Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Friday, 28.06.2013, 13:01

Nowy serwer pojawi się najwcześniej na koniec roku gdy skończymy patche do BW i zrobimy globalny patch do TE. Jeżeli tamte rozwiązania poprawią grywalność gdy w akceptowalnym stopniu to powstanie nowy serwer.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Friday, 28.06.2013, 16:38

Tylko nie róbcie bobów na nowym serwerze bo zniszczy grę jak na tych dwóch tak że nowy gracz nie będzie miał dobrego startu .Jedynie można zrobić boba gdy ktoś przechodzi do wyższej epoki taki jednio dniowy .

Przydała by się możliwość atakowania o dwie epoki więcej ataków lepsza gra.

No i te naloty znieść na 4 epokę a zlikwidować inkwizycje tylko dać jedna wioskę chroniona bo to co jest teraz nie ma sensu bo jak każdy włączy inkwizycje co przejdzie do 4 epoki to nie będzie można oblegać .

Z wioskami można coś pomyśleć żeby ich było więcej w niższych epokach przynajmniej od 2 do 4 epoki :)

No i te budowy jednostek by można zmniejszyć czas przynajmniej tych podstawowych do walki .

Tak sobie pomyślałem jeszcze że może zwiększyć zasięg wiosek jeden poziom zamku to +1 i tak do 20 poziomu lub ile kto by wybudował .Było by lepiej !!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (29.06.2013, 19:04)


wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Thursday, 04.07.2013, 11:16

Zgadzam się, zasięg wioski jest zbyt mały, trzeba coś z tym zrobić.
Pomysł ze zwiększaniem zasięgu razem z poziomem zamku był dobry ale zakres leveli powinien wynosić 1-10
I zasięg wioski byłby zależny TYLKO od poziomu zamku.

I jeszcze czas chodzenia do wiosek które "stykają się", powinien być wyzerowany albo znacznie skrócony np max 0,5min niezależnie od czasu marszu armii.

Może jeszcze możliwość zobaczenia w profilu użytkownika to, czy jest online. Przyda się.

I jeszcze technologia awans do ....... może być opracowana tylko w stolicy

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "wiiilk" (05.07.2013, 13:44)


Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Saturday, 06.07.2013, 19:16

Dobry pomysł z tymi wioskami co leżą blisko siebie :thumbsup: Wogóle Sushi macie już jakiś generalny zarys jakie zmiany będą wprowadzone?

45

Monday, 08.07.2013, 10:37

Hobbit, co chwila ktoś z Was o to pyta i co chwila odsyłam do tematów poświęconych proponowanym zmianom.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Monday, 08.07.2013, 17:44

No wiesz od kiedy pojawiły się przez was oficjalnie zaakceptowane pomysły to za nimi poszły jeszcze inne które mieliście rozpatrzyć :)

47

Tuesday, 09.07.2013, 08:44

Moim zdaniem powinno byc tak że osoby które nie grają od np. roku są usunięte bo jak powstanie nowy swiat to nie bedzie tak jak teraz że można grabić ile wlezie i jeżeli chcecie to zachować a nie mieć zaśmiecony przez osoby które już nie graja byloby lepiej.

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Tuesday, 09.07.2013, 13:24

NIE!!!
właśnie ułatwia to rozgrywkę nowym graczom.
sam miałem kiedyś obok stolicy kilku nieaktywnych graczy których grabiłem i dzięki temu o wiele lepiej się grało.
Nawet lepiej, niech admini poustawiają kilka wioch które będą sterowane przez NPC żeby i można było powalczyć, dostać surowce i może nawet wiochę.
To trochę ułatwi grę.

49

Tuesday, 09.07.2013, 13:25


NIE!!!
właśnie ułatwia to rozgrywkę nowym graczom.
sam miałem kiedyś obok stolicy kilku nieaktywnych graczy których grabiłem i dzięki temu o wiele lepiej się grało.
Nawet lepiej, niech admini poustawiają kilka wioch które będą sterowane przez NPC żeby i można było powalczyć, dostać surowce i może nawet wiochę.
To trochę ułatwi grę.
No właśnie chodzi żeby nie bylo za łatwo poza tym jak są gracze online jest exp

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Tuesday, 09.07.2013, 13:29

No ale usuwanie nieaktywnych wiosek jedynie zabierze potencjale źródła surowców, a jak pisałem exp zapewnią NPCty. Jeśli martwisz się o za łatwą grę NPCty mogą atakować. I proszę szanowną administrację o nie pisanie bzdur typu: "To za trudne" czy czegoś podobnego. Wszystko da się zrobić.

51

Tuesday, 09.07.2013, 13:34

No ale usuwanie nieaktywnych wiosek jedynie zabierze potencjale źródła surowców, a jak pisałem exp zapewnią NPCty. Jeśli martwisz się o za łatwą grę NPCty może atakować. I proszę szanowną administrację o nie pisanie bzdur typu: "To za trudne" czy czegoś podobnego. Wszystko da się zrobić.
Ale nie rozumiesz że te twoje potencjalne źródła surowców ułatwiają gre i dzieci które z nich korzystały potem w wyższych epokach gdzie nie ma nieaktywnych graczy lub jest ich o wiele mniej nie wiedzą jak sobie poradzić, ale pomysł z NPC jest dobry.

