Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Tuesday, 09.07.2013, 14:26

1.No i co że nie mam armii to znajde innego kolesia który jest słabszy
2.To co na górze
3.No a mi chodzi o usunięcie nieaktywnych
4.Ta nieaktywni do dynamiki...
EDIT: PS. A moożnaby zwiękzyć czas nieataku na twoją wioske po przejściu do nowej epoki.

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Tuesday, 09.07.2013, 14:43

1.Nawet jak takiego znajdziesz to ci w kolejnej epoce żyć nie da bo on nie przejdzie a ty tak.
2.To co wyżej.
3.Ale przez ataki NPC będziesz miał coraz mniej surowców, musisz je jakoś uzupełniać.
4.to będzie coś takiego jak złoża surowców w innych grach. Walczysz sobie a jak potrzebujesz surki to puszczasz tam armie i po kilku minutach problem znika, albo jest mniejszy.
Poza tym ktoś może wrócić na stare konto. Jeśli okaże się że go nie ma to może nie stworzy drugiego i stracimy aktywnego gracza. Możesz powiedzieć że jeden gracz to mało. Ale takich graczy może być bardzo dużo. Poza tym TWOJE konto zostało utworzone w 2009r a jesteś dopiero w 3 epoce. Dlaczego? Bo ktoś kiedyś zadecydował że nieaktywni gracze nie będą usuwani właśnie z tego względu. Dzięki temu mogłeś na nie wrócić.

63

Tuesday, 09.07.2013, 17:30

1.No dlatego jakby był większy czas ochronki po przejściu do nowej epoki to by bylo lepiej.
3.No a przez ataki graczy nie tracisz surowców?
4.No to wtedy nie mógłbyś chodzić na graczy nieaktywnych tylko na aktywnych. A jak nie masz armii to czekaz do następnego dnia na surki z kopalni.(Dobra by była tu opcja która trwa max.12 godz.i wtedy nikt cie nie może atakować, zdobywasz surki z kopalni, ale ty nic nie możesz budować i nie możesz atakowac).
A co to jakby mi usuneli to bym zrobił nowe i tak zaczynałem od nowa nowy bochater musiałem zbudowac totem poz.1 itp. nie miałem gotowej wioski z totemem np.5

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "masećjusets" (09.07.2013, 17:40)


wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

64

Tuesday, 09.07.2013, 17:50

1.Szczerze mówiąc gó**o da ci ochronka nawet na miesiąc, bo nie wygrasz z armią robioną przez np pół roku
3.Tracę, tym argumentem sam poparłeś istnienie nieaktywnych graczy.
4.ale zakładając że jesteś nowy w tej grze i ktoś zabije ci całą armie i zabierze surke to nawet 24h ochronki ci nie pomoże bo nie zbudujesz dostatecznej ochrony i zabierze ci surke znowu
Co do twojego konta to był przykład.......

65

Tuesday, 09.07.2013, 17:58

1.Ale są inni gracze...
3.O co ci chodzi.
4.Ale ja nie rozumiem na noc dajesz sobie to co wcześniej powiedziałem rano patrzysz o fajnie mam surki moge sie rozbudować .
A w moim koncie nic nie miałem jak ''wróciłem''

66

Tuesday, 09.07.2013, 18:45

Według mnie przydałby się też licznik za ile można iść na lokacje(czas żeby wiedzieć za ile) jak skończą ci się wyprawy

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "masećjusets" (09.07.2013, 20:31)


67

Saturday, 13.07.2013, 10:31

coś mi się zdaje że sie tu naraże wielu osobom ale po paru ładnych latach gry dochodzę do wniosku że jedynym ratunkiem dla tej gry to:

ZABLOKOWANIE MOŻLIWOŚCI BUDOWANIA WIOSEK i STOLICY POWYŻEJ 20 poziomu

do tego trzeba też kilku innych zmian ale ta byłaby kluczowa zarówno dla balansu jak i grywalności.

można by np wprowadzić pola z potrojonym wydobyciem itp ale ograniczenie budowy do 20 poziomu powinno być bezwzględne.

68

Saturday, 13.07.2013, 10:43

kiedys bylo cos podobnego, bodajze zamek w 3 epoce na 24lvl budowal sie 46 dni

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Saturday, 13.07.2013, 14:29

KIEDYŚ
teraz 26lvl zamku buduje się 7 dni a co dopiero 24lvl

70

Saturday, 13.07.2013, 21:08

na 48 buduje się 17dni i 17 godzin , ale hitem są stajnie 46 lvl buduje się 63 dni . ale o poziomach to powinni napisać waldano z T1 i Wagoneer z T2, albo giganci z 6 ery :)
T2 - Cichy

71

Monday, 15.07.2013, 11:03

ja nie wiem po co blokować poziomy do 20
przecież to by oznaczało konieczność zniesienia limitu wiosek i gra byłaby nudna ,jakbyśmy nie znieśli poziomu to nikt by nigdy z nikim nie wygrał
co do nieaktywnych to muszą być bo inaczej surowców nie wytrzaśniesz z kosmosu , w 4 epoce mimo że nagrabisz to przy wystarczającym wydobyciu gliny i tak złota jest zawsze za mało lub na odwrót , chyba że ma się wszystkie eko wioski
npc - isnieją wioski npc w innych grach chyba trawian jak dobrze pamiętam , to nie jest problem

serwer pojawi się pod koniec roku - no to już coś lepiej lepiej admini
tylko dajcie na bw reklamy i gdzie się da też bo bez sensu wypuścić serwer bez info
post z pomysłami wisi można je dowolnie testować , wprowadzić te bardziej udane i zobaczyć co z tego wyjdzie
uczymy się na błędach , pamiętajmy że gra w którą ludzie grają zawsze ma szanse stać się lepszą :)

