Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 16.07.2013, 19:58

powiedzcie mi

jak wielki były to problem, aby runki można było usuwać z przedmiotów do zbrojowni a nie w kosmos, da się zrobić taka przysługę graczom , czy nie bardzo Wam się chce ?
wiem powiecie że wszystko trzeba czynić z rozsądkiem, ale nie wszyscy maja szczęście do dropienia , jednym runki sypią jak gwiazdki z nieba a inni tylko feh i ur , dlatego często sie pcha w sprzęt co sie ma na tę chwilę , ale bardzo szkoda potem palić te rzadkie runy , często by sie przydały choćby dla samych ph , aby ci co mają mniej szczęścia mogli coś dokupić sobie na aukcjach, tym razem proszę o konkretną odpowiedź a nie o przesunięcie do innego działu :P

ps,
event wiadomo zależy od farta, będą zadowoleni,ale też i wielu nim zawiedzionych, tu moglibyście coś konkretnego dać wszystkim graczom, czy mają to szczęście czy raczej nie

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (17.07.2013, 06:24)


2

Tuesday, 16.07.2013, 20:12

całkowicie popieram :) przydałoby się takie coś, mam cenny artefakt i wsadzone w nim DAGi , a chciałbym wsadzić YRD, jednakże szkoda jak fiks tych 100k ph :) a napewno każdy ma takie dylematy :)
T2 - Cichy

3

Wednesday, 17.07.2013, 10:10

Niby tak ale z drugiej strony runy by się walały w jeszcze większych ilościach.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 17.07.2013, 10:37

Jakby już były ich tony ;> to może pośredni rozwiązanie jak jest w D&d ze strzałami tylko runy wyższego poziomu miałby niższą szansę na odzyskanie niż te niskiego

5

Wednesday, 17.07.2013, 12:03

z tym walaniem się run zwłaszcza tych najwyższych to raczej przegięcie:( biorąc pod uwagę fakt, że jedyna szansa na ich drop jest podczas eventu, to opcja ich odzyskiwania byłaby bardzo atrakcyjna

6

Wednesday, 17.07.2013, 16:08

To że śmieciowe runki , jak wspomniałeś Sushi, się walają po kątach to poniekąd wina tych eventów , bo skoro na jednej wyprawce wpada ich po naście, to nie trudno uzbierać ilości idących w setki czy nawet tysiące, ale tu nie chodzi o te fehy czy ury , nie podejrzewam aby komukolwiek sie chciało bawić w odzyskiwanie tych śmieci:)
Zresztą i na nie można wprowadzić jakieś ograniczenia,np. gracz musi zamienić je na surowce bo przepadną ,(powyżej jakiejś tam ilości )

Temat dotyczy tych run z wysokiej półki, wielu nie ma szczęścia do dropu i ma takich run po kilka sztuk,(np. ja w ciągu 5 lat wynalazłem chyba ze 2 yrdy, w tym evencie na obu serwerach żadnego:(
czasem uda się coś znaleźć , dokupić , ale , wtedy zaczyna się bieda bo szkoda palić jakieś tam np dagi czy nawet tir , bo tego tez mało :(
Więc jeśli to dla Was nie wielki problem, to pomyślcie jak to zrobić by te lepsze runy wracały do zbrojowni, na pewno sprawicie tym frajdę wielu graczom, a tu chyba tez o to chodzi w końcu to gra i ma nam sprawiać przyjemność

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (17.07.2013, 16:24)


7

Wednesday, 17.07.2013, 16:49

ale to w końcu i tak są runki które ten gracz zdobył więc w czym problem że będa mu sie wlały po kątach ?
nikt feh'ow czy nawet gip'ow nie bedzie odzyskiwal raczej, a jak to problem to dajcie koszt odzyskania np. 100ph
tylko bez żadnego % szansy na odzyskanie...


propozycja jest konretna i ją w pełni popieram, małe coś a może ucieszyć.

8

Friday, 19.07.2013, 10:50

Ok, zapisałem sobie pomysł do nowego patcha z wyjmowaniem run za ph itp
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Friday, 19.07.2013, 15:39

Na przyszłosc bym prosił o wczesniejsze poinformowanie o evencie a nie dwa dni przed bo skoczyłem do 6 e i nic nie skorzystałem a tak poczekałbym ze skokiem :(((((
pozdr falconetti T2

10

Tuesday, 23.07.2013, 21:14

ja tez sie dolaczam do apelu aby administracja wprowadzila nowy patch kiedy bedzie mozna usunac runy z przedmiotu kosztem PH i aby nie przepadaly bezpowrotnie. Lepsze to niz czekanie na kolejny swiateczny event bo kazdy wie jaki maloprawdopodobny jest drop run powyzej NYD na lokacjach :-/

11

Sunday, 04.08.2013, 11:58

poza odzyskiwaniem run przydałaby się również możliwość odzyskiwania zwoi:) drop zwoi z wyższej półki jest tak marny, że możliwość ich odzyskania staje się w zasadzie bezcenna:)