Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 07.07.2008, 10:58

Analizujac koszta utrzymania niektorych jednostek, doszedlem do wniosku, ze nie beda one mialy racji butu. Po co budowac kusznikow czy lucznikow jak lepiej na ich miejsce wystawic chlopstwo za drewno + halabardzistow, a efekt bedzie lepszy (poza przyjemnoscia z utrzelenia komus hero). Tak samo koszta utrzymania jednostek elitarnych, zapewnie niezbednych do czyszczenia lokacji specjalnych; 12 zlota, 8 zlota. Nie bede zgadywal, na ktore poziomy trzeba bedzie rozbudowac kopalnie zlota w stolicy, zeby wyzywic chociaz 5 samorajow;/ Katapulty na oblegach tez bede rarytasem.
Moja propozycja upkeepu jednostek (trzeba ja dopracowac):
Katapulta: 24 gliny(czyms strzelac musi), 12 drewna
Rycerz: 4 drewna 12 zelaza, 4 konie (cos jak legionista + konie)
Lucznik: 8 drewna, 4 zelaza (na groty)
Kusznik: 8 zelaza; 4 drewna
Krzyzowiec: 4 drewna, 12 zelaza, 4 zlota, 12 koni
Samuraj: 12 drewna, 4 zlota, 16 zelaza, 4 konie

edit: Zapomnialem o ksiedzu; rozumiem ze stan duchowny lubi zloto, ale az 12, beda same armie heretykow( choc gram demonem to mnie taki stan rzeczy martwi;p)

To tylko wstepna propozycja.

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio edytowany przez "KXN" (07.07.2008, 11:50)


22

Monday, 07.07.2008, 11:49

Spoko, właśnie wyłączyłem możliwość awansowania z 10 poz ołtarza, przynajmniej skończą się płacze, że brakuje mi surowców po przejściu.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

23

Monday, 07.07.2008, 11:59

To od ilu teraz jest?

24

Monday, 07.07.2008, 12:04

Cytat


Dziś, 11:49
wg SushiMaker

Spoko, właśnie wyłączyłem możliwość awansowania z 10 poz ołtarza, przynajmniej skończą się płacze, że brakuje mi surowców po przejściu.
To żart????????
Porównaj sobie awans między epokami tutaj a 5-4 strefa w w BW.
Awansują najsilniejsi i ludzie raczje powinni miec problem z ich pokonaniem a nie sytuacja z gola odwrotna.
Z takim podejsciem do updatowania/naprawiania systemu gry to wlasnie zamkneliscie alfe na poziomie poznej starozytnosci.

25

Monday, 07.07.2008, 12:17

Też tak sądze :)
Awansować powinien każdy, ale ci którzy przeszli na 10 lvl (ja przeszłem ) Powinni płacić za błędy...
Zresztą w starożytności awans nie był zły .. 3 dni i wychodziłeś tak samo jak z ołtarzem na 12-14 lvl ..
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

26

Monday, 07.07.2008, 12:21

Tyle, że osoby które nie wchodza na forum nie wiedzą o tym, że byłoby im łatwiej grać w staro z ołtarzami na 14-16 lvl niż tym na 10 ;)

I stąd zaczynają sie właśnie problemy i "płacze" -> wiekszość niepojawiłaby się gdyby każdy awansował z ołtarzem na domyślnym dla danej epoki poziomie. Stąd taki, imho bardzo dobry pomysł.
Co prawda nie rozwiązuje wszystkich problemów - ale to krok w dobrą strone.

Teraz trzeba sie zabrać za rebalans upkeepu ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Monday, 07.07.2008, 12:24

3 dni i wychodziłeś tak samo jak z ołtarzem na 12-14 lvl
no nie wiem, ja takich co przechodzili z ołtarzem na 10 w stolicy i z jakąś dodatkową wioską widzę po okolicy jak pasują, nie mogą nawet pałacu na 5 postawiać, zostali po prostu zajechani przez silniejszych, ja przeszedłem z ołtarzami 16/15 i po 3 dniach zajeżdżam tych co w starożytności siedzą powiedzmy tydzień
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Monday, 07.07.2008, 12:28

