Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 13.02.2013, 17:49

Spiryt co ty tak Bc bronisz a nie pamiętasz co oni robili jak BYłeś w klanie Armagedon coś już zapomniał co było i niema nalotów ale będom na t2 bo co niektórzy nie umiom przegrywać z honorem to już bombki stawiają

22

Wednesday, 13.02.2013, 18:20

A ja mam lepszy pomysl jak mozna ich dogonić. Można zrobić coś co się będzie nazywało 'OŁTARZEM POŚWIĘCENIA'.

Bardzo proste w działaniu :

Przykład na mojej 5 epoce.

Np. jeżeli chcemy sobie zrobić 40 lvl kopalni złota w stolicy to musimy oddać 5 poziomów kopalni w wiosce XXX. Wioska XXX miała np. kopalnie złota na 25 poziomie. Po "RYTUALE POŚWIĘCENIA" odejmie się jej 5 lvli tejże kopalni - może to stanowić na przykład równowartość tej 1 kopalni w surowcu.

Wydaje mi się, że to sprawi, że stolice się umocnią i staną się niezbędne do gry, zrównoważy się zarazem trochę serwer oraz inne wioski poza stolicami opłaci sie stawiać z uwagi na chęć rozbudowania stolicy.

Proste. Co wy na to????

23

Wednesday, 13.02.2013, 18:51

Wręcz przeciwnie. Wioski z marszu zostaną poświęcone. Pewnie by tydzień nie minął jakby nie było już wiosek na 5ym.

A czemu wogóle słabsi muszą gonić teraz? Bo wioski się już nic nie liczą.

24

Wednesday, 13.02.2013, 18:58

No więc właśnie wacek zaczną się liczyć. Mój pomysł zakłada, że sie na cos przydadza w koncu poza farmieniem. A żeby się je bardziej opłacało rozbudować to niech koszt będzie dzielony przez 2. To znaczy, że wybudowanie 1 kopalni złota w stolicy to równowartośc polowy jej wybudowania - czyli kasujemy nie 5 ale 3 poziomy w innej wiosce kopalni tej samej klasy na przykład o ile wartośc w surowcach stanowi polowe wybudowania w stoliccy.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 13.02.2013, 20:17

Facio to co proponujesz to de facto promowanie słabszych. Dla ciebie 400k to 0 poziomów, dla mnie te same 400k to 10 poziomów. Więc promujemy słabszych.

High 1 dnia znikną wszystkie wioski:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Wednesday, 13.02.2013, 21:13

Gram w 4 epoce i jak dla mnie ona jest najsłabsza porównując do innych epok i tak mówiąc lepiej inwestować w wioski niż w stolice w 4 epoce .

Jak by tak zrobili to wszystkie farmy z okolic by zostały przejęte i zniknęły by z serwera i jak by nowi gracze się rozwijali .Całkiem by rezygnowali wtedy z gry bo by nie mieli najmniejszej szansy dogonienia chociaż troszkę innych graczy bo skąd surke brać i jak się by mieli rozwijać a tak to chociaż jeszcze co niektórych to trzyma w grze.

facio

Intermediate

  • "facio" started this thread

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Wednesday, 13.02.2013, 21:33

albo po prostu zrobić jakiś limit budowy stolicy i wszystko

28

Thursday, 14.02.2013, 07:11

Chyba co by nie zrobili, to sytuacja nie ulegnie poprawie.
Zresztą pewnie tego nawet nie czytają, więc nie wiem po co rozprawiamy :P

29

Thursday, 14.02.2013, 08:16

Wioski może i znikną ale teraz stanowią tylko delikatne wsparcie stolic... czyli i tak są bezużyteczne.

30

Friday, 15.02.2013, 11:17

Chyba co by nie zrobili, to sytuacja nie ulegnie poprawie.
Zresztą pewnie tego nawet nie czytają, więc nie wiem po co rozprawiamy :P

Kto nie czyta?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 15.02.2013, 11:42

Sushi to że czytasz to czasami widzę. To że czasami odpisujesz też prawda. Ale to że totalnie olewasz to też fakt.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

32

Monday, 18.02.2013, 11:09

Sushi to że czytasz to czasami widzę. To że czasami odpisujesz też prawda. Ale to że totalnie olewasz to też fakt.
To, że coś uważasz za niezbędne nie znaczy, że muszę się z tym zgadzać.

Ty patrzysz na grę ze swojego pkt widzenia ja patrzę z punktu widzenia osoby obiektywnej, której zależy na całościowym rozwoju gry, a nie na interesie jednej z frakcji wzajemnie się zwalczających.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Monday, 18.02.2013, 11:23

ja patrzę z punktu widzenia osoby obiektywnej, której zależy na całościowym rozwoju gry

a grałeś kiedyś w TE? :P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Monday, 18.02.2013, 23:44

Sushi podejrzewam że znasz znaczenie słowa obiektywny. Odpowiedzi na zasadzie nie bo nie jakie często udzielasz nie ocierają się o obiektywizm.
Obiektywizm był by wtedy jeśli podałbyś racjonalne powody danej decyzji lub zmian.
Przeważnie ograniczasz się do: założenia były.... mowa trawa.
http://biznes.onet.pl/dilbert--codzienni…e-detal-galeria
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (19.02.2013, 10:28)


35

Tuesday, 19.02.2013, 11:41

Obiektywizm to nie pisanie wywodów po co i dla czego przy każdej okazji.

