You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Spiryt35

Professional

• Send private message

61

Saturday, January 5th 2013, 2:52pm

to to ja wiem ze pikinierami tylko zrób wojo z takich jednostek z dodatkiem kirasów przynajmniej bo one tez nie będą tak szybko padać pod czołgami

utrzymanie pikiniera to 8 drzew i 4 żelaza plus do tego kirasy 8 koni 5 żelaza i 1 siarka bo rajtki to padają jak muchy pod nimi wiec się nie opłaca tak samo jak same tylko piki .
Żeby pokonać taka armie 300 czołgów to musiał byś mieć wioskę przynajmniej na 40 poziomie co graniczy z cudem przynajmniej na T2.

I dalej sądzę że 4 epoka nie była grywalna , nie jest i nie będzie jak nic nie zmienią a gram nie od dzisiaj żeby nie wiedzieć .Widać to tez ile osób siedzi w 4 epoce a ile w innych jest duża przepaść co do ilości graczy w poszczególnych epokach licząc od 3 wzwyż .
Są wyjątki jak ktoś dostanie wioskę co się już 4 lata buduje i przechodzi od gracza do gracza i jest potężna armia w niej ale to tylko na T1 są takie i dlatego piszecie że jest ok .

62

Saturday, January 5th 2013, 3:21pm

przy odpowiednim eq wystarczy 300 pikinierow zeby rozgromic 300 tankow

4 epoka byla grywalna ale juz nie jest i nigdy nie bedzie na t2 z prostego powodu
to byla strefa zgniotu pomiedzy psd/chaos (e3) a az i potem sir (e5)
przez ponad rok nie pozostawal tam kamien na kamieniu i teraz juz ciezko bedzie to nadrobic

podejrzewam ze w innych okolicznosciach na t2 moglyby latac armie 1500 rajtarow + 1500 pikinierow a jedynym ich problemem bylby brak ochrony przed nalotami

63

Saturday, January 5th 2013, 3:30pm

Na t1 swego czasu była to najlepsza epoka i to na nią narzekała epoka 5, ale jak to już było wiele razy mówione "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Na t1 to 5e była kiedyś niegrywalna i traktowana jako przeskok do 6, ale czasy się zmieniają.

64

Monday, January 7th 2013, 12:42am

przy odpowiednim eq wystarczy 300 pikinierow zeby rozgromic 300 tankow

4 epoka byla grywalna ale juz nie jest i nigdy nie bedzie na t2 z prostego powodu
to byla strefa zgniotu pomiedzy psd/chaos (e3) a az i potem sir (e5)
przez ponad rok nie pozostawal tam kamien na kamieniu i teraz juz ciezko bedzie to nadrobic

podejrzewam ze w innych okolicznosciach na t2 moglyby latac armie 1500 rajtarow + 1500 pikinierow a jedynym ich problemem bylby brak ochrony przed nalotami

jawa to niewykonalne zeby rozwalic 300 tankow pikami. na pewno nie w tej proporcji. mysle ze trzeba miec jakies 600 + zeby mowic o czyms realnym + eq

Golem

Intermediate

• Send private message

65

Monday, January 7th 2013, 12:52am

robiłem symulacje 700 pik nie daje rady 300 tankom, tak wiem to tylko symulacja bez dopałek z run itp ale wiadomo że jedna strona i druga strona gołymi hero nie lata

66

Monday, January 7th 2013, 12:53am

no ale podpakowane na demonie 60 lvl z runkami YRD bez problemu da... zostaje rowniez aspekt szarzy

67

Monday, January 7th 2013, 1:15am

co za gość siedziałby w 4 z herami na 60
znam 2 i każdy wie o kogo chodzi no ale nie dawaj niemożliwych przykładów
są 2 metody - kirasy na demonie i kirasy na człeku
demon na 30 rozwala jak chce na szarży a człek 2 szarże i i tak musi popracować
zakładając że armie są po 200 jednostek obie

68

Monday, January 7th 2013, 11:25am

1. Zakładacie że armie są równe liczebnie - gracz z 5 epoki musiał przejść 4 epokę a więc powinien mieć mniej liczną armię bo miał mniej czas na jej zbudowanie, chyba że przeciwnik zawalił sprawę ale to już jego problem a nie całego serwera
2. Zakładacie że mają się wybronić a dajecie przykład 1 armia z 5 epoki vis 1 armia z 4 epoki a co z pozostałymi armiami gracza z 4 epoki ?

Od takie dwa błędy w rozważaniu sytuacji. Zresztą temat tyczy się nalotów a raczej bardziej "działa niszczącego 5 epokę" ... tylu graczy poradziło sobie bez takich dział więc w czym problem ? Jak by system był skopany to by było 2-3 graczy w 5 -6 epoce a nie dziesiątki może nawet setka..

69

Monday, January 7th 2013, 11:27am

goly pikinier nie wygra z czolgiem ale im wiecej bonusow daje bohater tym ta roznica maleje

demon na 50 poziomie z takimi przedmiotami jak ja mam daje +160 atak 60 obrona 200 zycia

pikinier 270 atak 120 obrona 370 zycia
czolg 300 ataku 160 obrona 700 zycia

pikinier zada 191dmg czyli czolg jest na 4 strzaly
czolg zada 90 dmg czyli pikinier jest na 6 strzalow

biorac pod uwage inicjatywe jednostki sa sobie prawie ze rowne

70

Monday, January 7th 2013, 1:04pm

Trzeba zliwkidować te naloty na 4 ere

Patrze teraz po graczach na T2 i nie wróże przyszłości tej erze

robi się zapadła DZIURA.

tak beldor a to temu kaka dziura że ty i twoi koledzy siedzicie latami w niższych erach przez naloty wielu graczy już przeszło teraz wasza kolej za wasze zdrady i czystki :rotfl:

71

Monday, January 7th 2013, 4:53pm

dacie ludziom w 3 e i 4 e a może i w 2 e ogarnąć wioski , dać im zbudować ołtarz i teoretycznie wyszkolić boha (jak mają szkolić jak jedną armią latacie 7k halek a on skoczył z 2 ery i przejął opuszczoną na 500
ja nie wiem jawa skąd ty wziąłeś 160 ataku i 60 obrony

This post has been edited 1 times, last edit by "Cocroach" (Jan 7th 2013, 5:03pm)

72

Tuesday, January 8th 2013, 12:01am

On mowi razem z bonusem demona te 160 ataku.

73

Tuesday, January 8th 2013, 12:04am

ja bonus przy demonie 45 wyciągam 86 + 19 z itemków daję radę czyli wychodzi 105 - przy itemach jakie widziałem i demonie 60 (116) + 19 = 135
zakładając że są itemy i zwoje które wyciągną 45 ataku bo wiem że są to skąd obrona ???
ja nie łapię xD
i osób z takimi itemami będzie o xD

74

Tuesday, January 8th 2013, 12:24am

runy yrd pewnie tarcza bron artefakt i jakies bizu

75

Tuesday, January 8th 2013, 9:10am

ja mam amulet co mi daje 26 def jednostek nie liczac innych statow