Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 24.01.2013, 13:56

Jak nie ma czubów na T2??? są Ci sami co na T1 te same osoby ciekawe, jakby im na T2 zrobić bombowanie tak jak oni to czynią na T1 ciekawe czy byli by szczęśliwi :?:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (24.01.2013, 14:02)


facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Thursday, 24.01.2013, 14:04

jeśli nie ma na T2 nalotów to lepiej niech tak zostanie

teraz przynajmniej jest się z kim bić a po nalotach większość włączy DG lub BIO i skończy się zabawa

na T2 sa dwa wyrównane klany i aż miło się gra na przewagi i jakoś nikt nie daje d..y z nalotami bo coś tam stracił

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Thursday, 24.01.2013, 14:05

grasz kolego w klanie z tymi co na T1 walą bombki aż miło :D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 24.01.2013, 14:13

tutaj nie dostaną pozwolenia na takie coś na bank

niech chociaż jeden serwer toczy się jakimiś zasadami wspólnej rywalizacji a nie wyniszczenia

kiedyś zrobiłem nieudany nalot na jednego z waszych to przez kilka dni mnie tak opierd... że odechciało mi się grać

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Thursday, 24.01.2013, 20:37

Jest jak mówię administracja ma wsio w głębokim poważaniu.
Nie wygodne tematy albo ignoruje, albo stwierdza jest jak jest. Robi niegrywalne systemy, nazywając to utrudnieniami.
Daje możliwość wyburzenia wszystkich wiosek nie chronionych bio lub DG na servie praktycznie jednemu graczowi. Nazywając to sprawiedliwością. Nie ważne czy są to przydatne wioski czy nie. Mówimy o faktach.
Dane są narzędzia słabym do obrony przed silnymi. Tylko dlaczego silny nie może bronić się przed słabym??
Prosty mechanizm obronny jest. Niech ze stolicami będzie jak z BIO 24 h po nalocie wrażliwa na naloty jak każda inna wioska.
Mam wrażenie że administracja układa grę na T1 tylko pod jeden klan, ciut to niedorzeczne ale tak to wygląda.
Jeden gracz wyburzył lekko licząc ponad 3 000 poziomów tracąc ile z 10?
Administarcjo to jest wasza przemyślana gra? To są wasze sposoby urozmaicenia rozgrywki?
Wioskę zabraną w oblegu można odzyskać. Przez te lata niejedna wioska była tracona i odzyskana:) Ale ta farsa jaka się dzieje teraz i indolencja adminów jest porażająca.
Ale wydaje mi się że chce żebyśmy zakończyli wszyscy grę, a ostatni zgasi światło.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Thursday, 24.01.2013, 20:43

jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi

dużo graczy zmienia ustroje i tym samym płaci za to kaskę
a im więcej graczy zmieni tym więcej zarobią

chyba nie podoba im sie TE i chcą żeby gracze sami odeszli bo oni zapewne nie mogą sobie tak chop siup zamknąć serwera

27

Thursday, 24.01.2013, 21:06

tylko co potem jak już prawie wszyscy pozmieniali skąd kase wezmą nie trzeba mieć premium żeby sobie grać a widzę każdy to już olewa bo to bez sensu jest i pomału każdy skończy z tom grom jak coś nie zmienią

28

Thursday, 24.01.2013, 21:12

popieram to co napisali arek i Ole
zabawa przestała być ciekawa a wyliczanie ile jakiś świrus zburzył budynków dziennie staje się już nudne
ADMINI - pora się obudzić , bo faktycznie niedługo potracicie ostatnich chętnych do logowania się na TE

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Thursday, 24.01.2013, 21:17

no jeśli Ja zmieniłbym na DG to na bank bym premki nie wykupił bo i po co

nikt mnie nie zjedzie na pewno a budowy tyle trwają że spokojnie co dwa dni na 2h bym wchodził zobaczyć co na aukcjach i kilka lokacji zrobić

bo jakoś bombowanie nie dla mnie
raz sprawdziłem z czystej ciekawości(no może i ze złości troche) i więcej nie zamierzam

