Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 22.03.2013, 18:09

Pytanie

Jak zmieniać system?

Bo chyba ciut nie przemyślane są kwestie zmian systemów.

Powinien zostać wprowadzony okres ochronny po zlikwidowaniu systemu np 48h bez możliwości szpiegowania i atakowania. Oczywiście zmieniający też powinien nie mieć tej możliwości.

Przykład:
Po likwidacji systemu i woja nie mogłem spalić ostatniej wioski więc koledzy mogli mnie łupić bezkarnie.
I w drugą stronę wychodząc z DG jestem na widelcu nie mam możliwości obrony, a każdy może robić co chce z moją szurką i moimi 10 jednostkami:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (22.03.2013, 18:15)


2

Friday, 22.03.2013, 19:28

Z jednostkami nie, no nie przesadzaj, możesz przecież uciec :P

A tak na poważnie to Ole masz rację. Dziś się nad tym z Lobo zastanawialiśmy. Nie da się zrobić nic aby uchronić surkę (w stolicy) przed kradzieżami :/

3

Friday, 22.03.2013, 20:14

DG jest i było w założeniu dla największych simów na serwie :rotfl: , żeby mogli w spokoju robić LSy i Ekspedycje :) , a jak ktoś to zrobił , żeby bezkarnie nazbierać fułł surki na rozbudowę bo miał w planie EVENT Boba budowniczego , to niech teraz znajdzie skuteczny sposób na ochronę swoich zasobów , a nie szuka kolejnych zmian w systemie gry :rotfl: . Ja się nie skarżyłem , ani nie proponowałem zmian w grze , jak Zulencja z PSD nie dawała możliwości rozwoju graczom BC w 6e , tylko z mozołem i wielkim trudem postawiłem sobie wiochę . :)

4

Friday, 22.03.2013, 20:15

Jest kilka wyjść jedno z nich to siedź dalej w DG i czekaj na Boba :)

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 22.03.2013, 23:14

Sorki Borghi ale co ma qwno do wiatraka? Co ma mechanizm gry do wojny koalicyjnej? Nie jesteście pępkiem Świata i my też. Chodzi o mechanizm gry.

Nie powiedziałem że chce zmienić system, jak będę chciał zmienić to zmienię i wiem dokładnie co zrobić. Ale nie każdy gra x czasu i zna mechanizmy na tyle żeby oszukać go i chyba nie na tym polega gra żeby to robić.

Po prostu są dostępne systemy żeby wejść w jeden trzeba zrezygnować z innego. Każdy nowy system ma swoje wymagania żeby w niego wejść trzeba spełnić określone wymagania. Niestety te wymagania powodują że KAŻDY JEST jak naleśnik na patelni czeka tylko na równe podsmażenie.
Scany mogą zablokować spalenie wioski, i DG nie wbijesz. Po wyjściu z DG x czasu jesteś wystawiony na ataki.
I Wacku pewnie że można z wojem uciekać tylko w moim przypadku ok 3 dni będzie trwała budowa. Wiesz śpisz, jesz, bawisz się z dzieciakiem:D

I Borghi zaoferujcie mi czas na odbudowę woja nie będę uciekał po tym czasie, zobaczymy jak wam pójdzie nawet bez Boba:P

I co ma twoja wioska qwa ze zmianą systemu człowieku ja nie jedną wybudowałem pod waszym obstrzałem tylko komplet. Ba awansowałem do 6 tylko z 1 wioską straconą. A wtedy to wy rządziliście. Więc ja wybudowałem 3 wioski (2 dostałem) i nikogo nimi nie kole w oczy. Do tego 2 najlepsze oddałem. Więc wyluzuj bo ci żyłka pęknie.

