You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, July 16th 2013, 7:58pm

powiedzcie mi

jak wielki były to problem, aby runki można było usuwać z przedmiotów do zbrojowni a nie w kosmos, da się zrobić taka przysługę graczom , czy nie bardzo Wam się chce ?
wiem powiecie że wszystko trzeba czynić z rozsądkiem, ale nie wszyscy maja szczęście do dropienia , jednym runki sypią jak gwiazdki z nieba a inni tylko feh i ur , dlatego często sie pcha w sprzęt co sie ma na tę chwilę , ale bardzo szkoda potem palić te rzadkie runy , często by sie przydały choćby dla samych ph , aby ci co mają mniej szczęścia mogli coś dokupić sobie na aukcjach, tym razem proszę o konkretną odpowiedź a nie o przesunięcie do innego działu :P

ps,
event wiadomo zależy od farta, będą zadowoleni,ale też i wielu nim zawiedzionych, tu moglibyście coś konkretnego dać wszystkim graczom, czy mają to szczęście czy raczej nie

This post has been edited 1 times, last edit by "Cora" (Jul 17th 2013, 6:24am)

2

Tuesday, July 16th 2013, 8:12pm

całkowicie popieram :) przydałoby się takie coś, mam cenny artefakt i wsadzone w nim DAGi , a chciałbym wsadzić YRD, jednakże szkoda jak fiks tych 100k ph :) a napewno każdy ma takie dylematy :)
T2 - Cichy

3

Wednesday, July 17th 2013, 10:10am

Niby tak ale z drugiej strony runy by się walały w jeszcze większych ilościach.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Hobbit

Intermediate

• Send private message

4

Wednesday, July 17th 2013, 10:37am

Jakby już były ich tony ;> to może pośredni rozwiązanie jak jest w D&d ze strzałami tylko runy wyższego poziomu miałby niższą szansę na odzyskanie niż te niskiego

5

Wednesday, July 17th 2013, 12:03pm

z tym walaniem się run zwłaszcza tych najwyższych to raczej przegięcie:( biorąc pod uwagę fakt, że jedyna szansa na ich drop jest podczas eventu, to opcja ich odzyskiwania byłaby bardzo atrakcyjna

6

Wednesday, July 17th 2013, 4:08pm

To że śmieciowe runki , jak wspomniałeś Sushi, się walają po kątach to poniekąd wina tych eventów , bo skoro na jednej wyprawce wpada ich po naście, to nie trudno uzbierać ilości idących w setki czy nawet tysiące, ale tu nie chodzi o te fehy czy ury , nie podejrzewam aby komukolwiek sie chciało bawić w odzyskiwanie tych śmieci:)
Zresztą i na nie można wprowadzić jakieś ograniczenia,np. gracz musi zamienić je na surowce bo przepadną ,(powyżej jakiejś tam ilości )

Temat dotyczy tych run z wysokiej półki, wielu nie ma szczęścia do dropu i ma takich run po kilka sztuk,(np. ja w ciągu 5 lat wynalazłem chyba ze 2 yrdy, w tym evencie na obu serwerach żadnego:(
czasem uda się coś znaleźć , dokupić , ale , wtedy zaczyna się bieda bo szkoda palić jakieś tam np dagi czy nawet tir , bo tego tez mało :(
Więc jeśli to dla Was nie wielki problem, to pomyślcie jak to zrobić by te lepsze runy wracały do zbrojowni, na pewno sprawicie tym frajdę wielu graczom, a tu chyba tez o to chodzi w końcu to gra i ma nam sprawiać przyjemność

This post has been edited 1 times, last edit by "Cora" (Jul 17th 2013, 4:24pm)

7

Wednesday, July 17th 2013, 4:49pm

ale to w końcu i tak są runki które ten gracz zdobył więc w czym problem że będa mu sie wlały po kątach ?
nikt feh'ow czy nawet gip'ow nie bedzie odzyskiwal raczej, a jak to problem to dajcie koszt odzyskania np. 100ph
tylko bez żadnego % szansy na odzyskanie...

propozycja jest konretna i ją w pełni popieram, małe coś a może ucieszyć.

8

Friday, July 19th 2013, 10:50am

Ok, zapisałem sobie pomysł do nowego patcha z wyjmowaniem run za ph itp
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Friday, July 19th 2013, 3:39pm

Na przyszłosc bym prosił o wczesniejsze poinformowanie o evencie a nie dwa dni przed bo skoczyłem do 6 e i nic nie skorzystałem a tak poczekałbym ze skokiem :(((((
pozdr falconetti T2

10

Tuesday, July 23rd 2013, 9:14pm

ja tez sie dolaczam do apelu aby administracja wprowadzila nowy patch kiedy bedzie mozna usunac runy z przedmiotu kosztem PH i aby nie przepadaly bezpowrotnie. Lepsze to niz czekanie na kolejny swiateczny event bo kazdy wie jaki maloprawdopodobny jest drop run powyzej NYD na lokacjach :-/

11

Sunday, August 4th 2013, 11:58am

poza odzyskiwaniem run przydałaby się również możliwość odzyskiwania zwoi:) drop zwoi z wyższej półki jest tak marny, że możliwość ich odzyskania staje się w zasadzie bezcenna:)