no cóż ja do staro awansowałem z ołtarzem lvl 12 - i nie narzekam - nie było za lekko przez pierwsze dwa dni - ale potem pociągnąłem - ale tu faktycznie lekka przesada jak do wszystkiego będzie potrzebne złoto - bo nawet produkcja chłopa kosztuje krocie w złocie ;) no i jak znam życie - to za atak na staro otrzymuje się ...... tada ...... drewno ;))
czyli de facto surowiec z 2 i 3 epoki. niestety zgodzę się z DrWho - jeżeli są te same (lub podobne surowce) to nie powinno być problemu z ich przenoszeniem - zamiana wszystkich surowców w jeden to też takie czarymary ;) no i z niecierpliwością czekam na pierścionki - może wtedy troszkę się wyrówna sytuacja wyższych epok? bo teraz to faktycznie - na 3 epoce pozostaje latanie samym bohaterem do lokacji bez AA (tylko i wyłącznie latającym) natomiast nielot? nawet nie ma za czym się schować ;) no i placki z dużą ilością pustyni są do bani - a tym bardziej bez wysokich gór ;) a szkoda bo wybierałem tylko i wyłącznie placki bez wysokich - trzeba będzie przemyśleć porządnie strategię na średniowiecze

29

Monday, 07.07.2008, 12:39

Tylko że jak awansujesz jako Pierwszy ( lub coś w tym stylu) to nie jest to takie trudne, i trzeba dobrze to rozegrać ;p Ja inwestowałem tylko w Eko i Spichlerz :P Ja awansowałem jak większość była w Kamieniu i mimo że jechali mnie ( lub próbowali) to stwierdziłem, że armia jest nie potrzebna, a potem miałem armie z 2 wiosek w stolicy i jakoś to radę :P Może jednak jakaś wzmianka w Tutku? : >
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

30

Monday, 07.07.2008, 12:45

dokladnie, nikt tutaj nie placze. ja napisalam tylko ze jest trudno ze wzgledu na koszty wojska i upkeep i trzeba juz swiadomie isc w konkretnym kierunku, a nie jak w 1 epoce buduje sie co sie da i jeszcze sie wylewa ze spichlerza...
swiadomie poszlam na 10 levelu oltarza bo lubie nowosci, to w koncu tylko alfa, nie ma po co miesiac expic bohatera na 19 lvl - przetarlam szlaki, zostawilam informacje dla potomnych i tyle. wszyscy sa zadowoleni.

31

Monday, 07.07.2008, 12:50

Ja osobiści dziękuje bo wiem jaką wioskę stawiać ^^
I Jest jeszcze jedna opcja przy przejściu: Mieć w zbrojowni dużo złomu z miejscem na runę, za to jest kupa surki więc trzeba zapełnić zbrojownie i będzie git na początek zamiast czekać 1 miech jak wyżej koleżanka powiedziała :)
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

32

Monday, 07.07.2008, 12:59

Ja awansowalem z 10 lev w obu wichoach i bohaterami 6 (albo 7) i 2 lev. I jakos nie narzekalem. jedynym problem byl brak ludzi w starozytnosci co trwa do chwili obecnej na zdecydowanej wiekszosci planszy.
Nie gadajcie glupot, ze podwyzszenie wymagan oltarza sprawia ze ludzie beda lepsi w wyzszych epokach.
Nie potraficie zrozumiec tego ze zamiana koni ktore istnieja tu i tu w krysztalki poprostu Pushuje w rozwoju bardziej zacofanego??
Ludzie to jest alfa. Tu zmiany powinny isc non stop. Pare osob (obeznanych w grze) twiedzi ze jednostka xxx ma za slaby dmg---ok pdonosimy dmg jak zmienia to gre w absurd robimy korekte.
Tak wyglada alfa. Tak balansuje sie gre. A nie szuka wykretow. Ze niby koles jest slaby bo przeszedl z 10 do najwyzszej epoki jaka kto kolwiek narazie osiagnol.
Jak mi sie wydaje to na ta chwile musial byc jeden z najlepszych graczy, a nie jakis noob. I chyba z jego zdaniem powinno sie liczyc. Jesli twierdzi ze jest to za trudnie to chyba tak po czesci jest.
Ja nie wiem czy to jest tak trudno zauwazyc, ze jak ktos zasuwa non stop w strozytnosci (zbiera te mizerne krysztali) awansuje i nie wazne z jakim poziomem oltarza, a za chwile i tak mu beda zabierac surowiec, ktory nie ma racji bytu w epoce i ktorego ilosci sprawiaja ze nie da sie z nim cos zrobic (bo kuzwa nie schowam 3k koni do spichlerza bo potzrebuje miejsca na stal/zloto/gline/ wczesniej braz kamyczki) a to zamieniac sie bedzie w najbardzej poszukiwany surowiec to beda szly ataki non stop.
Kuzwa jak ktos atakuje to nie widac czy idzie 1 procarz czy 100. Wiec broniacy napewno nie bedzie wystawial armi na obrone. A niech mi sie uda wydrzec nawet 100-200-1000 byle jakiego surowca, to mam kamyczki, czasem w ilosciach przekraczajacych moja dzienna produkcje.
ABSURDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