72

Monday, 15.07.2013, 12:42

No z kosmosu nie wytrzasne ale z kopalni tak. A pozatym wg. mnie 20lvl to za mało może 30 czy coś koło.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "masećjusets" (15.07.2013, 13:43)


73

Monday, 15.07.2013, 12:49

jestescie w bledzie wtedy byla by walka o najlepsze pola na serverze z podobnymi armiami, i na odbudowe armii nie czeka sie wtedy kilka dni tylko kilka godzin

74

Monday, 15.07.2013, 13:49


jestescie w bledzie wtedy byla by walka o najlepsze pola na serverze z podobnymi armiami, i na odbudowe armii nie czeka sie wtedy kilka dni tylko kilka godzin
Czyli zgadzasz sie ze mną?

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

75

Monday, 15.07.2013, 19:08

nie przesadzajcie z tym limitem budowy bo gra wtedy by się stała nudna a tak to każdy buduje żeby mieć jak najlepsza armie a 30 poziom max to gra tylko dla graczy którym się nie będzie chciało budować żeby mieć coraz lepszą armie .
Te budowy armii teraz to tylko efekt bobów nic więcej bo bez limitów wiosek tez się szuka dobrych pól żeby mieć dobra armię .

I ja się z tym nie zgadzam niech zostanie tak jak jest z budowami.

Jedynie to można skrócić czas budowy jednostek i nawet budynków bo niektóre kopalnie sa przesadzone z czasami jak w 3 epoce stajnie zamek na 50 poziom 17 dni a stajnia 68 dni masakra .Według mnie kopalnie i inne budynki powinny się krócej niż zamek wiec kopalnie skrócić a wydłużyć troszkę budowę zamku i było by wtedy dobrze.

76

Monday, 15.07.2013, 22:00

niechodzi mi o maksymalny poziom postawiony z góry tylko poprostu zwiekszyc czas taka wioske da sie wybudowac ale trzeba ja dosyc dlugo utrzymac

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

77

Tuesday, 16.07.2013, 18:37

hmm a co byście powiedzieli na kolejkowanie tego samego budynku? w sensie mam ołtarz na poziome 1 i tyle surowców żeby go rozbudować na poziom 5, to zamiast co chwilę wchodzić na TE to rozbudowuje ten sam budynek 4 razy zajmując 4 miejsca w kolejce ;)

wiiilk

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Z kądś

  • Wyślij prywatną wiadomość

78

Friday, 19.07.2013, 18:31

hmm a co byście powiedzieli na kolejkowanie tego samego budynku? w sensie mam ołtarz na poziome 1 i tyle surowców żeby go rozbudować na poziom 5, to zamiast co chwilę wchodzić na TE to rozbudowuje ten sam budynek 4 razy zajmując 4 miejsca w kolejce ;)

dobry pomysł!
tylko jeszcze trzeba byłoby dodać że jeśli jeden poziom zostanie anulowany to wszystkie wyższe zostałyby anulowane w tym samym czasie.

co do szybkości budowy to zgadzam się w 100%, aktualnie mam budowę która LECI OD KILKU DNI a zostało jeszcze 832h!!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

79

Tuesday, 23.07.2013, 18:31

Nowy serwer pojawi się najwcześniej na koniec roku gdy skończymy patche do BW i zrobimy globalny patch do TE. Jeżeli tamte rozwiązania poprawią grywalność gdy w akceptowalnym stopniu to powstanie nowy serwer.
Sushi chcesz mi powiedzieć, że wkrótce czeka mnie powrót do TE :D

P.s. długo wyczekiwany X(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

80

Thursday, 25.07.2013, 19:52

Nie wiem , czy w odpowiedziach Sushiego o planowanych zmianach się nie doczytałem , ale moim zdaniem na grywalność w grze , największy marazm i nudę , wprowadza czas budowy jednostek . Rozumiem czasy budowy budynków , bo szybsze i tańsze tychże wprowadziłoby do gry jeszcze bardziej rozbudowane wiochy i Stolice , ale cóż ma robić gracz np. 6e tracący armię z ponad 400 laserów i 500 Servo ??? .W niższych epokachach z tego , co widziałem na Forum armie są jeszcze liczniejsze , więc problem dotyczy również tych epok niższych . Jest to przy obecnych czasach budowy jednostek w 6e odbudowa armii na 5 dni non-stop , a wiemy , że gracze przeciwnych stron utrudniają , jak się tylko da tą odbudowę . Gracz tracący armię staje się bezbronny i sam przez te kilka dni odbudowy nic nie jest w stanie zrobić ( zaatakować , bo po prostu nie ma czym ), poza moim zdaniem bezsensownym pilnowaniem odbudowy woja przed niechcianymi odwiedzinami . Skoro wielu graczy pisze tu o poprawieniu grywalności gry , to myślę , że skrócenie czasów budowy woja miałoby tu kolosalne znaczenie . W końcu to jest TE , gdzie walki , grabieże itp powinny być na porządku dziennym , a nie odbywać się dla danego gracza , powiedzmy raz na tydzień , wtedy kiedy odbuduje swoją armię po stracie , czy to w ataku , czy w obronie :) . Jednocześnie chyba żaden z graczy , nie jest i nie chce być niewolnikiem TE siedzącym przy kompie non-stop , bo musi , chce po zezłomowaniu armii , tą armię odbudować . :)

Podobne wątki