Oczywiście mogę za każdym razem wchodzić z Tobą w dyskusję na forum, która potrwa 2 lata i g.. z tego będzie wynikało (jak chcesz przykładu to poczytaj temat o nalotach albo jakikolwiek inny, za każdym razem kończy się to pyskówkami o to kto kogo i kiedy).

W przeciwieństwie do Was mnie nie zależy na interesach jednego klanu i dlatego traktuję swoje decyzje jako obiektywne, gdzie większość Waszych propozycji jest subiektywna. (patrz naloty, okupacja 6E itp).

Oczywiście z Twojego, subiektywnego pkt widzenia to admini spiskują z przeciwnikiem, bo przecież decyzja nie jest po Twojej myśli.

Ale nie martw się przerabiamy to na wszystkich serwerach BW/TE/BR i po prostu robimy swoje. Dlatego nie spodziewaj się długich wywodów co i dlaczego.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Tuesday, 19.02.2013, 14:00

Heh nigdy nie twierdziłem że stajecie po czyjejś stronie:P
Ale "obiektywnie" wytłumacz mi do czego służy ograniczenie 10 jednostek w DG? I po co możliwość atakowania kogokolwiek tymi 10 jednostkami?
I obiektywnie wytłumacz mi dlaczego nic nie robicie (a czasami umiecie coś zrobić z dnia na dzień) z nalotami. Gdzie przez nie najwięcej graczy i kasy tracicie na dzień dzisiejszy.
I wytłumacz mi obiektywnie, dlaczego nic nie robicie od 2 lat z waleniem trupa co było ostro przewałkowane.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

37

Friday, 22.02.2013, 12:11

1. 10 jednostek jest celowym ograniczeniem, by zapobiec tworzeniu sobie armii na DG, a potem zmianie ustroju. Takich i podobnych sposobów nadużycia było kilka i dlatego wprowadziliśmy to ograniczenie.

2. Naloty z założenia właśnie tak miały działać. Oczywiście część z Was na nie narzeka ale z drugiej strony wykorzystywaliście system oblężeń do dokładnie tego samego.

3. "walenie w trupa" wcale nie jest przesadzone, to najbardziej realistyczna opcja gry, a jak tego nie rozumiesz to sprawdź w szukajce, bo wielokrotnie tłumaczyłem jak to działa i dlaczego tak jest a nie inaczej.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Friday, 22.02.2013, 12:29

1. No dobrze wyprodukuję sobie armię w DG zmienię ustrój i co? Zaatakuję tą armią i z powrotem wskoczę w DG? Kurcze chyba jakiś milioner tak by robił. Coś absolutnie nie pasuje mi w twojej wypowiedzi

2. Założenie słuszne o czym pisałem. Tylko nie po rozbudowaniu niezniszczalnych lotniskowców do 50 bombek. Przy 10 nie ma problemu. Ale 50 bombek 3 graczy i w 2 dni nie ma wioski na 30+ poziomie. Co ma system oblężeń do bombardowań. Zablokowaliście opcję palenia wiosek po przejęciu w kilka minut. Teraz wróciła ta opcja bez przejęcia wiosek. Też mętne porównanie bombardowań do oblegów. A porównanie na bank nie wynikające z obiektywizmu.

3. Walenie w trupa znalazłem ostatnio całą dyskusję sprzed 2 lat wklejana w innym wątku. Gdzie ostatni jest wpis Konrada!!!


Thursday, 09.09.2010, 14:03
Moby były balansowane pod stary system, więc jeśli to zmienimy,
to statystyki mobów pójdą w gorę o jakieś 50%. Opłaca wam się tak o to
walczyć?



Thursday, 09.09.2010, 15:35
Nie sądzę, żeby łatwiej było wam pokonywać silniejsze moby, aż tyle obrażeń się nie marnuje.
I nie tylko nasi hero strzelają w powietrze, dotyczy to każdej jednostki, mobów również.

Dyskusja była jeszcze prowadzona tydzień, ale nikt z was nie był łaskaw się odezwać, bo jednak okazało się że jesteśmy za tą zmianą.
Więc to ty łaskawie poczytaj sobie o czym piszemy i twoi koledzy też.
Wiele jest wątków dla was nie wygodnych gdzie po prostu przestajecie pisać, jeśli dyskusja nie idzie w kierunku wam pasujący.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

39

Sunday, 24.02.2013, 22:26

ale o czym my tu rozmawiamy \dobrze żeby aktualizacje w końcu ruszyły
te stolice to był dobry pomysł ale ten event budowlany to był raczej eksperyment mi się wydaje
przyspieszamy upadek serwerów by narodzily się na nowo hihi
a tak na serio co chcieliście osiągnąć tym eventem ? bo ja nie pamiętam go w racjonalnych propozycjach
jeszcze brakuje by wszystkie epoki zaczęły się lać ...

40

Monday, 25.02.2013, 11:00

Cytat

Ole
:

2. Rozumiem, że obiektywizm ma miejsce wtedy gdy odpowiedź i mechanika gry odpowiadają dokładnie TOBIE, jak to TY jesteś na drugim końcu kija to już jest BRAK OBIEKTYWIZMU?

3. Jeżeli 2 jednostki mają taką samą inicjatywę to uderzają równocześnie. Jeżeli dwie osoby będą strzelać do przeciwnika to raczej nie spodziewał bym się, że 1 krzyknie do drugiego "ej ty, przestań strzelać, bo na pewno moja kula go już zabije", na co 2gi mentalnie zmienia tor lotu pocisku.
Na wojnie jedna osoba dostanie 10 kul i pocisk moździerzowy do kompletu, a druga wyjdzie z ostrzału bez draśnięcia.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker