Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 04.01.2013, 19:24

Spiryt INkwizycja jest potrzebna !

dobrze ze ja masz bo stracilbys ta wioske masz w 100% racje zgadzam sie z toba.

a co do balansu surowców to mozna zrobić tak ze w inkwizycji o 1/3 podniesc ilsoc wydobywanych

a AA+ o 1/4 ( plus ten pomysl z mozdziezami ktore odpowiadaja atakami z automatu)

jak wiecej bysmy tam podniesli wydobywanie to znow system padnie bo 4 era ma silniejsze jednostki a do czwartej ery przechodza gracze co juz sa jakos rozwinieci Herosami

to ze my gniejmy i mamy MUTANTY BOHATEROWE to jest sprawa inna trzeba patrzec na to logicznie.

Wina tycch mutantow to tylko i wylacznie Agrogracja ale ona jest potrzebna tez Spiryt zrozum teraz 3 era ma szanse sie bic z silnymi jesli beda walczyc samymi Stolicami.

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 04.01.2013, 19:34

Ale teraz jak wasza stolica (którakolwiek z top 30 z 3 epoki) wpadnie do mnie to mam po woju... to jest sensowne według Ciebie? A co do tego twojego kombinowania z zmianą ustroju:
a) Ustrój na AA to dobry ustrój, kto go ma liczy się z oblęgiem na wioche, a jak mówisz lepiej rozbudowane wioski mają inkwizycje... słuchaj a po co komu ustrój na AA z mało rozbudowaną wiochą skoro nic nikomu nie zrobią? Jedyne w tym AA co najlepszego to jest to że ekspedycje dla 4 epoki lepiej wychodzą.
b) Niech z ustrojami wszystko zostanie tak jak jest chyba, żeby zmienić to z brakiem nalotów bo to w sumie troche bez sensu, żeby w 4 epoce (gdzie nie było jeszcze latających maszyn) robić ataki powietrzne.
c) Balans w 4 epoce jest tragiczny! Koniec kropka :P Żądam tu i teraz zmniejszenia kosztów jednostek! :D

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 04.01.2013, 19:34

co do nalotów to już mówiłem o tym żeby 4 epoka mogła oddać 5 epoce ale jak widać nie przeszło i wątpię czy przejdzie ale jestem cały czas za tym bo to jedyne wyjście tylko najlepiej to 2 a nawet 3 budynki bo jak bombki do Ciebie przylecą to nie stracisz 2 czy 3 budynków tylko koło 10 sztuk .

I uzbieraj surowce na te kopalnie jak udźwig jest w 4 epoce taki malutki ze szkoda gadać ja mam największy 300k a na jedna kopalnie teraz muszę ponad 10mln mieć samego drzewa nie wspomnę o innych surowcach.

Co do stolicznych armii to przynajmniej na T2 nikt ich nie rozwali wszystkimi swoimi armiami i padnie jak kawka.

24

Friday, 04.01.2013, 19:38

zniesienie nalotów nie przejdzie ale przejdzie wprowadzenie tego MOŹdzieża odwetowego z automatu co niszczy za kazdym razem 1 poziom losowej kopalni

to jednak jest epoka w ktorej nie bylo samolotow wiec nie robmy fantastyki ale moździeż przejdzie.

musimy cos ruszyc bo 4 era upada a musi byc silna zeby 3 wiedziala ze w czasie obla moze byc zdjeta przez setki jednostek co maja AA+10

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 04.01.2013, 19:41

"zeby 3 wiedziala ze w czasie obla moze byc zdjeta przez setki jednostek co maja AA+10" ?
Przecież w 3 epoce jednostki nie latają, więc po co AA do ataków na 3 epoke...
Poza tym lepiej zrobić tak, żeby obniżyć koszty jednostek w 4 epoce, która jak sam podkreśliłeś Beldor upada, po to by mieć wyrównane szanse obrony przed 3 epoką.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Friday, 04.01.2013, 19:44

mi nie chodziło ze 4 by miała robić naloty ale żeby mogła tez oddać tym samym czyli tak jak piszesz z MOŹdzieża i zniszczyć budynek.


4 epoka nie tylko nie może się bronic przed 3 epoka ale tez przed 5 epoką bo jedyne jednostki co mogą coś zdziałać są bardzo drogie czyli piki.


Tak że z tym powinno tez być coś zrobione i zmniejszyć utrzymanie w tej epoce jednostek + z tymi nalotami tak jak piszesz .

27

Friday, 04.01.2013, 19:49

GodOfWar

mi chodzi o to ze jak bedzie obleg w ktorym bierze udzial 4 epoka i Stoliczne mutanty

przeciwko innym mutanta z 3 ery

to dzieki temu wlasnie AA+10 jak juz wszystkie jednostki sie wytluka w 9-10 rundzie jest szansa ze uda im sie zabic Glownych hero co da w naszym przypadku -17 tys expa

chyba ze te stoliczne mutanty beda staly na frontach to jest jeszcze wieksza szansa ze zostana strącone juz w pierwszych rundach jak bedzie kilka set jednostek z aa+10

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Friday, 04.01.2013, 19:54

Ale nie sądzisz chyba, że w oblęgu gracze z 3 epoki, które mają ponad 6k różnych jednostek zostaną zabite... musieliby zadrzeć z naprawde mocną gildią :) a przypominam, że nie oblęgałbyś sam tylko z kolegami, którzy mają równie duże armie co Ty. A do oblęgu może chyba przystąpić 10 wojsk z jednej strony. Nie miałeś jeszcze takiej sytuacji więc nie możesz z góry ustalić, że zabiją twoich hero. Poza tym dołączając do oblęgu liczysz się z tym, że mogą Ci zabić hero. A co z 4 epoką? W 4 są tez lvle co dostaną -17k ekspa i co? Co na to poradzisz?

29

Friday, 04.01.2013, 19:58

ALe jest AGROGRACJA

jest masa juz graczy na T2 co maja potezne wojska w Stolicach

nie tylko PINKI I HELL

jakby zostaly wytypowane osoby i poloczone w jeden klan na czas obla to szala zwyciestwa moze sie przechylic bardzo szybko

a my teraz tez nie bedziemy sobie bimbac na grabieżach ryzukujac jak sie wpadnie na bunkier z 4 wiosek w tym jednej MUTANT to nasze armie beda na kolanach

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 04.01.2013, 20:01

Ludzie nie "oblęg" tylko "obleg" wywodzi sie od słowa Oblężenia co wy ku... Analfabety jesteście :?: ?(

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 04.01.2013, 20:02

Ale teraz mowa 3epoka vs 3epoka... mi chodzi o to, że żeby mieć z wami szanse na zwycięstwo trzeba zasadzić bunkra i to jeszcze wtedy nie wiadomo czy nie rozwalicie mi wojsk. Ja chciałbym też sobie polatać po ludziach, żeby ich orać tak jak wy... ale w 4 epoce się tak nie da i do tego doąże. Powinienem poruszyć ten temat przed eventem bo nawet jak teraz admini coś z tym zrobią to i tak nadal z tym waszym bezsensownym x4 w stolicy nie będziemy mieli szans.

32

Friday, 04.01.2013, 20:10

Mam jeszcze jeden pomysł

w 2 epoce jest NOMADYZM co daj x 2 wszystko

wyobraz sobie teraz sytuacje ze ten co ma ustrój nomadyzm by miał wprowadzony taki bonus:

- możliwośc manewrowania wioskami w dowolne miejsce na mapie gdzie tylko chce i ile razy chce bo jest NOMADĄ

a wiadomo ze nomadzi przenosili swoje Namioty wiecznie grabiac i okradajac.

To teraz jak kilku takich graczy z 2 ery zacznie oskrzydlac glowne silne wioski graczy z 3 ery grabiac i znikajac w inne miejsce manerwujac wojskami jak WIDMA

Tylko trzeba wprowadzic w NOMADYZMIE taką możlwość.

33

Friday, 04.01.2013, 20:10

Oprócz proponowanych "latających moździerzy" logiczniejsze byłyby ciut bardziej balony. Ale to tylko troszeczkę. Tylko jajca by były gdyba takie cuda niszczyły 5-epoce budynki.
T2 - R4zor

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Friday, 04.01.2013, 20:12

Za bardzo kombinujesz Beldor...