30

Thursday, 24.01.2013, 21:21

i to wiem na kim sprawdziłeś teraz moge zrobić ponad 80 bomb stolicy na t2 to wioski bym zrównał z ziemiom co niektórym ale wole walczyć jak latać

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 24.01.2013, 21:30

Admini chcą ,żeby zostało same BC mniej kaski ale swoi graja dalej:))

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Thursday, 24.01.2013, 21:45

Hose, ja wiem że ty wiesz na kim hahaha

to właśnie różni T1 od T2... że na T2 walka jest uczciwa i przez to ciekawsza
raz się jest na dole a zaraz u góry i tak w kółko

33

Thursday, 24.01.2013, 21:53

Admini chcą ,żeby zostało same BC mniej kaski ale swoi graja dalej:))

Weź sobie daruj już takie komentarze. Dlaczego opowiadasz takie bzdury. Brak ci obiektywizmu. Lepiej się nie wypowiadaj kolego.

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Friday, 25.01.2013, 11:19

najlepiej zlikwidować bombowce a ich miejsce wstawić jakieś jednostki do transportu surki

żeby powiedzmy jednorazowo taka jednostka mogła 10k surki przewieź

35

Friday, 25.01.2013, 13:25

zmiany umozliwijące obrone przed nalotem lub rewanżu za nalot ze stolicy pojawi sie jak juz większośc graczy na T1 przejdzie na BIO lub DG
wczesniej sie adminom poprostu nie opłaca , kazda zmiana ustroju to punkty premium , wyczerpie sie limit przechodzenia na BIO to trzeba będzie umożliwic powrót to Techno
innego logicznego powodu nie widze dlaczego nie ma mozliwości obrony przed nalotami prowadzonymi ze stolicy w BIO lub zmniejszenia skutków takich nalotów.
O mozliwości czy tez NIE-możliwosci obrony wiosek w Techno wielu z nas pisało juz na forum ale poki co widocznie sie to po prostu nie opłaca :P a logika gry nie znaczy nic ...

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Friday, 25.01.2013, 13:33

a dlaczego ten ,,wyjątek,, jest tak debilnie skonstruowany???

dlaczego osoba robiąca nalot jest do czasu jego zakończenia chroniona??

powinno być chyba od rozpoczęcia nalotu

37

Friday, 25.01.2013, 15:23

o a o tym nie wiedziałem
już mam strategię na kolege z t1 który postanowił sobie do mnie polecieć
tym sposobem wszystkie wiochy będzie miał na wsp 400 400

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Monday, 28.01.2013, 11:22

Tak jak mówiłem:D
Akurat zaglądałem na forum i widziałem Jak Sz.P. Sushi był na forum.
Tematy jako nie wygodne pominięte.

Tak sobie pomyślałem o produktach z utrudnieniami. Można zrobić samochód z kwadratowymi kołami:D Jak ktoś powie że nie da się nim jeździć zawsze można powiedzieć "celowo wprowadziliśmy utrudnienia":P
Taka dygresyjka do DG:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

39

Monday, 28.01.2013, 12:36

Pozwolilem sobie napisac do sushiego i mowie wam nie ma co juz pisac o na nalotach bo nic nie zostanie zmienione.

RE: Pilne-Prosze przeczytaj i gleboko!!! przemysl




Witam,



1. Zawsze ktoś, komu jest to nie wygodne zarzuca nam że "wspieramy"
kogoś. Poszukaj na forum a znajdziesz 1000 tematów i to każdy przez inny
klan pisany.



2. Obecna sytuacja wzięła się z Waszego podejścia do gry. Na t2 tak się nie dzieje, ciekawe dlaczego?



Pozdrawiam

SM

40

Monday, 28.01.2013, 20:09

tak się nie dzieje bo wszyscy mają dosyć na t1 są tacy którym nic więcej nie zostało ponieważ nie umieli się wziąć w garść