P.S.
Ale naprawdę nie napinajmy się bo po co? Ja się z kimś pokłócę, ktoś mi nawrzuca i co to da?? Nic! pytanie brzmi czy jest jakaś chęć zmian, usprawnienia czegoś.
Więc jeśli chcecie powiedzieć jacy jesteście wspaniali a ja debil załóżcie gdzieś oddzielny wątek.
Tutaj proszę konkrety. Bez wy to a my tamto.
Rozmawiajmy nie na poziomie interesów, tylko mechaniki gry.
Dziękuję i pozdrawiam.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (22.03.2013, 23:20)


6

Friday, 22.03.2013, 23:57

sprawa jest tu oczywista " srasz po gaciach jak uchować nazbieraną surkę na DG , której nie chcesz stracić " , a my z chęcią Twoje zapasy mamy zamiar zagospodarować , gdyż budowy na tym poziomie gry kosztują :) . Nie mamy swoich wioch surowcowych z wiadomego powodu , więc ratujemy się farmieniem , co jest rzeczą naturalną w tej grze :) Twój cyt. " I Borghi zaoferujcie mi czas na odbudowę woja nie będę uciekał po tym czasie " Nie będziemy tak wspaniałomyślni , tak samo jak wy swego czasu nie chcieliście być wspaniałomyślni umożliwiając nam rozbudowę własnych wioch , co usprawiedliwia w zupełności nasze farmienie Was . Okazja czyni złodzieja , a Ty wybierając DG wiedziałeś na co się decydujesz i tak jak napisał Maver , chcesz uchować surkę , siedż dalej w DG :)

7

Saturday, 23.03.2013, 14:55

Ech... kolejny raz konkretny temat o konkretnym "problemie" sprowadzacie do tego samego.
Było zabawnie czytać to raz, może dwa. Ale Ty Borghi zachowujesz się jak zacięta płyta.
Ole, nie trać czasu na dyskusję.

Problem z wyjściem z DG jest, da się to obejść masakrycznym nakładem czasu i roboty. Albo budować 2x drożej na DG.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 25.03.2013, 09:36

Powinien zostać wprowadzony okres ochronny po zlikwidowaniu jakiegokolwiek systemu np 48h bez możliwości szpiegowania i atakowania. Oczywiście zmieniający też powinien nie mieć tej możliwości.

Czekam na wypowiedź "góry":)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

9

Monday, 25.03.2013, 19:05

wiedzialeś na co decydujesz, a teraz próbujesz wywrzeć na administracji co masz zrobić...
wyjdź i załóż sobie ochronkę :)
zasady były jasne od początku :)

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 26.03.2013, 08:32

Czy umiecie czytać? Rozumiecie co czytacie?

Zapomnijcie że to ja piszę. Niech to będzie xxx z yyyy klanu.

Ja sobie poradzę jak będę chciał. Na stolicę inteligencie nie zrobisz ochronki.

Tak czy siak zostawcie w spokoju klany, osobiste animozje i zacznijcie czytać co się pisze. Wiem że nikt już nie chce być moderatorem. Ale aż się prosi żeby ktoś spamerów ogarnął.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

11

Tuesday, 26.03.2013, 09:47

Sprawa jest prosta. Nikt nic nie zrobi by akurat to rozwiązać.

Właśnie po to są limity by nie można było łatwo i bezboleśnie wychodzić z DG.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 26.03.2013, 10:09

Dzięki

Jak to się mówi najlepiej głosują pieniądze:)
Straciliście moje głosy.

I tak jak mówiłem zrobię to absolutnie bez boleśnie jak będę chciał.
Pokazywałem tylko problem którzy będą/mają osoby mniej doświadczone. Ale no nic. To wasza gra:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (26.03.2013, 11:38)


13

Tuesday, 26.03.2013, 11:48

Nie rozumiem w czym masz problem ja juz 2 razy wychodziłem z DG do normalnego ustroju i nie miałem problemu tak samo jak zmieniajac ustrój na DG jakos dla mnie były czytelne warunki zmiany ustroju a dziwne że np nie przeszkadzała Ci w stolicy wtedy armia z ujemnym wydobyciem którą należało skasować ... masz w wiosce po kilka milionów surki a magazyny na 5- 6 lv więc zamiast płakać lepiej budować magazyny a jak zakolejkujesz kilka budynków i poprosisz kolegów z armiami mutantami to Ci surke przechowają ale trzeba przewidywać a nie płakac po fakcie..

Podobne wątki