Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 19.01.2013, 17:20

Zbrojownia

Panowie Admini jest sprawa...
Taka że trzeba przerobić zbrojownię a mianowicie zrobić cos takiego jak likwidacja tych 4 szufladek i wstawienie zamiast tego ,,przesuwnika,,

teraz praktycznie każdy ma pełną zbrojownie złomu i jak wpadnie coś ciekawego to trzeba bezsensownie przetapiać wszystko aby się do danej rzeczy dokopać. A tak była by możliwość ominięcia tego i dostania się do danego przedmiotu.

2

Sunday, 20.01.2013, 11:17

dobry pomysl :) :) :)

3

Sunday, 20.01.2013, 12:36

taaa przydałoby się wkońcu

4

Sunday, 20.01.2013, 13:02

no szkoda tylko, że nikt z administracji na to nie wpadł :P

5

Sunday, 20.01.2013, 14:54

wiesz napisać plugin to jest "2 miechy roboty "

6

Monday, 21.01.2013, 13:05

Takiej opcji nie ma celowo. Za każdym razem wiązałoby się to z zaczytywaniem xx przedmiotów z bazy co znacznie wpłynęłoby na wydajność gry.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 21.01.2013, 13:32

to może dodać szufladkę (może być jedna z tych czterech) w którą po zdobyciu na lokacji fajnego dropu mozna by było od razu go przenieść do niej

po prostu jeśli to jest złom to normalnie niech zostanie składdowany na złomowisku a jesli nam pasuje to przenosimy go do naszej zablokowanej szufladki

albo chociaż zrobić co takiego żeby za każdym razem drop wpadał do 4 szufladki i żeby mozna było go przenosić w dowolne miejsce w zbrojowni

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "facio" (21.01.2013, 13:49)


9

Monday, 21.01.2013, 19:22

Można zrobić coś takiego jak jest na BW gdzie przedmioty bezwartościowe sprzedaje się na złom który można zawsze wymienić na surke.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 21.01.2013, 19:29

no coś trzeba z tą zbrojownią zrobić bo denerwuje to i to bardzo :cursing: :cursing: :cursing:

dziś musiałem ponad 40 przedmiotów przetopić żeby dostać się po dany przedmiot
i nie był on na końcu tylko gdzieś w środku czego też nie rozumie (a szukałem go zaraz po zaliczeniu lokacji)

11

Monday, 21.01.2013, 19:32

Naprawdę nie ma sposobu, żeby przeszukać dno wora z itemami nie obciążając zanadto serwera ?
Może jakaś wyszukiwarka ? Po nazwie. I wtedy wyciagamy item i ładujemy do właściwej zbrojowni.
Albo itemy oczekujące powiedzmy kilka h po dropnięciu/kupieniu w jakiejś zakładce skąd przekładamy interesujące do właściwej zbrojowni a pozostawione idą automatycznie do wora.

Apropo wydajności. Nie wiem czy to ma wpływ na wydajność gry ale na ładowanie się stron przy słabym łączu lub sprzęcie raczej tak.
Część obrazków jest dużo większa niż w formie wyświetlanej na stronie.
Ściskacie je zamiast zmniejszyć. I tak np. ikona hero ma 65KB zamiast 3-4KB, klon, martwy hero też jest większy.
Itemy w zbrojowni czy na aukcjach są o ok. 30KB większe niż mogłyby być.
Pewnie jeszcze by się znalazły inne przykłady.
Taki raport z obla 6 epokowego mógłby chyba być z 15 MB lżejszy niż jest (tak z grubsza licząc).
Być może akurat ilość i wielkość grafik ma procentowo nikłe znaczenie dla wydajności gry w porównaniu z przeliczaniem czy pobieraniem z baz,
ale czekanie na wgranie się raportu z obla lub próba wejścia do zbrojowni na łączu o małej prędkości wymaga sporej cierpliwości.

PENDZEL - Ja korzystam czasem z centrum dowodzenia, zwłaszcza kiedy trzeba masowo pofarmić. Ale zbyt funkcjonalne to to nie jest.
Szkoda np. że nie podaje ile mamy sumarycznie danego surowca na koncie. Widać tylko te nie schowane, wiec cel tej zakładki jakim jest ogarnięcie wszystkiego nie jest spełniony bo i tak trzeba sprawdzać schowki w każdej wsi.

12

Monday, 21.01.2013, 20:19

moze tak itemy by sie grupowaly - i jak by byly o identycznym prefixie to by sie nakladaly a reszta rozwiaja by sie z listy a i dobrze gdzie tu pokazacsurowce bo czesto sie sprzedaje za surowce i nie widac ile jeszcze brakuje :)


facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 21.01.2013, 20:26

oooo i Panowie admini macie gotowy projekt od Szanownego Pana PENdzla!!!

i nie obijać się tylko wdrażać go migusiem :rotfl: :rotfl: :rotfl: nawet jak byście mieli zarwać kilka nocek

14

Monday, 21.01.2013, 20:56

mögen heißt können :rotfl:

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 22.01.2013, 09:10

można by było jeszcze dołożyć sygnał dźwiękowy gdy przychodzi wiadomość
oczywiście powinna byc opcja włącz/wyłącz

16

Tuesday, 22.01.2013, 11:37

moje zdanie jest takie ze szkoda czasu adminow na takie zmiany kosmetyczne

17

Tuesday, 22.01.2013, 11:43

może prostszy pomysł:
tak jak obecnie mamy 4 szufladki z czego 3 były by nasze i mozemy sobie spokojnie wyrzucac tam itemy , a swiezy drop nie szedl by na koniec tylko na poczatek 4 szufladki, jesli chcemy go przelozyc to wrzucamy do szufladki 1-3 jesli nie to za kilka wypraw juz nam zniknie z oczy przykryty innym zlomem

sorry za bledy z filozofii przed chwila worcilem

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MaN_of_GoD" (22.01.2013, 12:10)


facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Tuesday, 22.01.2013, 12:00

jawa ty widzę wszędzie jesteś negatywnie nastawiony... co temat to od razu go z błotem mieszasz
tak jak byś się czegoś bał... nie martw się twoja dominacja na T2 nie jest zagrożona

a pomysł Man of GoDa uważam za bardzo dobry i dużo łatwiejszy do wykonania w krótkim czasie

19

Tuesday, 22.01.2013, 21:54

faktycznie strasznie sie boje ze gdy tylko uzyskacie dostep do pelnej zbrojowni to mnie zniszczycie...

"moje zdanie jest takie ze szkoda czasu adminow na takie zmiany kosmetyczne"
gdzie tu widzisz mieszanie czegokolwiek z blotem?

pomysl mi sie nie podoba wiec to mowi - proste?

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Tuesday, 22.01.2013, 21:59

większość Twoich wpisów w różnych tematach jest pesymistycznych więc stąd to wziąłem

a dostęp do zbrojowni większości się przyda (no może tobie nie bo ciekasz w jednym ustawieniu cały czas)

Podobne wątki