Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 20.01.2013, 11:59

Ulepszenie klasy czlowiek

Temat poruszany setki razy pewnie, ale dotyczący ważnej sprawy jakim jest osłabienie klasy człowiek poprzez brak działania szansy na szarze i modyfikatora szarzy z przedmiotów.

Niesprawiedliwe jest ze jesli trup/anioł/demon oprocz swoich parametrów posiada przy komplecie przedmiotów, szanse porównywalna do człowieka a modyfikator wyższy.
A co z tego ma człowiek?? Nie wiele, bo tylko inicjatywe dla jednostek. Praktycznie nie możliwe jest dogonienie w ataku, obronie lub punktach życia pozostałe rasy,chyba ze w każdy przedmiot YRD się włoży.

Moim pomysłem nad podratowanie człowieka jest:

1. Stworzenie zwoi tylko dla człowieka: np. buty anioła - dajace hp i regeneracje jednostką, zbroja nieumarłego - dajace atak i obronę, itp. (i nie chodzi mi o +5hp i 2regeneracji lub +5off i +5deff, ale o około cztero lub wiecej krotność tych liczb ). Działanie takich zwoi mogłoby być:
-od razu zmieniające parametry przedmiotu na ktory zwoj wrzucono, tak jak dzialaja zwoje do szarzy,
-w postaci czarów zwiększających parametry w zależności od poziomu magii żywiołów.

2. Przywrócenie działania tylko JEDNEGO z przedmiotów dających szanse i modyfikator szarzy. W tym przypadku, gracz wrzuca bohaterowi ten zwój ktory mu pasuje, np. sandał heraklesa jesli bardziej chodzi mu o modyfikator lub bwb jesli bardziej na szansie mu zależy

2

Sunday, 20.01.2013, 13:04

nudy nudy nudy... wtórność i nudy :D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 20.01.2013, 13:08

moim zdanie lepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie zwojów do Artefaktów

4

Sunday, 20.01.2013, 13:33

a może punkty reputacji da się lepiej wykorzystać...
na samych ekspedycjach nie jesteś w stanie ich zużyć...

5

Sunday, 20.01.2013, 14:52

boże a nikt jakoś nie chce mówić o ograniczenku modyfikatora dla jednostek do 300 %

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 20.01.2013, 20:40

Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

7

Sunday, 20.01.2013, 23:02

znowu te pierdoly o slabym czlowieku...

jak jest taki slaby to go nie rob i po problemie

ja uwazam ze jest o wiele za silny i jesli cos z nim robic to udupiac (sam gram czlowiekiem wiec nie mozecie mi zarzucic braku obiektywizmu)