Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Tuesday, 12.02.2013, 19:16

no nie każdemu takie coś pasuje mi akurat nie pasuje :)

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Tuesday, 12.02.2013, 19:25

ale Ja wcale nie chcę formatu
mi się podoba na T2 chcę grac jeszcze długie lata

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Thursday, 14.02.2013, 12:02

hmmm zresetujmy serwery
każdy to samo id ale inny nick jakby grał od nowa xD
taki balans będzie dobry ale wszyscy mnie znienawidzą za niego
poprawimy drop i inne rzeczy wszystko po kolei

chociażby drop poprawić bo siedząc kilka miechów w 4e nie dropnąłem żadnego 4epokowego zwoju/runy :rotfl:
i czary od nowa porobić bo te są tak na odczep żeby tylko coś było :thumbdown:

44

Thursday, 14.02.2013, 17:00

dlatego by się nowy świat przydał
ale wolimy kisić i popsuć niż wyjąć i zjeść

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Thursday, 14.02.2013, 17:07

było to już wiele razy mówione żeby powstał nowy serwer ale jak widać na razie cisza i tam by mogli wprowadzić zmiany od poczatku co do boba czy inne jeszcze rozwiązania co gracze proponują .

46

Thursday, 14.02.2013, 22:06

Ja bym tam wolał by nie wprowadzali żadnych zmian, a by serwer był po staremu.
Jeśli na potencjalnym nowym serwerze byłoby podwójne wydobycie w stolicy to NIKT by wiosek nie stawiał, siłą rzeczy nie było by oblegów. I serwer nadawałby się do zamknięcia jeszcze przed otwarciem.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Thursday, 14.02.2013, 22:26

Wacek zapomniałeś dopisać

Moim zdaniem:P

Z którym się nie zgadzam:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

48

Thursday, 14.02.2013, 22:28

Moim zdaniem zatem... W co Wy chcecie grać? W CZASWOJNY czy w SIMOWANIE?
Tyle ode mnie, MOIM ZDANIEM :P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Friday, 15.02.2013, 08:33

Co ma Simowanie wspólnego z nowym Servem i brakiem wiosek?

No pewnie że zagram na nowym servie. Znudziło mnie już te małe piekiełko.

A na nowym servie oczywiście grał bym z wioskami. W końcu trzeba gdzieś szkolić bohów.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

50

Friday, 15.02.2013, 08:54

Jeśli na potencjalnym nowym serwerze byłoby podwójne wydobycie w stolicy to NIKT by wiosek nie stawiał, siłą rzeczy nie było by oblegów.
Z tego co pamiętam rozkład pól w stolicy jest dość słaby w epokach 2-4 i nawet z podwójnym wydobyciem stolice nie powinny zahamować rozwoju dobrych wiosek bojowych na nowym serwerze. Gorzej jest od 5 epoki, ale ona pojawiłaby się dopiero po roku, w tym czasie możnaby sobie przyjemnie pograć na T3.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Friday, 15.02.2013, 09:11

No w 3 epoce stolice są silne bo nie mają podwójnego wydobycia tylko x4 ale to nie ma nic do pozostałych wiosek bo tak jak Ole pisał trzeba szkolić gdzieś bohaterów. A poza tym jak by ktoś miał latać tylko jedna armią i ja stracił czyli stoliczna to nie bardzo by sobie pograł.

52

Friday, 15.02.2013, 11:11

Co proponujecie w zakresie balansu?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Friday, 15.02.2013, 11:45

Sushi którego balansu. Bo kilka spraw jest do z balansowania.

Szarże
Naloty
Drop
Ograniczenie 60 lvl
I obiecane niemal 2 lata temu walenie w trupa:P

I na bank coś jeszcze pominąłem:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Friday, 15.02.2013, 11:53

i jeszcze pytanie czy do nowego serwera balanse czy w tych dwóch co są serwery ?

55

Friday, 15.02.2013, 12:29

Sushi skoro pytasz:
Ja proponuje: Nowy serwer, naloty do poprawki dmg oraz wprowadzenie od epoki 4 w zwyz nowy budynek ( schron, artyleria PL, tarcza energetyczna ) przyjmujace na siebie dmg z nalotu oraz wydluzenie samego czasu trwania nalotu +1h do kazdego bez wzgledu na odleglosc ( co najmniej - sadze ze +6h bylo by tez mile widziane przez wiekszosc graczy ), ograniczenie lvl bohaterow wzgledem epok ( w 2 epoce nie moze ganiac 40 + lvl bohater ), przedmioty do szarzy dodac wymagania magii zywiolow ( czlowiek nie moze uzywac a inni nie powinni dawac takich cacek 1 lvl bohaterkom ), tworzenie sojuszów klanowych - moga sie wspierac w oblach defensywnych - ale gracze nie moga sie atakowac i oblegac wzajemnie. Zakonczenie eventow boba budowniczego, oczywiscie zwiekszenie dropu z epok iw ktorej jest dany budynek ( lokacja ). I to chyba na poczatek by starczylo.
Pozdrawiam ;)

56

Friday, 15.02.2013, 12:36

Szansa na dogonienie starych graczy przez młodszych jest tylko przez założenie nowego serwera.
Na nowym nie robiłbym eventów budowlanych, podwojenie stolicy w 5 i 6e ustawiłbym na 150% zamiast na 200%. Ustrój w 4e o braku oblężeń jest do zmiany na łagodniejszy. To tyle na szybko w sprawie balansu.

57

Friday, 15.02.2013, 13:10

W zakresie balansu to na pewno naloty do poprawki. Możliwość odpowiedzenia na nalot lub wydłużenie czasu nalotu. Na pewno nie zwiększać możliwości szarż dla człowieka.Jeżeli już wprowadzać eventy to nie takie które przyspieszają serwer o lata. Event budowniczy jeżeli już to np budowanie w sekundę ale koszty niezmienione. I przydałyby się nowości w zakresie dropu. Może zwoje skracające czas budowy, nowe przedmioty, czary.

58

Friday, 15.02.2013, 13:51

Jeśli chodzi o stolice dobrym rozwiązanie będzie zwiększanie o 2% wydobycia surowców (zamiast 5%) na 1lvl totemu. Wtedy 100% osiągnie sie dopiero na 50 jego lvlu co nie będzie łatwe jeśli eventy będą nie budowlane a np. surkowe. Do tego ograniczenie nalotów do 1/dobę, balans 4e i jakieś nowe dropsy ;) Na nowym serwie gram napewno

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Friday, 15.02.2013, 14:01

Co komu przeszkadza ze ktoś siedzi np.w 2 epoce i ma bohatera na 40 poziomie każdy może zostać i podnosić swojego bohatera bo nie dostaje się całości tylko 65% doświadczenia to już wystarczy .

Ustroje to by się w wielu epokach przydało zmienić nie tylko w 4 epoce chodź teraz ta inkwizycja jest dobra przy tych mutantach z 3 epoki czy z 5 epoki jednostki tam nie maja szans żadnych przeciwko nim i by gracze tam grali na samych stolicach bo obrony zero by było.
Dlatego by się troszkę balans jednostek przydał w 4 epoce bo są troszkę przesadzone.

Przydało by się w ogóle w każdej epoce zmniejszyć czas budowy jednostek co tylko służą do lokacji bo jak dla mnie budowa jednej jednostki już w 3 epoce to 8 minut i po co jak takich wojsk się nie robi do walki z innymi bo wydobycie nie pozwala na to.Jedynie bombowce to można wydłużyć zęby zniechęcały kogoś do nalotów przez długa budowę.

Takie boby powinny być jak najbardziej ale nie tak jak teraz że po jednym lub dwóch dniach trwa on.Tylko powiedzmy 1 godzinę i co nie wiem 3 miesiące wtedy by nie było tego co teraz bo by gracze musieli pomyśleć w co inwestować.

No i zakres dropu tez by się przydał lepszy no i jest bardzo dużo zwojów co do niczego się nie nadają jedynie na przetop więc nie wiem po co one są.

Można by było wprowadzić możliwość atakowania o dwie epoki bo tak jak jest teraz 3 epoka rozbudowana to prawie nie ma z kim walczyć bo 4 nie istnieje przy niej przynajmniej na T2 .

Może jeszcze coś się przypomni to sobie tutaj napisze .

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Friday, 15.02.2013, 14:50

Może by zmienić trochę wpływ wyboru rasy bohatera na rozgrywkę: inne czary dla każdej szkoły, moce w stylu szarży itp. ;)