Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Friday, 04.01.2013, 21:38

Po eventach budowlanych gra moooocno nabrała tempa i skoczyła o lata świetlne do przodu. Nagle okazało się, że epoki są fatalnie zbalansowane i to jest fakt. Propozycje beldora ten balans by na pewno poprawiły i na pewno więcej osób zdecydowało by się wskoczyć wyżej. 4 epoka to zasrana śmierdząca dziura, do której nikt przy zdrowych zmysłach by nie wlazł rezygnując z przyjemnej ciepłej posadki w 3 ep. Jakby tą dziurę nieco posprzątać było by lepiej.

Tylko czy jakiekolwiek zmiany nastąpią? :) Panowie powiedzmy sobie szczerze... tu się już niewiele zmieni :) Projekt udał się średnio, graczy jest w porównaniu do innych takich gier GARSTKA. Chyba się nie opłaca... miało być fajnie, ale nie wypaliło, niech się teraz ludzie pobawią pobawią aż się wszyscy co do jednego rozejdą. Też bym chciał nowości urozmaiceń itd itp, ale patrze na to obiektywnie i z przykrością uświadamiam sobie, że to za dużo roboty dla kilkudziesięciu graczy :)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Friday, 04.01.2013, 21:45

powiem tak zaczeliśmy prawie w jednym czasie grać na T2 więc możecie mieć do siebie tylko pretensje za to że siedzicie w głębokiej dupie...jednakże cały czas jestem za balansem 4 epoki, do której i tak nic nie mam bo jestem w 6 epoce na dwóch serwach. Więc podsumowując 60% to wasza wina że zakiśliście się w 3 epoce

43

Friday, 04.01.2013, 22:07

moze niech wypowie sie i 4 epoka z T1 ??
jakos nie słysze głosow za balansem z T1 , tu sa mutanty 4 epokowe nie do ruszenia zapewne , choc nie wiem jaki jest stan na dzien dzisiejszy
ale zawsze wina jest tych co sa nizej ze sie nie spieszyli i siedzieli i siedza teraz głeboko w czarnej .. dziurze

44

Friday, 04.01.2013, 22:16

Ich problem, czwarta epoka jest w porządku, tylko można by do ustroju Inkwizycja dodać także ochronę przed nalotami, już o tym kiedyś pisałem.


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Friday, 04.01.2013, 22:50

Mówisz Arlo że 4 epoka jest w porządku a grasz w 6 epoce a jak grałeś w 4 to jeszcze nie było boba budowniczego to mogłeś się obronić przed 3 epoka bo 5 epoce nie dawałeś już wtedy rady .

Po bobie troszkę się zmieniło co do 5 epoki mogłeś ją zatrzymać nie zawsze ale mogłeś. ale trzecia po bobie i tak by Cie lała .
A teraz po drugim bobie wątpię czy byś się przeciwstawił 1v1 więc mi nie mów że 4 epoka jest w porządku bo jej tak nie rozbudujesz podczas takiego eventu żeby dorównać 3 i 5 epoce .

Tak ze jakiś balans by się przydał 4 epoki.

Mówisz robertptk że na T1 są nie do ruszenia mutanty z 4 epoki .To ja wiem ze na T1 jest armia w 3 epoce i to jest tylko po jednym bobie co ma 3000 halek i 3500 rycków .

46

Friday, 04.01.2013, 23:00

Jednym słowem, za dużo tych bobów. :)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Friday, 04.01.2013, 23:11

Boby mają plusy i minusy ale remament 4 epoki zdałby się :!: :!:

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Friday, 04.01.2013, 23:27

Panowie balansik 4 epoki musi być... 3 epoka po 2 bobach to na prawde nie małe armie... garstka gości z 4 epoki może obronić się (wszystkimi swoimi armiami) przed atakiem podwójnego mutanta ^^ nawet po 1 bobie było nam trudno się bronić.

49

Friday, 04.01.2013, 23:52

Nie jest potrzebny żaden balans 4 epoki. 4 epoka leje bez najmniejszych problemów zarówno 3 epokę jak i 5 epokę (pomijam pojedyncze wyjatki), broni się przed nalotami bez problemu. Moim zdaniem to 5 epoka wymaga balansu, jest niegrywalna, traktowana jako szybki skok do 6 epoki.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Saturday, 05.01.2013, 00:02

co ty w ogóle pier.... chłopie ogarnij się chyba ze w Bobie nie brałeś udziału postaw się nawet 1500 rajtków przeciwko 5000 halek chyba spałeś pod mostem prze rok :!:

51

Saturday, 05.01.2013, 00:06

Nie jest potrzebny żaden balans 4 epoki. 4 epoka leje bez najmniejszych problemów zarówno 3 epokę jak i 5 epokę (pomijam pojedyncze wyjatki), broni się przed nalotami bez problemu. Moim zdaniem to 5 epoka wymaga balansu, jest niegrywalna, traktowana jako szybki skok do 6 epoki.

Dobry żart :)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Saturday, 05.01.2013, 00:09

Chłopczyk chyba przespał rok więc wybaczcie mu te głupoty :D

53

Saturday, 05.01.2013, 00:09

Przestańcie wymyslać bzdury... postawię ekipę nawet przeciwko niejednej armii z 6 epoki. Poza tym rozmowa była chyba o nalotach na 4 epokę... - nie widze w tym żadnego problemu.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Saturday, 05.01.2013, 00:19

naloty nalotami a walki to co chyba z pieluchy wyszedłeś dopiero zrobiłem symulacje hero 30lvl umarlaka z jednej strony 500 halek z drugiej strony 150 rajtek i co rajtek nie było halek kilka sztuk zginęło wziąłem armie o jedno zero na minusie i co powiesz na to niemowlęcie!!!!

ps postaw sie np Wackowi co ma ponad 1000 serva powodzonko :D
zrobiłem symulacje Ci sami bohowie 170 rajtek na 100 serwo i co.... czwarta epoka do zera z 6 nikt nie zginął!!!

zagraj w bierki a nie w gry strategiczne :D


lust sorki że z małej literki ale powiedz mi jaką dobrą wiochę postawiłeś na T2???..............długo kropki......................... i dalej.................... no cóż brałeś tylko rozbudowane więc nie wiem czy masz coś do powiedzenia w tej sprawie więc mówię PaPa :D

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (05.01.2013, 00:55)


55

Saturday, 05.01.2013, 01:08

Ktoś tam pisał o nośności w 4e

No z tego co pamiętam to chatki kosztują miliony m.in. drewna, a nośność armii nawet licznych jest żałośnie mała. Tak żałośnie mała, że aż wygląda to niemal jak błąd.

jak coś zmieniać to przede wszystkim to - bo weź naciułaj tyle drewna jak taka mała pojemność armii jest

56

Saturday, 05.01.2013, 02:17

1. Nośność można poprawić przedmiotami u bohatyra ;)
2. Siedziałem lata przed bobem w 4 epoce i walczyłem z 5 i 3, ba nawet broniłem przed nalotami skutecznie.

Fakt 4 nie wybroni się OBECNIE przed dobrze przygotowanym nalotem okopanych od miesięcy/lat w 5 epoce, ale nie oszukujmy się 5 TEŻ NIE MA SZANS JAK 6 zrobi jej nalot na T2 wiem o przynajmniej 3 graczach mogących wystawić ok 80 Ultra bombek KAŻDY - Java i Razor mogli by mieć z tą siłą problem a armii tych graczy boi się przecież prawie cały serwer.

Dla mnie przesadzacie i jakieś super działa mające zrobić komuś krzywdę .. .kurczaczek... zorganizuj oblężenie i będziesz mógł niszczyć budynki machinami oblężniczymi jeżeli tak na tym wam zależy. A jeżeli zostałeś w tyle to już pretensje do samego siebie... niedawno słyszeliśmy że to taka sprytna taktyka. Nie dla zmiany całego serwera bo zdecydował się taktyk iść do góry..

Problem 4 epoki na T2 obecnie to fakt że 5 wynosi z opuszczonych wiosek całą surkę bo nie mają sami skąd jej brać ( 6 pod tym względem ma jeszcze gorzej ) ale jak słyszę że macie ciężko to tylko dlatego że ponad 2 lata temu wioski 4 epoki na 500-600 rajtków były "złomowane" - czy bombkami czy po prostu nie było komu oddać i ludzie z nimi awansowali do 5, wiele 5 epokowych wiosek na ponad 300 tanków też podobnie przestało istnieć. Dla wielu informacja: jakoś jest powód że na T2 niedługo ktoś ( zapewne Greg ;P ) zacznie dobijać się do 50 lvl ratusza w stolicy w 6 epoce... a wy mówicie o "armiach" z 4 epoki które mają stać się równe po 1 dniu od awansu... czemu Greg Java Stsmax Razor mają się was obawiać ( w sensie 4 epoki ) skoro część wolała kicać po drzewach gdy inni ogień rozpalali ... pretensje do siebie... Bob jest eventem nie pod tych co stanowią obecnie siłę - jest sposobem by ludzie zrównali się z nimi... ale jak zamiast awansować na 2 tygodnie przed eventem by zbierać surkę kombinować i mieć obecnie w 4 epoce 20-30 lvl stolicy to wolicie kisić się i płakać jak to źle...

rajtki vis servo - a procarze vis cokolwiek z 3 epoki.... :>

Golem ja się postawię :D jest ryzyko jest zabawa :D I trzymaj tą runkę dla mnie!!

Przestańcie biadolić i pokażcie że po tylu latach nauczyliście się czegoś poza mamusiu, tatusiu oni się mnie nie boją i nie chcą oddać cukiereczków, DAJCIE mi pistolet...

Pozdrawiam i jeszcze raz dajcie sobie spokój.. bo potem będzie 5 epoka za słaba 6 za wolno się na początku rozwija ... i czemu oni na mnie tak dziwnie patrzą...

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

57

Saturday, 05.01.2013, 07:50

w 100% zgadzam się z Elmikiem

58

Saturday, 05.01.2013, 08:28

glowny problem czwartej epoki to ustroje

ten z ochrona 1 wioski + stolicy powinien trafic do e4 zamiast e6

do e6 przenosi sie ochrone przed oblegami i wszystko wyglada inaczej

a co do balansu to e5 tez nie ma za fajnie w walce z piechota laserowa

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Saturday, 05.01.2013, 12:17

Elmmisiek co Ty piszesz wioski z 4 epoki wcale nie były zabierane ze sobą do 5 epoki no chyba ze takie jak 200 czy 300 rajtek tym to na pewno walczyłeś z 5 epoka z 3 epoka przed bobem mogłeś walczyć ale z 5 epoka nie dałbyś rady jak i do tej pory się nie da chodź byś miał nie wiem jaka liczbę jednostek .
Powiedz mi jak taki byłeś pogromca 3 i 5 epoki czym byś rozwalił 300 tanków bo ja do tej pory nie wiem jak to zrobić znaczy jakimi jednostkami .

Co do nalotów to proszę nie rozśmieszaj mnie bo był pokazany link to było jak dobrze pamiętam 1000 arkebuzerów i nic nie zdziałały więc nie wiem jakim cudem byś 30 bombowców strącił wtedy no chyba że jak ty grałeś 5 epoka miał po 10 sztuk najwięcej.teraz jest szansa jak byś siedział 24h na dobę

Wioski z 4 epoki cały czas były niszczone nalotami wiec nie było szans nigdy tak mówiąc powalczyć normalnie a były niszczone za to ze kogoś się zaatakowało i po to żeby 5 epoka mogła spokojnie wpadać do 4 epoki i wychodzić zwycięsko.

Stolica w 4 epoce jest nic nie warta ja ją mam rozbudowaną na 25 poziom i mam tylko 184 kirasy chodź teraz jest podwójne wydobycie i nie budowałem jej podczas boba bo się nie opłaca wsadzać tak dużą ilość surowców żeby kilka jednostek zyskać .
Ja nie kisze w 4 epoce bo mi się ona podoba i lubię w niej grać tylko żeby była grywalna bo teraz nie jest przynajmniej na T2.

Nośność armii 4 epoki to masakra i mam u bohatera wsadzone itemki podnoszące udźwig i logistyke prawie 50% i przy armii 1170 rajtarów mam udźwig 310k .Teraz sobie wyobraź żeby zbudować jedna kopalnie żelaza potrzeba 11mln drzewa 600k gliny i zrobić to tak szybko bo jak wpadnie jakiś mutant z 5 czy 3 epoki i wyniesie Ci na raz ponad 1mln surki .

Ja tam nie słyszałem żeby wioski na 500 czy 600 rajtek były złomowane a i tak tymi jednostkami nie zbijesz ani jednego tanka z 5 epoki podczas walki z nią .
najlepsze wioski cały czas są na T2 i jest ich niewiele .

60

Saturday, 05.01.2013, 14:20

Powiedz mi jak taki byłeś pogromca 3 i 5 epoki czym byś rozwalił 300 tanków bo ja do tej pory nie wiem jak to zrobić znaczy jakimi jednostkami .
wprawdzie pytanie nie bylo do mnie ale pozwol mi odpowiedziec spiryt ;) pikinierami ?

wioski z 4 epoki byly zabierane ze soba przy awansie ale bylo to tak dawno temu ze juz nikt tego nie pamieta (i nie byly to zle wioski)

przed nalotami dalo sie wtedy obronic z palcem w dupie - niestety teraz jest to awykonalne