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Tuesday, 09.07.2013, 13:37

W każdej epoce jest dość graczy nieaktywnych aby zapewnić surke a atakujące NPCty będą wymuszały nauczenia się bronienia przed nimi i graczami którzy będą ich atakować.

53

Tuesday, 09.07.2013, 13:38


W każdej epoce jest dość graczy nieaktywnych aby zapewnić surke a atakujące NPCty będą wymuszały nauczenia się bronienia przed nimi i graczami którzy będą ich atakować.
A mi właśnie chodzi żeby nie bylo tych nieaktywnych graczy żeby ludzie NAPRAWDĘ nauczyli sie grać.

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Tuesday, 09.07.2013, 13:43

Nauczą się grać dzięki NPCtom oraz graczom którzy w wyższych epokach będą ich atakować
Praktycznie wystarczy skoczyć do drugiej epoki i już atakują cię 2 i 3 epoki. W pierwszej wystarczą NPC.

55

Tuesday, 09.07.2013, 13:46

Nauczą się grać dzięki NPCtom oraz graczom którzy w wyższych epokach będą ich atakować
Praktycznie wystarczy skoczyć do drugiej epoki i już atakują cię 2 i 3 epoki. W pierwszej wystarczą NPC.
No naucza się dzięki NPC-om których niestety i tak pewnie nie bedzie.

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Tuesday, 09.07.2013, 13:50

Aktualnych serwów uratować się nie da a na kolejnym serwie może będą.
Poczekajmy na admina. Jak powie że tego nie będzie to pogadamy.
Ale odpowiem teraz, Ataki będą ze strony graczy z 1 i 2 epoki.

57

Tuesday, 09.07.2013, 13:52

Aktualnych serwów uratować się nie da a na kolejnym serwie może będą.
Poczekajmy na admina. Jak powie że tego nie będzie to pogadamy.
Ale odpowiem teraz, Ataki będą ze strony graczy z 1 i 2 epoki.
Nie no jak sie usunie nieaktywnych graczy to NPC nie będą potrzebne wiec pójdzie to na rękę adminom

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Tuesday, 09.07.2013, 14:00

NPC będą potrzebne bo:
1.Źródło surowców.
2.Źródło expa.
3.ataki z ich strony będą pewne. Podam to na moim przykładzie. Jestem w 3 epoce i ZOSTAŁEM ZAATAKOWANY TYLKO RAZ!
4.Dynamiczniejsza gra.
Będzie dużo korzyści a admini nie mają się lenić :D :P
Graczy nieaktywnych nie usuwać bo ktoś może potrzebować surki a mieć za słabą armie na NPC. Nawiasem mówiąc przydałyby się stopnie trudności NPC-tów np. "NPC IV" NPC na poziomie czwartym w skali 1-6

59

Tuesday, 09.07.2013, 14:09

NPC będą potrzebne bo:
1.Źródło surowców.
2.Źródło expa.
3.ataki z ich strony będą pewne. Podam to na moim przykładzie. Jestem w 3 epoce i ZOSTAŁEM ZAATAKOWANY TYLKO RAZ!
4.Dynamiczniejsza gra.
Będzie dużo korzyści a admini nie mają się lenić :D :P
Graczy nieaktywnych nie usuwać bo ktoś może potrzebować surki a mieć za słabą armie na NPC. Nawiasem mówiąc przydałyby się stopnie trudności NPC-tów np. "NPC IV" NPC na poziomie czwartym w skali 1-6
1.Na źródła surowców trzeba sobie zarobic.
2.Expa można od AKTYWNYCH graczy
3.Raz zostales zaatakowany bo jest dużo graczy nieaktywnych w twojej okolicy widać
4.Dynamiczniejsza gra bedzie bez graczy nieaktywnych
5.Admini się nie lenia myślisz że ok zrobili gre i nic nie muszą robić??? Coś ty chyba żartujesz przecież oni musza aktualizować, odpowiadać na posty których są setki oraz na pewno inne rzeczy ale nie wiem bo nie jestem adminem a jeżeli chodzi o stopnie trudności to ja to skomentuje WTF bo więcej liter na to nie strace.

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Tuesday, 09.07.2013, 14:24

1.Chyba nie przeczytałeś mnie uważnie - nie masz porządnej armii więc nie możesz nikogo zaatakować, tacy nieaktywni gracze mają dużo surowców które dostajesz praktycznie po kilku minutach.
2.Gracze mają czasami takie armie i herosów że po NP tygodniu gry ich nie pokonasz.
3.takie NPC zaatakują cię nawet jeżeli w twojej okolicy będzie 200 nieaktywnych graczy poza tym mogą nie atakować graczy nieaktywnych przez np miesiąc.
4.Ale tacy nieaktywni będą aż pasować do dynamiki gry.
Co do nudzenia się adminów to wiem że się nie nudzą bo robią update do innej gry. To był taki żarcik.

Podobne wątki