33

Monday, 07.07.2008, 13:03

Niedawno płakałeś, że kamieni szlachetnych jest za mało - teraz masz możliwość dodatkowego ich zdobywania i nadal ci nie pasuje?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

34

Monday, 07.07.2008, 13:05

Ja osobiści dziękuje bo wiem jaką wioskę stawiać ^^
I Jest jeszcze jedna opcja przy przejściu: Mieć w zbrojowni dużo złomu z miejscem na runę, za to jest kupa surki więc trzeba zapełnić zbrojownie i będzie git na początek zamiast czekać 1 miech jak wyżej koleżanka powiedziała :)


ano wlasnie, przedmiotow mam duzo, ale wypadl mi helm z nosalem (+16 obrony bohatera) i uleglam pokusie zeby ulatwic sobie ostatnie bossy z Wiezy Kosci i polowe itemow sprzedalam zeby sie do niego dokopac:(

ale rozumujecie dobrze, tylko kto sie teraz pierwszy wychyli do farmienia?:)

PS. Dziekuje Yolinar, chociaz jedna osoba zrozumiala o co mi chodzilo, juz myslalam ze za bardzo to zamotalam:)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Monday, 07.07.2008, 13:38

niby fakt - pierwsza osoba w średniowieczu będzie jechana nonstop - trzeba będzie się bunkrować i to nieźle - bez pełnej zbrojowni nie ma nawet mowy o przejściu - z czegoś surowce trzeba będzie mieć - na rozbudowę podstawy. Na pewno trzeba będzie zmienić jedną wioskę - albo dwie - coby dawały złoto i coś extra ;) o woju na początku można zapomnieć - gorzej z herosami - trzeba ich gdzieś dobrze przybunkrować - bo sądzę że koszt posągu bohatera jest atronomiczny. Ja tam i tak minimum 1 miech jeszcze na staro - zostali bosowie i techy - przynajmniej część. No i faktycznie - ciągłe farmienie wygląda jak push - przynajmniej w stosunku do niższej ery. Start z 10 lvl wydaje się absurdem - ale skoro jest taka możliwość to nie powinno to za bardzo utrudniać życia - wszyscy narzekali że przejście z kamienia do staro bez kosmicznego 15 lvlu ołtarza to tylko strata - ale prawda jest taka że dzięki taniej jednostce - jaką jest procarz - to tę stratę da się szybko nadrobić.

36

Monday, 07.07.2008, 15:04

Cytat

"Thorga"
Niedawno płakałeś, że kamieni szlachetnych jest za mało - teraz masz możliwość dodatkowego ich zdobywania i nadal ci nie pasuje?
Nie przyklejaj cudzych słów osobom które ich nie wypowiedziały bo akurat pasuje ci to do wypowiedzi.
Nigdy nie płakałem z powodu braku kamyczków. Chyba, że masz problem z rozróżnieniem narzekania na brak ludzi w starozytności (co czyniłem) a liczbą zobywanych surowców (co ty próbujesz mi wmówić, że robiłem).
Ja widze tu tylko, że oczywiste błedy w grze tłumaczy się winą innych i nic się nie robi. Albo podchwytuje się pozytywne wypowiedzi i na nich jedzie.
Prawa jest taka:
Tylko jeden gracz osiągnał pułap Średniowiecza i jego opinia była super pochlebna. Po ponad miesiącu gry skasował konto bo uznał, że balans jest iracjonalny.
Ale za chwile wpada banda i znajduje setke rozwiązań.
Czy człowiek który przeszedł do Średniowiecza był kretynem? Albo nie znał tej gry? Nie znał naszych magicznych sposobów ze Stodołami wysyłaniem bohatera na noc????
Wkleił wam produkcje godzinowa na poziomie podstawowym z której wynika, że podstawowa jednostka kosztuje 20 zlota a on ma 10/h.
Wiec teraz porównajmy 50 procków (co stanowil light w Starozytnosci) kontra ilu chlopów?? Ponadto musi utrzymywac non stop armie, ktorej nie utrzyma bo nie nadarzy zarabiac na uzupelnienie. Ale co tam bezie mial 1000-czny poziom stodoly.
Ludzie absurdy opowiadacie.

