You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Tuesday, July 9th 2013, 2:26pm

1.No i co że nie mam armii to znajde innego kolesia który jest słabszy
2.To co na górze
3.No a mi chodzi o usunięcie nieaktywnych
4.Ta nieaktywni do dynamiki...
EDIT: PS. A moożnaby zwiękzyć czas nieataku na twoją wioske po przejściu do nowej epoki.

wiiilk

Beginner

• Send private message

62

Tuesday, July 9th 2013, 2:43pm

1.Nawet jak takiego znajdziesz to ci w kolejnej epoce żyć nie da bo on nie przejdzie a ty tak.
2.To co wyżej.
3.Ale przez ataki NPC będziesz miał coraz mniej surowców, musisz je jakoś uzupełniać.
4.to będzie coś takiego jak złoża surowców w innych grach. Walczysz sobie a jak potrzebujesz surki to puszczasz tam armie i po kilku minutach problem znika, albo jest mniejszy.
Poza tym ktoś może wrócić na stare konto. Jeśli okaże się że go nie ma to może nie stworzy drugiego i stracimy aktywnego gracza. Możesz powiedzieć że jeden gracz to mało. Ale takich graczy może być bardzo dużo. Poza tym TWOJE konto zostało utworzone w 2009r a jesteś dopiero w 3 epoce. Dlaczego? Bo ktoś kiedyś zadecydował że nieaktywni gracze nie będą usuwani właśnie z tego względu. Dzięki temu mogłeś na nie wrócić.

63

Tuesday, July 9th 2013, 5:30pm

1.No dlatego jakby był większy czas ochronki po przejściu do nowej epoki to by bylo lepiej.
3.No a przez ataki graczy nie tracisz surowców?
4.No to wtedy nie mógłbyś chodzić na graczy nieaktywnych tylko na aktywnych. A jak nie masz armii to czekaz do następnego dnia na surki z kopalni.(Dobra by była tu opcja która trwa max.12 godz.i wtedy nikt cie nie może atakować, zdobywasz surki z kopalni, ale ty nic nie możesz budować i nie możesz atakowac).
A co to jakby mi usuneli to bym zrobił nowe i tak zaczynałem od nowa nowy bochater musiałem zbudowac totem poz.1 itp. nie miałem gotowej wioski z totemem np.5

This post has been edited 2 times, last edit by "masećjusets" (Jul 9th 2013, 5:40pm)

wiiilk

Beginner

• Send private message

64

Tuesday, July 9th 2013, 5:50pm

1.Szczerze mówiąc gó**o da ci ochronka nawet na miesiąc, bo nie wygrasz z armią robioną przez np pół roku
3.Tracę, tym argumentem sam poparłeś istnienie nieaktywnych graczy.
4.ale zakładając że jesteś nowy w tej grze i ktoś zabije ci całą armie i zabierze surke to nawet 24h ochronki ci nie pomoże bo nie zbudujesz dostatecznej ochrony i zabierze ci surke znowu
Co do twojego konta to był przykład.......

65

Tuesday, July 9th 2013, 5:58pm

1.Ale są inni gracze...
3.O co ci chodzi.
4.Ale ja nie rozumiem na noc dajesz sobie to co wcześniej powiedziałem rano patrzysz o fajnie mam surki moge sie rozbudować .
A w moim koncie nic nie miałem jak ''wróciłem''

66

Tuesday, July 9th 2013, 6:45pm

Według mnie przydałby się też licznik za ile można iść na lokacje(czas żeby wiedzieć za ile) jak skończą ci się wyprawy

This post has been edited 2 times, last edit by "masećjusets" (Jul 9th 2013, 8:31pm)

67

Saturday, July 13th 2013, 10:31am

coś mi się zdaje że sie tu naraże wielu osobom ale po paru ładnych latach gry dochodzę do wniosku że jedynym ratunkiem dla tej gry to:

ZABLOKOWANIE MOŻLIWOŚCI BUDOWANIA WIOSEK i STOLICY POWYŻEJ 20 poziomu

do tego trzeba też kilku innych zmian ale ta byłaby kluczowa zarówno dla balansu jak i grywalności.

można by np wprowadzić pola z potrojonym wydobyciem itp ale ograniczenie budowy do 20 poziomu powinno być bezwzględne.

68

Saturday, July 13th 2013, 10:43am

kiedys bylo cos podobnego, bodajze zamek w 3 epoce na 24lvl budowal sie 46 dni

wiiilk

Beginner

• Send private message

69

Saturday, July 13th 2013, 2:29pm

KIEDYŚ
teraz 26lvl zamku buduje się 7 dni a co dopiero 24lvl

70

Saturday, July 13th 2013, 9:08pm

na 48 buduje się 17dni i 17 godzin , ale hitem są stajnie 46 lvl buduje się 63 dni . ale o poziomach to powinni napisać waldano z T1 i Wagoneer z T2, albo giganci z 6 ery :)
T2 - Cichy

71

Monday, July 15th 2013, 11:03am

ja nie wiem po co blokować poziomy do 20
przecież to by oznaczało konieczność zniesienia limitu wiosek i gra byłaby nudna ,jakbyśmy nie znieśli poziomu to nikt by nigdy z nikim nie wygrał
co do nieaktywnych to muszą być bo inaczej surowców nie wytrzaśniesz z kosmosu , w 4 epoce mimo że nagrabisz to przy wystarczającym wydobyciu gliny i tak złota jest zawsze za mało lub na odwrót , chyba że ma się wszystkie eko wioski
npc - isnieją wioski npc w innych grach chyba trawian jak dobrze pamiętam , to nie jest problem

serwer pojawi się pod koniec roku - no to już coś lepiej lepiej admini
tylko dajcie na bw reklamy i gdzie się da też bo bez sensu wypuścić serwer bez info
post z pomysłami wisi można je dowolnie testować , wprowadzić te bardziej udane i zobaczyć co z tego wyjdzie
uczymy się na błędach , pamiętajmy że gra w którą ludzie grają zawsze ma szanse stać się lepszą :)

72

Monday, July 15th 2013, 12:42pm

No z kosmosu nie wytrzasne ale z kopalni tak. A pozatym wg. mnie 20lvl to za mało może 30 czy coś koło.

This post has been edited 1 times, last edit by "masećjusets" (Jul 15th 2013, 1:43pm)

73

Monday, July 15th 2013, 12:49pm

jestescie w bledzie wtedy byla by walka o najlepsze pola na serverze z podobnymi armiami, i na odbudowe armii nie czeka sie wtedy kilka dni tylko kilka godzin

74

Monday, July 15th 2013, 1:49pm

jestescie w bledzie wtedy byla by walka o najlepsze pola na serverze z podobnymi armiami, i na odbudowe armii nie czeka sie wtedy kilka dni tylko kilka godzin
Czyli zgadzasz sie ze mną?

Spiryt35

Professional

• Send private message

75

Monday, July 15th 2013, 7:08pm

nie przesadzajcie z tym limitem budowy bo gra wtedy by się stała nudna a tak to każdy buduje żeby mieć jak najlepsza armie a 30 poziom max to gra tylko dla graczy którym się nie będzie chciało budować żeby mieć coraz lepszą armie .
Te budowy armii teraz to tylko efekt bobów nic więcej bo bez limitów wiosek tez się szuka dobrych pól żeby mieć dobra armię .

I ja się z tym nie zgadzam niech zostanie tak jak jest z budowami.

Jedynie to można skrócić czas budowy jednostek i nawet budynków bo niektóre kopalnie sa przesadzone z czasami jak w 3 epoce stajnie zamek na 50 poziom 17 dni a stajnia 68 dni masakra .Według mnie kopalnie i inne budynki powinny się krócej niż zamek wiec kopalnie skrócić a wydłużyć troszkę budowę zamku i było by wtedy dobrze.