35

Friday, 04.01.2013, 20:23

Razor !

NIE PISZE O ZADNYCH JEDNOSTKACH LATAJACYCH

ma to byc atak moździerzami wystrzelonymi AUTOMATYCZNIE ( wygenerowane przez system gry w ustroju AA+10)

na wioske gracza z ktorej był nalot - nawet jesli gracz nie byl zalogowany w tym czasie ( system bedzie automatycznie slal mozdzierze na wioske zktorej polecial nalot od 5 epoki - nawet na stolice)

i niszczyl 1 lvl kopalniany. To ma być tylko forma automatycznej obrony 4 era nie moze mieć prawa do atakowania nalotami bo bylby to futurystyczny idiotyzm i to ma dzialac tylko na 5 epoke.

To ty to inaczej rozumiesz :)

to maja byc kule zapalajace co beda wystrzeliwane i lecące przez cala mape i trafiajace w cel z ktorego poszedl nalot.

36

Friday, 04.01.2013, 21:09

Dziwnym trafem Beldor piszesz o zmianach akurat pasujacych pod twoj klan :P jak widac niektorym u was juz sie nudzi sredniowiecze i chca bohami (napakowanymi po wymianach expa) wyzej poszalec

moim zdaniem w 4e mozna tylko zmniejszyc koszt jednostek a nie jakies wunderwaffe (nie wiadomo skad wziete O_o) przeciw 5e wymyslac :P prawda jest taka ze w 3e wysiudaliscie wszystkich (zdobywajac zyczliwych wrogow) a w wyzszych epokach macie adwersarzy ktorym nic nie mozecie zrobic... no i NAGLE trzeba dla was caly system gry zmieniac bo szloch slychac u niektorych :D

37

Friday, 04.01.2013, 21:12

lust <- zrób sobie Face fucking myszką

Dziwnym trafem widze co się dzieje i widze jaka siłe ma spiryt i widze ze to i tak jest g... warte

Wieć przestan chrzanić trzeba to zmienić i dać życie 4 epoce. Wiecej wiosek w czwartej = wiecej farm

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Friday, 04.01.2013, 21:12

z tym się zgodzę z Lustem, jednak jest potrzebny jakiś balans 4 epoki bo jest troszkę za słaba w stosunku do 3i5 epoki

39

Friday, 04.01.2013, 21:19

Beldor nie spinaj sie od razu... wiem ze prawda zabolala ale przeciez nie neguje ze 4e wymaga zmian :P uwazam ze wszystkie ustroje powinny byc uzyteczne w grze tak jak to jest w 6e (np. Zlota Flota i Terrozryzm nie sa)

gdyby dac Zlotej Flocie zamiast 50% do zlota np. 33% do wszystkich surkow byloby juz lepiej

40

Friday, 04.01.2013, 21:31

no to po odrazu wrzuty robisz LUST

ja Chce dobrze dla wszystkich

i NIE Wyśmiewaj pomysłu z automatycznie generowanym wystrzałem moździerz bo to jedyna deska ratunku

( dla mnie to w ogole jest idiotyzm ze każda epoka ma możlwość przeprowadzenia nalotu tylko dlatego ze bohater jest latający )

naloty nadal pozostaną ale bedzie po prostu odwet w ustroju AA+10 ( bo ten utroj jest przeznaczony dla graczy chcących walczyć z epoką wyżej)

Nadal bedzie można bombardowac inkwizycje - AA+10 ma byc ustrojem co da możlwość rozwoju i przyszykowania zaplecza, dla wioski ktora juz bedzie rozwnieta a gracz bedzie sie obawial utraty wioski wlaczy sobie inkwizycje i wtedy juz bedzie mial wystarczajaca ilosc jednostek przeciwlotniczych ktore straca smigla.

Pisze tak bo wiem ze i tak naloty nie beda zniesione ale chce zeby byla mozliwosc odwetu ktory jest AUTOMATYCZNIE generowany i da do myslenia Mutantą z 5 ery czy leciec smiglami czy przyjsc uczciwie i rozjechac armiee podczas grabiezy