Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Monday, 28.01.2013, 20:28

Jak będą normalne naloty na stolice to i na T2 pojawią się naloty :)
T2 - Cichy

42

Monday, 28.01.2013, 21:09

simuj dalej po co ci naloty mi tam się podoba jak jest na t2

43

Monday, 28.01.2013, 21:25

Krótki poradnik grania w ep 6

przechodząc z 5 ep,
1.
włączasz Dzieci Gai (mozna pominąc i wskoczyć od razu do BIO ) wybór ustroju darmowy
- jestes bezpieczny wszystkie dwie Twoje wioski sa chronione , zbierasz surke czekając na event i szukasz dobrego terenu pod dobra wioske
- co z tego ze masz surke jak nie masz jej czym przeniesc - jedyny minus
- podwójny exp i wiecej złomu z lokacji ( czekasz na event ze sprzedażą)

2.
a. Event Budowlany - włączasz technokracje - tanie budowanie i wydajesz surowce zebrane na DG ( ten etap możesz pominąć - no chyba że grasz a samej stolicy albo nie chesz grać na BIO
b. włączasz BIO , dwie wioski chronione wydajesz surke na budowe i jak masz dużą(e) armie możesz zabezpieczyć trzecia wioske

3.
Technokracja - ustrój używany tylko do budowy lub przez graczy grających tylko na stolicach - minus - wszystkie Twoje wioski mogą byc oprócz tego ze oblegane to zrównane z ziemią przez naloty bez szansy odwetu czy obrony

jak coś przegapiłem to dodajcie

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Monday, 28.01.2013, 21:55

1. Jeśli włączysz DG po awansie przy podwójnych cenach nic prawie nie pobudujesz więc nie uciułasz szurki itd:(
- chyba że nic nie planujesz i możesz czekać miesiąc nim na cd uzbierasz
- exp z lokacji i owszem tylko Sam maxymalnie lokacje z 6 epoki robią ciut spustoszenia Hover robi się ponad 30 min więc nie wyrabiasz się z lokacjami
- drop... nie zauważyłem a od Sushiego nie mogę się dowiedzieć jak jest zwiększony. Nawet podczas Eventu miałem słabszy drop.
- nie masz jak robić lokacji, nie masz jak przenieść szurki więc czekasz miesiąc aż się uzbiera szurka:(

2. włączasz technokrację nie masz woja ..... wynoszą ci szurkę:D

3.
Najgłupiej wyszło ustrój dla bombujących:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

45

Monday, 28.01.2013, 23:30

W nalocie na stolicę danego gracza można zniszczyć maksymalnie jeden poziom jednego budynku z maksymalną szansą 25%. prosimy o zmiane na np. chociaz 50% i z 1 budynku na taka jak normalnie i tyle, czy to takie trudne?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Riiffii" (29.01.2013, 12:47)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Tuesday, 29.01.2013, 21:39

Pamiętam jak to były płacze żeby stolice nie mogły być bombardowane.Teraz jak stolice dostały bonus i można w nich zrobić jakieś wojo to już zaczynają się dyskusje żeby mogły być na nie naloty z dobrym efektem.

I to nie dlatego żeby komuś oddać za robienie nalotów tylko dlatego że niektórzy maja w stolicach dobre armie z którymi nie możecie sobie poradzić .
Tak więc przestańcie biadolić o możliwości zniszczenia stolicy bo mogliście mieć takie same jak byście inwestowali w nią a nie we wszystkie wioski po trochu.

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Tuesday, 29.01.2013, 21:57

Tomasz
w stolice inwestowali tylko simy bo innych wiosek nie mieli
a że wyszło tak jak wyszło (100% bonusu) to teraz stare simy przejmują inicjatywe

a więc tylko jedno mi przychodzi na myśl:
raz na wozie, raz pod wozem :rotfl:

48

Tuesday, 29.01.2013, 23:27

Spiryt wiem ze z toba nie ma co dyskutoac bo nie ogarniasz i tak tego wszystkiego ale musze odpisac na takie pierdoly bo az palce swiezbia. Chlopczyku wiekszac z koalicji RSR ZUL maja lepsze stolice niz bC i uwiez mi ze nikt nie bedzie bombardowal stolic normalnie grajacych graczy BC czy innych chodzi o tych dzieci Gei:) ktorzy poczuli moc w niszczeniu i bezkarnosc z tym zwiazaną!!! Prosze cie wstrzymaj sie od głosu

49

Wednesday, 30.01.2013, 17:20

Tomasz
w stolice inwestowali tylko simy bo innych wiosek nie mieli
a że wyszło tak jak wyszło (100% bonusu) to teraz stare simy przejmują inicjatywe
ty chyba nie wiesz co piszesz,
zostawie to bez komentarza :D

50

Wednesday, 30.01.2013, 18:33

RIFFI to chyba TY tu bijesz pianę . Jak czułeś się mocny , to sam bez znaczącego powodu latałeś , oto link http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f3750911b6 , popatrzcie na datę nalotu . Nadmieniam , że ledwo co skoczyłem do 6e , a bombardowana wiocha przez Ciebie była zdaje się na 2 poziomie . Wtedy nad swoją głupotą się na FORUM nie użalałeś , tak samo zresztą jak Zatoń http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c1bf9bb19d , który też po mnie latał , bo czuliście się strasznie mocni . Mi nie trzeba było zmiany ustroju , bo bez niego zacząłem z czasem wyrównywać rachunki http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=eb83c969ec , zdaje się , że wtedy nie było ustrojów :P , których notabene jeszcze nie wyrównałem :P , ale co się odwlecze , to ponoć nie uciecze i Twoje użalanie się na FORUM , jak to ADMINI dobrze zrobili dla BC jest idiotyczne . Kto sieje ten zbiera . Widocznie swoją głupotą nie tylko mi zalazłeś za skórę , ale innym też , a przy tym zapomniałeś o jednym , że kij ma dwa końce i tylko kwestią czasu jest to , kiedy ktoś ci nim odda :rotfl:

