Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 16.07.2013, 20:21

Eventy dropowe - chyba coś nie tak :)

W opisie eventu było napisane że: "w dniu 14 lipca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 50% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 5 krotnie......." dalej nie ma sensu cytować bo będzie się powtarzać.
Chodzi to że run i zwoi będzie 5 razy więcej leciało, co do run się zgadza, leci ich ok 5 razy więcej ( ilościowo), ale zwoi leci tyle co zawsze, np na azazelu leciało przed eventem 1-3 zwoi, i teraz też, a nie powinno lecieć odpowiednio więcej? dla tego przykładu powinno ich wg mnie być od 5-15? czy to jakoś inaczej działa? Nie pisze w dziale bugów, bo nie wiem czy to błąd, ot takie moje spostrzeżenie.
T2 - Cichy

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 16.07.2013, 20:50

ja zauwałżyłem że w czasie eventu wzrósł chyba poziom trudności lokacji, bo przed zaliczałem sama na 98% procent wypraw, a w czasie eventu to tak w 10%?!!?!?!
Chodzi to że run i zwoi będzie 5 razy więcej leciało, co do run się zgadza, leci ich ok 5 razy więcej ( ilościowo), ale zwoi leci tyle co zawsze, np na azazelu leciało przed eventem 1-3 zwoi, i teraz też, a nie powinno lecieć odpowiednio więcej?
dobre spostrzeżenie, właściwie to jakby drop zwojów w ogóle nie wzrósł :P

3

Tuesday, 16.07.2013, 22:09

Przecież event jest na runy i biżu a nie na zwoje...

4

Tuesday, 16.07.2013, 22:39

Event jest na drop biżuterii i run do run muszę się zgodzić co do birzu mam wątpliwości

5

Tuesday, 16.07.2013, 22:44

ale numer, faktycznie! Trochę się zakręciłem, to by się zgadzało bo wypadły pierścionki z dziurami.... Sorki za zamieszanie :wacko:
T2 - Cichy

6

Tuesday, 16.07.2013, 22:45

nie da się ukryć drop biżu miałem dwa razy większy przed eventem...

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 16.07.2013, 23:15

ale numer, faktycznie! Trochę się zakręciłem, to by się zgadzało bo wypadły pierścionki z dziurami.... Sorki za zamieszanie :wacko:
hehehe dopiero teraz się skapłem :D ale fakt że zaliczanie lokacji idzie gorzej pozostaje :/

Podobne wątki