Cytat

Strategia. Wszystkie jednostki w grze mają mocne i słabe strony. Często garstka odpowiednio dobranych jednostek potrafi pokonać teoretycznie silniejszego przeciwnika.
Takie coś czytamy na ekranie po włączeniu strony.
Tylko należalo by dopisać tam "ŻART"
Pokażcie mi ludzi którzy w starożytności stosują inna taktykę niż mass procki????? I coś tam doudowane. NO rzeczywiscie finezja sztuki wojny na poziomie Sun-Tzu.
Gdzie rydwany, gdzie nomadzi. Hoplici tylko sporadycznie, legiony w ilosciach jakich wystraczy brazu. Mieczników brak. Tarany spotykane massowo.
Smiech.

Ale dość narzekania. Nie komentuje już gry tylko gram. I stawiam, że w ciągu miesiąca nie zobaczymy wiecej niz 1-2 w sredniowieczu. Bo przeciez trza byc przygotowanym . 100lev oltarz w 3 wioskach ci to zapewni a jak nie to pdoniesiemy wymagania na 200 zebys mial pewnosc ze niebedziesz plakal.

37

Monday, 07.07.2008, 15:23

Prawa jest taka:
Tylko jeden gracz osiągnał pułap Średniowiecza i jego opinia była super pochlebna. Po ponad miesiącu gry skasował konto bo uznał, że balans jest iracjonalny.
Ale za chwile wpada banda i znajduje setke rozwiązań.
Czy człowiek który przeszedł do Średniowiecza był kretynem? Albo nie znał tej gry? Nie znał naszych magicznych sposobów ze Stodołami wysyłaniem bohatera na noc????
Sama stwierdziła, że woli iść do Średniowiecza bo nudzi jej się siedzenie w Starożytności i rozbudowywanie ołtarzy.
Zdawała sobie sprawę, że zanim się rozbuduje będzie farmiona, więc niech zgadnę - chciała zakozaczyć jak samotny kibic Lecha na Widzewie :thumbup:
Jest tam pierwsza i jedyna jak na razie, jeśli na podstawie jednego gracza trzeba byłoby rebalansować surowce, jednostki i całą epokę, to po co robione byłyby otwarte alfa testy dla tysięcy graczy?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Monday, 07.07.2008, 15:51

Thorga - z tymi tysiącami to na razie nie przesadzaj ;) myślę że aktywnych graczy jest kole 500-700 reszta nie wytrzymała początkowego napięcia. No i w tej chwili między bajki można włożyć opowieść że armię da się odbudować w ciągu jednego dnia - no chyba że się jest niefarmionym ;) w obecnej sytuacji przejście do średniowiecza rzeczywiście sprowadzałoby się do bunkra i to ostrego - myślę że jak osiągnę na głównym 19 lvl to wtedy na pewno przejdę może nawet wcześniej. Na pewno nie będę pierwszy - jeszcze sporo mi brakuje. W tej chwili nie ma problemu - jest duużo ludzi (proporcjonalnie) w staro - lecz nie zapominajmy o jednym - w kamieniu jest sporo nieaktywnych graczy u których surowiec się kisi - stracisz 50 procków? ogranicza cię nie brak surowca a czas - w średniowieczu na razie tego nie ma - może później - ale to i tak nie będzie proste. Podstawą jest piramida - im wyższy stopień rozwoju (czytaj epoka) tym mniej tam graczy. W tej chwili biadolenie młodych ledwo co wstępujących do gry jest bez sensu - moim skromnym zdaniem. Bo w tej chwili robisz sf na noc na dłuuugo nieaktywnego gracza ze swoim wojskiem i co? przynosisz ogromną ilość surowca ;) na początku tak nie było - więc my mieliśmy utrudniony start. przechodziłem do staro - i najbliższy gracz w staro to gość do którego miałem - bagatela - 50 min w jedną stronę ;) w tej chwili robi się gęściej - ale i tak nie ma źle.
DrWho powinien przewidzieć że będzie farmiony na maksa. Powinien liczyć się z min 2-3 tygodniowym zastojem - ale ponieważ nudziło mu się w staro - to ten argument do niego nie przemawiał. A balans? zobaczymy jak więcej ludzi przejdzie. I naprawdę moim zdaniem nie będzie trzeba znowu robić astronomicznego poziomu ołtarza - myślę że ten 13-14 lvl spokojnie wystarczy - będą cię farmić - zgadza się - ale po pewnym czasie im przejdzie - jak się okaże że będziesz miał stodoły pozwalające schować cały urobek.
Rozwój będzie wolniejszy - ale nic się na to nie poradzi.
Ps. jestem testerem jeszcze jednej gry - tam zmiany wprowadzane są baaardzo często - wiecie czym to się kończy? serwer często pada; wielokrotne błędy; średnio raz na miesiąc błędy uznawane za poprawione powtarzają się; coraz więcej graczy uznaje że tamta gra -= choć początkowo dobra i nieźle zapowiadająca się - po prostu pada. co możesz powiedzieć o grze gdzie reguły (te podstawowe) zmieniają się średnio raz na tydzień? co możesz zaplanować? nic. a tu powolutku zapoznamy się co i jak - tylko patrzeć jak zaczniemy mieć słowa runiczne - będziecie narzekać na brak balansu - dopiero wtedy wyjdą cuda ;) wtedy okaże się że jakiś hero + 3 czary (amu + 2 pierścienie) i 2 inne słowa i nagle okaże się że 10 hoplitów powali na ziemię maaasę procków - co wtedy zaczniecie narzekać że czary za mocne? czy że może hoplici za mocni? a może okaże się że procki za słabe? ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "czarny syn" (07.07.2008, 15:58)