51

Wednesday, 30.01.2013, 19:00

Spiryt wiem ze z toba nie ma co dyskutoac bo nie ogarniasz i tak tego wszystkiego ale musze odpisac na takie pierdoly bo az palce swiezbia. Chlopczyku wiekszac z koalicji RSR ZUL maja lepsze stolice niz bC i uwiez mi ze nikt nie bedzie bombardowal stolic normalnie grajacych graczy BC czy innych chodzi o tych dzieci Gei:) ktorzy poczuli moc w niszczeniu i bezkarnosc z tym zwiazaną!!! Prosze cie wstrzymaj sie od głosu

Rafi zastanawiam się czy wiesz co piszesz a czytając Twoją "twórczość" dochodzę do wniosku że raczej nie.Zgadzam się z tobą że menele i sp. mają lepsze stolice niż my ale tylko w tym punkcie reszta to dziwny bełkot,nie wiem czy to wpływem prochów czy alkoholu,w każdym razie zrób sobie detox bo szkoda twojego zdrowia ;)
ale wracając do tematu...to właśnie dzięki temu że są chronione ( w pewnym stopniu ) stolice możemy spokojnie pograć bo gdyby nie to to palili byście wszystko a tak macie bat na karku...piszesz że nikt nie bombował by normalnie grających graczy ?
po przejściu do 6e dostałem 5 nalotów na stolicę na 2 poziomie.Dlaczego nie napiszesz że najchętniej zniszczylibyście BC tylko właśnie dzięki ochronie stolicy nie dajecie rady a przez bombki macie pełne spodnie...gdyby tak nie było to nie byłoby również płaczu na forum.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Saturday, 02.02.2013, 19:53

Riiffii co do nalotów na stolice to robiliście bo sam byłem tego przykładem jak od Was taki gostek jak Krios jak mu skosiłem dwie armie po ponad 100 jednostek to latał dwa razy dziennie z nalotami .Co do ogarnięcia tej gry to zawsze byłem przed Tobą bo Ty sam to nigdy nic nie osiągnąłeś jak na T1 tak i na T2 teraz i dzięki innym Klanowicza możesz sobie spokojnie grac .

To ze stolice miały mieć 100% wydobycie większe to było wiadomo nie dzień przed wejściem tego tylko wcześniej i to sporo a Ty i tak na pewno inwestowałeś w wioski zamiast w stolice i przestań już wszystkich od dzieciaków czy chłopczyków nazywać bo to się już nudne robi może sam nim jesteś i powinieneś wszystkim na pan mówić.

No nie mieli w co inwestować bo zabieraliście wioski na 1 poziomie dla mnie to było absurdem i dlatego ani jednego na T1 takiego oblężenia nie zrobiłem nikomu .

53

Saturday, 02.02.2013, 22:38

Zawsze byles przedemna:) heh dobrze wiedzieć, no widzisz ja mam tych klanowiczów a ciebie nawet twoi sie wyżekli i właśnie w ten sposób jesteś przedemną:) To co mam ci mówić dziewczynko?:)Ale nie dobra już nic na temat nalotów bo i tak nic to nie da a zobaczymy jak kto na tym wyjdzie

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Saturday, 02.02.2013, 23:57

mnie się nikt nie wyrzekł po prostu sam odeszłem bo nie chciało mi się z takimi jak Ty grac i zaraz po tym jak sępy się rzuciliście mnie atakować bo miałem sama stolice i tylko Wy bo z Bc nikt a jak odwzajemniłem atak to waszą bronią były naloty na stolice moją i oczywiście oblężenie na wioske 1poziom.

A co do nalotów na stolice to powinno zostać tak jak teraz jest lub całkowicie znieść to jest moje zdanie.

Co do moich wypowiedzi to każdy może coś napisać po to jest forum .Nie tylko dla takich bystrzaków jak Ty co niczego do tematu nie wnoszą tylko się do czyjejś wypowiedzi czepiają.

55

Sunday, 03.03.2013, 11:25

mam pytanie dlaczego jak ktoś mając Bioewolucja lub Dzieci Gai po zaczęciu przez niego nalotów ma chroniona wioskę poza stolicą przed nalotami -- albo ma na nią ochronkę na 24h czyli obleg nic nie można mu zrobić nawet jak zacznie latać na innych graczy bo stolica wiadomo jaki jest efekt nalotu jak dojdzie do skutku nalot wiec dlaczego nie zostaje opcja nieoblegania takiemu graczowi tej wiochy co zabrał ze sobą zmieniając ustrój nawet jak zacznie latać to nie powinno mu się dać na nią zakładać ochronek wtedy by pomyślał 2x zanim by zaczął latać o bombować innych graczy a tak to jest nietykalny ten system panowie administratorzy jest do dupy bo skoro ktoś ma już taki ustrój i zaczyna latać po innych graczach nie powinien mieć możliwości brania ochronek na wioski :( trzeba to zmienić ;)