Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 03.02.2013, 20:49

Co w 2013?

Takie pytanko do szefów czy będzie jakiś roadmapik na 2013? :P

2

Tuesday, 05.02.2013, 14:29

tu jest zalążek
eventy
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 05.02.2013, 21:51

eventy

myślę ze nie będzie juz szybkiego budowania bo gra traci sens przy takich mutantach 8o 8o 8o co mają zrobić gracze którzy wakują w nową epokę i jedzie po nim kilku graczy z wojskiem nie do rozwalenia, za niedługo przy takim tempie 6 epoka będzie miała po 1000 Mechów :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: wiec zastanówcie się czy to ma sens

4

Tuesday, 05.02.2013, 23:05

już w to zabrnelismy za głęboko kązdy ma teraz taki przyrost surowców że na kolejnym evencie wybuduje sie 2x niz na tym...

w kwesti dropu bedzie cos zrobione? kiedys byl jakis zamysł zwiekszenia dropu zwoji i run na lokacjach z danej epoki

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 06.02.2013, 07:55

Man ale ty pierdzielisz za przeproszeniem z tym przyrostem:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

6

Wednesday, 06.02.2013, 09:14

bo 90 procent wszystkich przedmiotow jakie posiadamy sa z eventu naajlepsza runa jaka poleciala poza eventem to yr w czwartej epoce a przewaznie sie chodzi na lokacje 5-6 epokowe, ze zwojami podobnie max 4 era

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 06.02.2013, 10:02

myślę ze nie będzie juz szybkiego budowania bo gra traci sens przy takich mutantach 8o 8o 8o co mają zrobić gracze którzy wakują w nową epokę i jedzie po nim kilku graczy z wojskiem nie do rozwalenia, za niedługo przy takim tempie 6 epoka będzie miała po 1000 Mechów :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: wiec zastanówcie się czy to ma sens

dokładnie wpadłem do 4e a tu mnie jadą ziomki po 200 czołgów bo sie boją w swojej epoce powalczyć :P

8

Wednesday, 06.02.2013, 13:00

eventy

czy tu jest sens szybkiego budowania zbierasz surke przez ok 2 miesiące i wpada do ciebie armia 400 servo i 500 laserów zniszczy ci armie i wyniesie surke to jak w evencie sie rozbudujesz silniejsze armie sie tylko zwiększa a słabe zostaną na tym samym poziomie , nowi gracze jak wejdą do 6 epoki nie maja szans na gre tylko sie zniechęca i skasują konto lepszym eventem będzie drop wielu graczy jeszcze nie ma dobrze ubranych hero

9

Wednesday, 06.02.2013, 15:35

Następny event budowniczy rozwaliłby już grę do końca. Już ten zachwiał nią za bardzo, a co dopiero następny...
Zgodzę się tu z MoG... niektórzy mają taki przyrost eko, że gdyby czekali na event to będą nie do ruszenia potem.

10

Wednesday, 06.02.2013, 16:21

Następny event budowniczy rozwaliłby już grę do końca. Już ten zachwiał nią za bardzo, a co dopiero następny...
Zgodzę się tu z MoG... niektórzy mają taki przyrost eko, że gdyby czekali na event to będą nie do ruszenia potem.

No tak, a weź to powiedz tym co dopiero skoczyli do nowej epoki i armie eventowe jadą po nich jak po burej suce bez zmiłowania i ile mają czekać żeby móc chociaż kumulkę postawić by mieć szansę obrony przed takim kimś? A może mają skoczyć wyżej - no tu jest ten sam problem. Bo właśnie takie eventy są dla takich osób, a te które mają już osiemdziesiąte levele to wiele nie wybudują choćby mieli full surki - bo np. krzem jednak sporo uranu kosztuje, a co wyżej tym więcej, mało tego zależność nie jest prostoliniowa i im wyżej tym więcej niż by się wychodziło z proporcji.

Jak już raz się w to poszło to trzeba iść dalej by nowi nie zrezygnowali szybko nie widząc sensu gry

BeataKujawy

Początkujący

Postów: 38

Skąd: Kraków-Włocławek

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 06.02.2013, 18:14

to może najwyższa pora na nowy serwer
wielokrotnie było to poruszane ale narazie cisza

12

Thursday, 07.02.2013, 10:00

Wacek ten już ją rozwalił. Na t2 już się nie da grać.

