Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 27.07.2013, 22:01

Przenoszenie jednostek

Nie mogę przenosić więcej niż 1 jednostki z garnizonu do armii. Przenoszenie wszystkich dostępnych jednostek działa poprawnie.
Id: 25923

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 01.08.2013, 10:09

Mógłbym prosić o nieco dokładniejszy opis problemu? "Nie mogę przenosić" niewiele mi mówi, prosiłbym o informację co dokładnie próbujesz zrobić i co dokładnie się dzieje.
Najlepiej zacznij od wyczyszczenia pamięci podręcznej przeglądarki i historii offline oraz spróbuj pod inną przeglądarką.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 02.08.2013, 09:59

sprawę rozwiązałęm (to co napisałeś nie było powodem). Temat można zamkąć