Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 13.01.2013, 11:25

Event

Kolejna bezsensowna losówka.... 400 FEH, 200 UR .... Runek kilka dropnęło ale jak zwykle tym samym graczom co zawsze. Zwoje może ze 3 na serwer jakieś sensowniejsze. Generalnie wydaje mi się, że poprzedni event był o wiele bardziej owocny. Poza tym tak jak już kiedys wspominałem, że budowlany wzmocni tylko SILNYCH GRACZY i umocni ich pozycję, dropowy natomiast wzbogaci tych co zawsze mieli pod dostatkiem wszystkiego... Ci co się łudzili, że dogonią najlepszych będą musięli się oblizać smakiem....

2

Sunday, 13.01.2013, 11:31

weź nie marudź ja na poprzednim zero dropa a na tym już się nie pochwalę ale na pewno sporo wpadło tak powie wielu graczy
a ty że chcesz zwojów to idź na inny event bo tu mają padać runki

BeataKujawy

Początkujący

Postów: 38

Skąd: Kraków-Włocławek

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 13.01.2013, 21:08

poprzedni event lepszy w każdym razie jak dla mnie
rezultat chodzenia na T2
na fenka pół na pół z samaelem:

o zwojach lepiej nie wspominajmy:

FEH-386
UR-204
THOR-122
ASUZ-76
RAD-40
KEN-17
GIP-11
WYN-8
HAAL-3
NYD-1
IS-2
OR-1
PER-1
YR-1
SOL-1
BER-3
EH-1
LAG-1
ING-1
YRD-1

złom wybrałam te co trafaiałam bardzo rzadko lub wcale:
2x wisior
sygnet
medalion
tomahawk
shuriken
rewolwer
grzmiący promiennik

4

Sunday, 13.01.2013, 22:21

poprzedni = 0 runek powyżej yr
0 czegokolwiek
ten event przynajmniej pare runek fajnych

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 15.01.2013, 09:27

:?: jak dla mnie to drop powinien byc taki jak w evencie pozostawiony
ale ,niestety doprowadzilo by to pewnie do zawirowan na rynku
jednak ja widze tu wine suportu,oni nie maja dalszego pomyslu na gre nie rozwijaja jej

6

Tuesday, 15.01.2013, 12:05

Tu nie chodzi o support tylko o to, żeby gra zrobiła się popularna. Trzeba zainwestować w reklamę a tedy znajdą się też pieniążki na zmiany i support.

7

Tuesday, 15.01.2013, 16:41

nikt nie bedzie gral na kilkuletnich serwerach gdzie wiekszosc kont jest nieaktywnych a ci co graja maja armie mutantow

co do eventu to ja tu widze jakis wal z dropem

jedni zgarniaja po kilka yrdow na kazdym evencie inni caly czas klepia bide

zawsze chodzilem na sama 28:18 i tylko raz zgarnalem MAR

teraz dostalem kilka lokacji z samem na roznych xy i robiac po 2-3 proby w jeden dzien mialem ETH LAG MAR 2x EH

zaczynam popadac w paranoje i sadze ze ktos sobie zrobil tylna furtke do dropa w tej grze

Podobne wątki