You are not logged in.

[ PUSHING ] BógWojny, Klakier

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, February 21st 2013, 12:06am

BógWojny, Klakier

ID 48831
Postać BógWojny

ID 14031
Postać Klakier

Próba przekazania 3k PH.
Po 7 dni.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

acmariusz

Trainee

• Send private message

2

Thursday, February 21st 2013, 6:19am

blokada

witam
nie rozumiem blokady
pierwszy raz odkąd gram mi się to zdarzyło i od razu aż tydzień

3

Thursday, February 21st 2013, 10:59am

Blokada została nałożona w związku z próbą pushingu, tj. przekazaniem PH z jednego konta na drugie. Takie działanie jest niedozwolone.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
o_0

acmariusz

Trainee

• Send private message

4

Thursday, February 21st 2013, 2:22pm

blokada

nigdy nie miałem takiej myśli odkąd gram
czasem kupuję runki bo w razie eventów wymieniam je na surowce
wszyscy tak robią
jak płaciłem mniej to mnie przebijano
proszę o zniesienie blokady ew,skrócenie kary
PS na którą nie zasłużyłem

acmariusz

Trainee

• Send private message

5

Thursday, February 21st 2013, 2:32pm

blokada

PS
dostałem bana o północy ja nie mam dostępu do kompa od 22 do 6 rano więc ban będzie mnie kosztował ( niezasłużony ban ) stratą armii . woja , i surowców na odbudowanie woja mam premium na kilka miesięcy opłacone i zawsze opłacam więc jak stracę wojo nie wykupię już premium i pożegnam te na zawsze

6

Thursday, February 21st 2013, 3:23pm

Chciałbym odwołać się od kary. Już nie można wystawić runek na sprzedasz? Nie rouzmiem. Za to, że dostałem parę PH więcej dostaje bana... i to na tydzień. Nie jestem niczemu winny i proszę o zdjęcie blokady.

acmariusz

Trainee

• Send private message

7

Thursday, February 21st 2013, 6:17pm

blokada

po zdjęciu blokady kasuje konto
inni robią super machloje i grają dalej
nie zależy mi chociaż regularnie przedłużam premium zasilając waszą działalność
nic nie można juz kupić ani sprzedać

acmariusz

Trainee

• Send private message

8

Thursday, February 21st 2013, 6:27pm

blokada

od początku gry kupiłem tyle rzeczy przepłacając wartość i sprzedałem też kiedy kupcy przepłacali i wszystko było ok zwłaszcza w czasie eventów a teraz dostaje bana kończę tu grę i więcej nie zarobicie ode mnie poprzez premium które kupowałem regularnie

acmariusz

Trainee

• Send private message

9

Thursday, February 21st 2013, 6:28pm

blokada

jeśli mnie nie chcecie odblokować odblokujcie Bogu winnego gracza który chciał sprzedać te nieszczęsne runki

acmariusz

Trainee

• Send private message

10

Thursday, February 21st 2013, 7:56pm

oddam konto z premium do czerwca 2013

powód

niezasłużony ban

11

Saturday, February 23rd 2013, 7:47am

Witam chetnie przejme :)

12

Saturday, February 23rd 2013, 5:00pm

KruczoCzarny

za próbę przekazania 7 dni ... no weź Ty się trochę opamiętaj !

Nie mam zamiaru nikogo bronić ale trochę wstrzemięźliwości wypadałoby zachować tym bardziej ze banujesz starego gracza ale jak pieniedzy ma się dużo na TE no to spoko .

Można być surowym w ferowaniu wyroków ale za próbę ...

13

Sunday, February 24th 2013, 1:33am

Przedmioty zostały kupione za ceny znacznie przekraczające wartość rynkową.

Napisałem "próba", gdyż aukcje zostały cofnięte.

Uprasza się o pisanie w tym temacie tylko osób bezpośrednio zainteresowanych, tj. zbanowanych ;)
Graj Muzyko!
o_0

acmariusz

Trainee

• Send private message

14

Sunday, February 24th 2013, 7:22am

do kruczo

żeby mnie nikt nie przebił zawsze kupowałem po wyższej cenie i nie patrzyłem ile to jest warte ale żeby mnie nikt nie przebił i abym to ja kupił na tym polega zakup danego surowca jak od razu dałem wyższą kwotę

acmariusz

Trainee

• Send private message

15

Sunday, February 24th 2013, 7:23am

do transporter

napisz do mnie na PW

acmariusz

Trainee

• Send private message

16

Sunday, February 24th 2013, 10:33am

ostatmia moja refleksja

w tym czasie kiedy chciałem kupić te runki po 1 k ktoś wystawił podobną ofertę z ceną 20 k i nie widzę aby dostali ci gracze bana

17

Sunday, February 24th 2013, 11:53am

Kupiłeś te runki za cenę ok. 10x większą niż rynkowa. Nie widzę nigdzie, by ktokolwiek dał za podobną ofertę 20k.
Graj Muzyko!
o_0

acmariusz

Trainee

• Send private message

18

Sunday, February 24th 2013, 12:14pm

blokada

sprawdź po ile ktoś wystawiał runki w tym okresie co ja kupiłem różnica 2-3 dni do tyłu lub do przodu moją sprawą jest ile ja płacę jeśli mnie stać mogę zapłacić nawet 20 k to moje PH

acmariusz

Trainee

• Send private message

19

Sunday, February 24th 2013, 12:19pm

blokada

i mam nadzieję że odblokujesz mnie o 6 rano a nie o północy nie chcę stracić woja przez śmiesznego bana

20

Sunday, February 24th 2013, 1:14pm

sprawdź po ile ktoś wystawiał runki w tym okresie co ja kupiłem różnica 2-3 dni do tyłu lub do przodu moją sprawą jest ile ja płacę jeśli mnie stać mogę zapłacić nawet 20 k to moje PH

Zabronione jest kupowanie przedmiotów powyżej ich ceny rynkowej, gdyż prowadzi to do nieuzasadnionego wzmocnienia się jednego z graczy, co jest nieuczciwym zagraniem w stosunku do pozostałych.
Graj Muzyko!
o_0