You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, October 23rd 2011, 4:04pm

oddam konto na t2

dosyć dobre

szczegóły na gg: 4874192

2

Sunday, October 23rd 2011, 6:41pm

po zamieszczeniu wiadomości tutaj nie było żadnego odzewu (poza wcześniejszymi zgłoszeniami)
dodam tylko że konto jest co prawda ostatnio trochę zaniedbane, ale jest w "wysokiej" epoce
bohaterów mam na poziomach 45, 32, 31, 23, ...
na zgłoszenia czekam jeszcze 2 godz.

3

Monday, October 24th 2011, 11:56pm

konto przekazane, proszę już do mnie nie wypisywać
po urlopie stery przejmie nowy właściciel a ja znikam bezpowrotnie, jak znajdę czas gdy uruchomi się nowy serwer (o ile w ogóle się uruchomi) to może z niektórymi spotkam się jeszcze kiedyś
wszystkim życzę czerpania dużo przyjemności z gry a jak najmniej nerwów - pamiętajcie, że co by nie było to tylko gra
dla mnie zajmowanie się grą pozwalało zapomnieć o codziennych problemach w realnym świecie i choć czasu na nią miałem coraz mniej to jednak ciężko było mi się rozstać, ale jedno zdarzenie spowodowało, że przestałem odczuwać radość z grania, a wchodzić tylko żeby poklikać i wyjść to nie ma sensu - nie po to tyle czasu się poświęcało żeby ktoś później wycinał taki numer

a w ogóle to śmiać mi się z niektórych (co pisali do mnie na gg) chciało bo podejście mieli niezłe (z niektórymi to nawet pozwoliłem sobie na daleko posunięty żart - sorki)

Pozdrawiam i do zobaczenia
Karol (Kurt)

4

Friday, June 14th 2013, 12:10pm

Życzę powodzenia w nowej odsłonie gry. Pozdrawiam.
Potrzebujesz wysłać paczkę z Polski do Anglii, Niemiec lub krajową? U nas przesyłki kurierskie ups realizujemy bardzo tanio. Wysyłaj paczki za granicę, wszystko załatwisz online na stronie tanie przesyłki kurierskie

Similar threads