Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] BógWojny, Klakier

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 21.02.2013, 00:06

BógWojny, Klakier

ID 48831
Postać BógWojny

ID 14031
Postać Klakier

Próba przekazania 3k PH.
Po 7 dni.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Thursday, 21.02.2013, 06:19

blokada

witam
nie rozumiem blokady
pierwszy raz odkąd gram mi się to zdarzyło i od razu aż tydzień

3

Thursday, 21.02.2013, 10:59

Blokada została nałożona w związku z próbą pushingu, tj. przekazaniem PH z jednego konta na drugie. Takie działanie jest niedozwolone.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Thursday, 21.02.2013, 14:22

blokada

nigdy nie miałem takiej myśli odkąd gram
czasem kupuję runki bo w razie eventów wymieniam je na surowce
wszyscy tak robią
jak płaciłem mniej to mnie przebijano
proszę o zniesienie blokady ew,skrócenie kary
PS na którą nie zasłużyłem

5

Thursday, 21.02.2013, 14:32

blokada

PS
dostałem bana o północy ja nie mam dostępu do kompa od 22 do 6 rano więc ban będzie mnie kosztował ( niezasłużony ban ) stratą armii . woja , i surowców na odbudowanie woja mam premium na kilka miesięcy opłacone i zawsze opłacam więc jak stracę wojo nie wykupię już premium i pożegnam te na zawsze

GodOfWar

Początkujący

Postów: 43

Skąd: Hell

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 21.02.2013, 15:23

Chciałbym odwołać się od kary. Już nie można wystawić runek na sprzedasz? Nie rouzmiem. Za to, że dostałem parę PH więcej dostaje bana... i to na tydzień. Nie jestem niczemu winny i proszę o zdjęcie blokady.

7

Thursday, 21.02.2013, 18:17

blokada

po zdjęciu blokady kasuje konto
inni robią super machloje i grają dalej
nie zależy mi chociaż regularnie przedłużam premium zasilając waszą działalność
nic nie można juz kupić ani sprzedać

8

Thursday, 21.02.2013, 18:27

blokada

od początku gry kupiłem tyle rzeczy przepłacając wartość i sprzedałem też kiedy kupcy przepłacali i wszystko było ok zwłaszcza w czasie eventów a teraz dostaje bana kończę tu grę i więcej nie zarobicie ode mnie poprzez premium które kupowałem regularnie

9

Thursday, 21.02.2013, 18:28

blokada

jeśli mnie nie chcecie odblokować odblokujcie Bogu winnego gracza który chciał sprzedać te nieszczęsne runki

10

Thursday, 21.02.2013, 19:56

oddam konto z premium do czerwca 2013

powód

niezasłużony ban

11

Saturday, 23.02.2013, 07:47

Witam chetnie przejme :)

12

Saturday, 23.02.2013, 17:00

KruczoCzarny

za próbę przekazania 7 dni ... no weź Ty się trochę opamiętaj !

Nie mam zamiaru nikogo bronić ale trochę wstrzemięźliwości wypadałoby zachować tym bardziej ze banujesz starego gracza ale jak pieniedzy ma się dużo na TE no to spoko .

Można być surowym w ferowaniu wyroków ale za próbę ...

13

Sunday, 24.02.2013, 01:33

Przedmioty zostały kupione za ceny znacznie przekraczające wartość rynkową.

Napisałem "próba", gdyż aukcje zostały cofnięte.

Uprasza się o pisanie w tym temacie tylko osób bezpośrednio zainteresowanych, tj. zbanowanych ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


14

Sunday, 24.02.2013, 07:22

do kruczo

żeby mnie nikt nie przebił zawsze kupowałem po wyższej cenie i nie patrzyłem ile to jest warte ale żeby mnie nikt nie przebił i abym to ja kupił na tym polega zakup danego surowca jak od razu dałem wyższą kwotę

15

Sunday, 24.02.2013, 07:23

do transporter

napisz do mnie na PW

16

Sunday, 24.02.2013, 10:33

ostatmia moja refleksja

w tym czasie kiedy chciałem kupić te runki po 1 k ktoś wystawił podobną ofertę z ceną 20 k i nie widzę aby dostali ci gracze bana

17

Sunday, 24.02.2013, 11:53

Kupiłeś te runki za cenę ok. 10x większą niż rynkowa. Nie widzę nigdzie, by ktokolwiek dał za podobną ofertę 20k.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Sunday, 24.02.2013, 12:14

blokada

sprawdź po ile ktoś wystawiał runki w tym okresie co ja kupiłem różnica 2-3 dni do tyłu lub do przodu moją sprawą jest ile ja płacę jeśli mnie stać mogę zapłacić nawet 20 k to moje PH

19

Sunday, 24.02.2013, 12:19

blokada

i mam nadzieję że odblokujesz mnie o 6 rano a nie o północy nie chcę stracić woja przez śmiesznego bana

20

Sunday, 24.02.2013, 13:14

sprawdź po ile ktoś wystawiał runki w tym okresie co ja kupiłem różnica 2-3 dni do tyłu lub do przodu moją sprawą jest ile ja płacę jeśli mnie stać mogę zapłacić nawet 20 k to moje PH


Zabronione jest kupowanie przedmiotów powyżej ich ceny rynkowej, gdyż prowadzi to do nieuzasadnionego wzmocnienia się jednego z graczy, co jest nieuczciwym zagraniem w stosunku do pozostałych.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0