You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, March 12th 2013, 10:37pm

Nasz kolega Adam nie zyje

:(

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

2

Wednesday, March 13th 2013, 10:09am

Jaki nick w grze?
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Wednesday, March 13th 2013, 4:17pm

mickiewicz

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

4

Wednesday, March 13th 2013, 5:15pm

ale Ty jesteś pojebany...
z czego jak z czego ale z takich rzeczy się nie żartuje

5

Wednesday, March 13th 2013, 5:47pm

lepiej zartowac jak liczyc do miliona :)

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

6

Wednesday, March 13th 2013, 8:05pm

Debil jesteś doprawdy.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

7

Wednesday, March 13th 2013, 8:27pm

ładnie sie zwiesz przyjacielu adama

8

Thursday, March 14th 2013, 9:17am

Transporter debil to obraza dla debili. Na ciebie tylko Adam miał taką wyobraźnie żeby coś wymyślić ale niestety jak zauważyłeś nie żyje :D

9

Thursday, March 14th 2013, 10:14am

To był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia. Troszkę się spóźniłem z powodu balangi do wczesnych godzin rannych. Gdy otworzyłem drzwi do kościoła, ona czekała już na mnie przy ołtarzu. Wyglądała cudownie. Szedłem w jej kierunku i czułem na sobie uważne spojrzenia zgromadzonych. Gdy byłem tuż obok niej, pochyliłem się i pocałowałem ją czule. Zamknąłem wieko... moze to was rozweseli



10

Thursday, March 14th 2013, 10:15am

Pan Nowak udał się do szpitala po wyniki badań żony.
Pracownik szpitala mówi:
- Bardzo nam przykro, ale mieliśmy tu trochę zamieszania i niestety wyniki pańskiej żony wróciły z
laboratorium razem z wynikami jakiejś innej pani Nowak i teraz nie wiemy, które są które. Szczerze
mówiąc, ani te, ani te nie są nadzwyczajne.
- Co to znaczy?
- Jedna z pań ma Alzheimera, a druga uzyskała pozytywny wyniktestu na AIDS.
- Ale chyba badania można powtórzyć ?!
- Teoretycznie można, ale te badania są bardzo drogie, a Narodowy Fundusz Zdrowia nie zapłaci za dwa testy dla tego samego pacjenta.




- To co ja mam robić ?
- Narodowy Fundusz Zdrowia zaleca w takiej sytuacji, by zawiózł Pan żonę do śródmieścia i tam
zostawił. Jeżeli trafi sama do domu, po prostu proszę zrezygnować ze współżycia.



11

Wednesday, October 8th 2014, 6:42pm

zdecydowanie najlepszy wkręt na tym forum ;)

Similar threads