You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, July 16th 2013, 8:21pm

Eventy dropowe - chyba coś nie tak :)

W opisie eventu było napisane że: "w dniu 14 lipca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 50% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 5 krotnie......." dalej nie ma sensu cytować bo będzie się powtarzać.
Chodzi to że run i zwoi będzie 5 razy więcej leciało, co do run się zgadza, leci ich ok 5 razy więcej ( ilościowo), ale zwoi leci tyle co zawsze, np na azazelu leciało przed eventem 1-3 zwoi, i teraz też, a nie powinno lecieć odpowiednio więcej? dla tego przykładu powinno ich wg mnie być od 5-15? czy to jakoś inaczej działa? Nie pisze w dziale bugów, bo nie wiem czy to błąd, ot takie moje spostrzeżenie.
T2 - Cichy

Hobbit

Intermediate

Posts: 169

Location: Bielsko-Biała/Kraków

  • Send private message

2

Tuesday, July 16th 2013, 8:50pm

ja zauwałżyłem że w czasie eventu wzrósł chyba poziom trudności lokacji, bo przed zaliczałem sama na 98% procent wypraw, a w czasie eventu to tak w 10%?!!?!?!
Chodzi to że run i zwoi będzie 5 razy więcej leciało, co do run się zgadza, leci ich ok 5 razy więcej ( ilościowo), ale zwoi leci tyle co zawsze, np na azazelu leciało przed eventem 1-3 zwoi, i teraz też, a nie powinno lecieć odpowiednio więcej?
dobre spostrzeżenie, właściwie to jakby drop zwojów w ogóle nie wzrósł :P

3

Tuesday, July 16th 2013, 10:09pm

Przecież event jest na runy i biżu a nie na zwoje...

4

Tuesday, July 16th 2013, 10:39pm

Event jest na drop biżuterii i run do run muszę się zgodzić co do birzu mam wątpliwości

5

Tuesday, July 16th 2013, 10:44pm

ale numer, faktycznie! Trochę się zakręciłem, to by się zgadzało bo wypadły pierścionki z dziurami.... Sorki za zamieszanie :wacko:
T2 - Cichy

6

Tuesday, July 16th 2013, 10:45pm

nie da się ukryć drop biżu miałem dwa razy większy przed eventem...

Hobbit

Intermediate

Posts: 169

Location: Bielsko-Biała/Kraków

  • Send private message

7

Tuesday, July 16th 2013, 11:15pm

ale numer, faktycznie! Trochę się zakręciłem, to by się zgadzało bo wypadły pierścionki z dziurami.... Sorki za zamieszanie :wacko:
hehehe dopiero teraz się skapłem :D ale fakt że zaliczanie lokacji idzie gorzej pozostaje :/

Similar threads