76

Monday, July 15th 2013, 10:00pm

niechodzi mi o maksymalny poziom postawiony z góry tylko poprostu zwiekszyc czas taka wioske da sie wybudowac ale trzeba ja dosyc dlugo utrzymac

Hobbit

Intermediate

• Send private message

77

Tuesday, July 16th 2013, 6:37pm

hmm a co byście powiedzieli na kolejkowanie tego samego budynku? w sensie mam ołtarz na poziome 1 i tyle surowców żeby go rozbudować na poziom 5, to zamiast co chwilę wchodzić na TE to rozbudowuje ten sam budynek 4 razy zajmując 4 miejsca w kolejce ;)

wiiilk

Beginner

• Send private message

78

Friday, July 19th 2013, 6:31pm

hmm a co byście powiedzieli na kolejkowanie tego samego budynku? w sensie mam ołtarz na poziome 1 i tyle surowców żeby go rozbudować na poziom 5, to zamiast co chwilę wchodzić na TE to rozbudowuje ten sam budynek 4 razy zajmując 4 miejsca w kolejce ;)

dobry pomysł!
tylko jeszcze trzeba byłoby dodać że jeśli jeden poziom zostanie anulowany to wszystkie wyższe zostałyby anulowane w tym samym czasie.

co do szybkości budowy to zgadzam się w 100%, aktualnie mam budowę która LECI OD KILKU DNI a zostało jeszcze 832h!!

EBO

Intermediate

• Send private message

79

Tuesday, July 23rd 2013, 6:31pm

Nowy serwer pojawi się najwcześniej na koniec roku gdy skończymy patche do BW i zrobimy globalny patch do TE. Jeżeli tamte rozwiązania poprawią grywalność gdy w akceptowalnym stopniu to powstanie nowy serwer.
Sushi chcesz mi powiedzieć, że wkrótce czeka mnie powrót do TE :D

P.s. długo wyczekiwany X(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

80

Thursday, July 25th 2013, 7:52pm

Nie wiem , czy w odpowiedziach Sushiego o planowanych zmianach się nie doczytałem , ale moim zdaniem na grywalność w grze , największy marazm i nudę , wprowadza czas budowy jednostek . Rozumiem czasy budowy budynków , bo szybsze i tańsze tychże wprowadziłoby do gry jeszcze bardziej rozbudowane wiochy i Stolice , ale cóż ma robić gracz np. 6e tracący armię z ponad 400 laserów i 500 Servo ??? .W niższych epokachach z tego , co widziałem na Forum armie są jeszcze liczniejsze , więc problem dotyczy również tych epok niższych . Jest to przy obecnych czasach budowy jednostek w 6e odbudowa armii na 5 dni non-stop , a wiemy , że gracze przeciwnych stron utrudniają , jak się tylko da tą odbudowę . Gracz tracący armię staje się bezbronny i sam przez te kilka dni odbudowy nic nie jest w stanie zrobić ( zaatakować , bo po prostu nie ma czym ), poza moim zdaniem bezsensownym pilnowaniem odbudowy woja przed niechcianymi odwiedzinami . Skoro wielu graczy pisze tu o poprawieniu grywalności gry , to myślę , że skrócenie czasów budowy woja miałoby tu kolosalne znaczenie . W końcu to jest TE , gdzie walki , grabieże itp powinny być na porządku dziennym , a nie odbywać się dla danego gracza , powiedzmy raz na tydzień , wtedy kiedy odbuduje swoją armię po stracie , czy to w ataku , czy w obronie :) . Jednocześnie chyba żaden z graczy , nie jest i nie chce być niewolnikiem TE siedzącym przy kompie non-stop , bo musi , chce po zezłomowaniu armii , tą armię odbudować . :)