13

Thursday, 07.02.2013, 10:38

eventy

może jest jeszcze wyjście z tego gracze którzy mają budynki i kopalnie 0>40 lvl budują za 20% a od 40 > za 100% wtedy jest szansa na dogonienie najlepszych bo i tak dobrzy gracze mają po kilka milionów surki na rozbudowę kiedys pisałem z jednym graczem i zapytałem jakie ma wydobycie uranu to mi odpisał ze narazie 6000 /h to w ciągu doby ma 144 000 a gracze którzy mają słabsze wioski to z skąd mają brać surke ?????? dawniej bez eventu budowlanego jeszcze dało sie dobrze pograć teraz juz nie bardzo coraz więcej osób kończy gre

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 07.02.2013, 14:05

Koko a ile zjadają mu jednostki? Do tego ktoś cię raczej okłamałam:)
6 kopalni min na ok 40 poziomie musiał by mieć. Rozbudowywać tak wysoko eko. Nie znam takiego.

Śmiać mi się chce jak widzę takie głupoty. Wymyślają je ludzie z innych epok lub na minimalnym poziomie rozwoju:D
Ile to można pobudować, albo jakie to wydobycie jest.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

15

Thursday, 07.02.2013, 14:19

Ole, nikt go nie okłamał ;)
Są min. 3 osoby, które maja w stolicy >5000 uranu/h. W tym choćby ja. I wcale nie jestem tu najlepszy.

Piszę, że event budowlany byłby zły, mimo że ja akurat bym uzbierał szybko na następne poziomy, bo miesięcznie przyrastają miliony uranu. Łatwo policzyć.
Ale... Dark Elf, kolejny event pogłębiłby różnice między czołówką epoki, a nowymi w niej. Niestety.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 07.02.2013, 14:37

No nie wiem bo teraz chcąc przejść epokę wyżej to już jest masakra i duża przepaść więc jak chcą żeby gracze nie rezygnowali z gry po przejściu epoki muszą co jakieś czas robić takie eventy budowlane .

Więc jak by kiedyś postanowili utworzyć nowy serwer to troszkę by to budowanie musieli zmienić czym większy poziom budynków tym większy koszt i więcej czasu powinno zajmować budowanie .Nie tak jak teraz że to jest 1 minute i 20% kosztów. No i przynajmniej co 3 miesiące lub co pół roku powinno takie coś być .Wtedy każdy nowy gracz miał by szanse troszkę pograć i nie rezygnował by z tej gry tak szybko.Tak samo po przejściu do wyższej epoki każdy gracz powinien mieć taki jeden dzień budowlany żeby nie był przez duże armie zniszczony bo to własnie nie jednego gracza zniechęca do gry i zostawia ja widząc że nic nie zdziała a tak to zawsze jakaś szansa jest żeby pograć. .

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 07.02.2013, 14:41

to na 40 którym poziomie masz? 1500 na 32 tak ja mam. Nieźle

A Wacku jest dokładnie odwrotnie niż piszesz co właśnie Eventy udowodniły:)

Tylko nie na zasadzie czołówka, nowi.
Tylko myślący i mniej myślący:)
Tak czy siak BC pokazało że niektórzy nowi myślący dogonili czołówkę, a nawet czołówkę nie myślącą przegonili:D

I źle kombinujesz Spiryt. Normalnie budynki drożeją geometrycznie więc i podczas Eventu nie ma potrzeby dodatkowego mechanizmu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

18

Thursday, 07.02.2013, 15:55

kiedys były załozenia zeby budowac wioski po około 20 poziomu głównego budynku wyżej juz w 3 epoce budynki budowały się ponad tydzien, ale do czego pije początkowe załozenia gry przewidywały na znalezieniu jak najlepszych pól a wybudowac je na takie poziomy jak ludzie maja teraz, bez eventu było poprostu nie możliwe

ale w tej chwili sytuacja jest bez wyjscia z kazdym eventem najlepsi gracze beda budowac coraz mniej ale beda dostawac coraz wiekszy przyrost surowców ( np: kopalnia na 36 lvl bedzie miała ~2x mniejsze wydobycie niz 41) i jest nie możliwoscia dogonic go.

19

Thursday, 07.02.2013, 20:26

Ole: czołówka nie znaczy ci co dłużej grają :P
Dobrze wiesz i Ty i ja, że w naszej koalicji takiej "czołówki" z nazwy to jest aż za dużo :P

A skoro pytasz o kopalnie krzemu, to mam w stolicy 46, 45, 45, 45. Przeskanuj jak nie wierzysz ;)

A wracając do eventu budowlanego: bez niego czołówka nigdy nie odstawała tak bardzo jak odstaje teraz od nowicjuszy.

20

Thursday, 07.02.2013, 21:04

ole nikt mnie nie kłamał

skanowałem wioskę gościa ma kopalnie na 48 lvl a ze uran ma w 6 epoce 4 kopalnie to jest to możliwe :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: