero. Poza tym dołączając do oblęgu liczysz się z tym, że mogą Ci zabić hero. A co z 4 epoką? W 4 są tez lvle co dostaną -17k ekspa i co? Co na to poradzisz?

29

Friday, January 4th 2013, 7:58pm

ALe jest AGROGRACJA

jest masa juz graczy na T2 co maja potezne wojska w Stolicach

nie tylko PINKI I HELL

jakby zostaly wytypowane osoby i poloczone w jeden klan na czas obla to szala zwyciestwa moze sie przechylic bardzo szybko

a my teraz tez nie bedziemy sobie bimbac na grabieżach ryzukujac jak sie wpadnie na bunkier z 4 wiosek w tym jednej MUTANT to nasze armie beda na kolanach

Golem

Intermediate

• Send private message

30

Friday, January 4th 2013, 8:01pm

Ludzie nie "oblęg" tylko "obleg" wywodzi sie od słowa Oblężenia co wy ku... Analfabety jesteście :?: ?(

31

Friday, January 4th 2013, 8:02pm

Ale teraz mowa 3epoka vs 3epoka... mi chodzi o to, że żeby mieć z wami szanse na zwycięstwo trzeba zasadzić bunkra i to jeszcze wtedy nie wiadomo czy nie rozwalicie mi wojsk. Ja chciałbym też sobie polatać po ludziach, żeby ich orać tak jak wy... ale w 4 epoce się tak nie da i do tego doąże. Powinienem poruszyć ten temat przed eventem bo nawet jak teraz admini coś z tym zrobią to i tak nadal z tym waszym bezsensownym x4 w stolicy nie będziemy mieli szans.

32

Friday, January 4th 2013, 8:10pm

Mam jeszcze jeden pomysł

w 2 epoce jest NOMADYZM co daj x 2 wszystko

wyobraz sobie teraz sytuacje ze ten co ma ustrój nomadyzm by miał wprowadzony taki bonus:

- możliwośc manewrowania wioskami w dowolne miejsce na mapie gdzie tylko chce i ile razy chce bo jest NOMADĄ

a wiadomo ze nomadzi przenosili swoje Namioty wiecznie grabiac i okradajac.

To teraz jak kilku takich graczy z 2 ery zacznie oskrzydlac glowne silne wioski graczy z 3 ery grabiac i znikajac w inne miejsce manerwujac wojskami jak WIDMA

Tylko trzeba wprowadzic w NOMADYZMIE taką możlwość.

33

Friday, January 4th 2013, 8:10pm

Oprócz proponowanych "latających moździerzy" logiczniejsze byłyby ciut bardziej balony. Ale to tylko troszeczkę. Tylko jajca by były gdyba takie cuda niszczyły 5-epoce budynki.
T2 - R4zor

34

Friday, January 4th 2013, 8:12pm

Za bardzo kombinujesz Beldor...

35

Friday, January 4th 2013, 8:23pm

Razor !

NIE PISZE O ZADNYCH JEDNOSTKACH LATAJACYCH

ma to byc atak moździerzami wystrzelonymi AUTOMATYCZNIE ( wygenerowane przez system gry w ustroju AA+10)

na wioske gracza z ktorej był nalot - nawet jesli gracz nie byl zalogowany w tym czasie ( system bedzie automatycznie slal mozdzierze na wioske zktorej polecial nalot od 5 epoki - nawet na stolice)

i niszczyl 1 lvl kopalniany. To ma być tylko forma automatycznej obrony 4 era nie moze mieć prawa do atakowania nalotami bo bylby to futurystyczny idiotyzm i to ma dzialac tylko na 5 epoke.

To ty to inaczej rozumiesz :)

to maja byc kule zapalajace co beda wystrzeliwane i lecące przez cala mape i trafiajace w cel z ktorego poszedl nalot.

36

Friday, January 4th 2013, 9:09pm

Dziwnym trafem Beldor piszesz o zmianach akurat pasujacych pod twoj klan :P jak widac niektorym u was juz sie nudzi sredniowiecze i chca bohami (napakowanymi po wymianach expa) wyzej poszalec

moim zdaniem w 4e mozna tylko zmniejszyc koszt jednostek a nie jakies wunderwaffe (nie wiadomo skad wziete O_o) przeciw 5e wymyslac :P prawda jest taka ze w 3e wysiudaliscie wszystkich (zdobywajac zyczliwych wrogow) a w wyzszych epokach macie adwersarzy ktorym nic nie mozecie zrobic... no i NAGLE trzeba dla was caly system gry zmieniac bo szloch slychac u niektorych :D

37

Friday, January 4th 2013, 9:12pm

lust <- zrób sobie Face fucking myszką

Dziwnym trafem widze co się dzieje i widze jaka siłe ma spiryt i widze ze to i tak jest g... warte

Wieć przestan chrzanić trzeba to zmienić i dać życie 4 epoce. Wiecej wiosek w czwartej = wiecej farm

Golem

Intermediate

• Send private message

38

Friday, January 4th 2013, 9:12pm

z tym się zgodzę z Lustem, jednak jest potrzebny jakiś balans 4 epoki bo jest troszkę za słaba w stosunku do 3i5 epoki

39

Friday, January 4th 2013, 9:19pm

Beldor nie spinaj sie od razu... wiem ze prawda zabolala ale przeciez nie neguje ze 4e wymaga zmian :P uwazam ze wszystkie ustroje powinny byc uzyteczne w grze tak jak to jest w 6e (np. Zlota Flota i Terrozryzm nie sa)

gdyby dac Zlotej Flocie zamiast 50% do zlota np. 33% do wszystkich surkow byloby juz lepiej

40

Friday, January 4th 2013, 9:31pm

no to po odrazu wrzuty robisz LUST

ja Chce dobrze dla wszystkich

i NIE Wyśmiewaj pomysłu z automatycznie generowanym wystrzałem moździerz bo to jedyna deska ratunku

( dla mnie to w ogole jest idiotyzm ze każda epoka ma możlwość przeprowadzenia nalotu tylko dlatego ze bohater jest latający )

naloty nadal pozostaną ale bedzie po prostu odwet w ustroju AA+10 ( bo ten utroj jest przeznaczony dla graczy chcących walczyć z epoką wyżej)

Nadal bedzie można bombardowac inkwizycje - AA+10 ma byc ustrojem co da możlwość rozwoju i przyszykowania zaplecza, dla wioski ktora juz bedzie rozwnieta a gracz bedzie sie obawial utraty wioski wlaczy sobie inkwizycje i wtedy juz bedzie mial wystarczajaca ilosc jednostek przeciwlotniczych ktore straca smigla.

Pisze tak bo wiem ze i tak naloty nie beda zniesione ale chce zeby byla mozliwosc odwetu ktory jest AUTOMATYCZNIE generowany i da do myslenia Mutantą z 5 ery czy leciec smiglami czy przyjsc uczciwie i rozjechac armiee podczas grabiezy