39

Monday, 07.07.2008, 15:54

Cytat

Jest tam pierwsza i jedyna jak na razie, jeśli na podstawie jednego gracza trzeba byłoby rebalansować surowce, jednostki i całą epokę, to po co robione byłyby otwarte alfa testy dla tysięcy graczy?
Jak coś to była, bo już jej nie ma. Co do tysięcy graczy to jest ich 4456 z czego z 10% pewnie jak nie lepiej to MULTI, a 50% kont jest nie aktywnych. Jak możesz to sprawdz ile kont jest aktywnych przynajmniej raz dziennie, lub na ilu kontach nikt nie logowal sie od tygodnia to sie dowiesz. Poza tym kots pisał o osobach nie piszących na forum. No to takie osoby rzeczywiscie sa potrzebne ale chyba jako farmy. Bo po to jest alfa zeby wskazywac bledy. A jak narazie widze rozwiazywanie pojedynczych bugów z pominieciem balansu.

Rebalans surowców jest potrzebny. Zarówno w Średniowieczu jak i w Starożytności.
Kamienni też zdobywali krzemień którego bylo brak. Ale ponieważ wszyscy gracze posiadają krzemień to nie jest tak widoczne i dało rade jakoś nazbierać nawet bez ataku na Starożytnych. Jednak jak już zaatakował to raczej go zdobywał bo zadzko udawal sie wybić te parenascie sloni + dzikich + wilki. Zawsze cos ukradli.
Natomiast w przypadku starożytności wiekszosc byla by gotowa poswiecic cale armie zeby zdobyc 500 kamyczkow. Bo odbudowauje sie szybko a panuje głód kamyczków.

Dlatego zrozum co ty mówisz:
Jest tam pierwsza i jedyna jak na razie--- i dlugo nie znajdzie nastepcy. Czy ty widzisz ile osob gra w Starozytnosci proporcjonalnie do liczby graczy??? To ile bedzie w Sredniowieczu?????? Jedyne wyjscie jakie widze to masowy przeskok do sredniowiecza- co oczywiscie jest nie mozliwe.
Zreszta proponowalem juz gdzies pol-zartem, pol-serio automatyczny awans ludzi do Starozytnosci.
Jesli chcecie kiedys zarabiac na premium do tej gry to zacznijscie myslec. BALANS jest potrzebny nie dlatego, ze jakis debil Yolinar tak mowi, tylko zeby zrobic ta gre lepsza. Balans polega na dopasowywaniu rzeczy do siebie tak zeby bylo jak w papier - nozyczki - kamien zawsze mozna wygrac zawsze przegrac.
A nie ze cos jest dominujace i bez tego nie da sie wygrac (aka procarze-----nie ma osoby ktora by nie miala ich w armi).

Poza tym gdzie tu jaki kolwiek sens Konie--->Krysztaly? Pozatym po co te konie istnieja jak i tak ich sie nie uzywa. Wprowadziliscie konie??? To zwiekszcie wymogi budynkow w tym surowcow i juz macie zurzycie. Wprowadzcie niszczenie surowcow i tez macie rozwiazanie.
A nie probujecie przekonac malkontentow, ze wszytko jest tak jak powinno.
Zobaczcie gdzie jest konkurencja wzgleem BloodWarsa???/
A z jakiego powodu??? BO jest teoretyczny balans miedzy rassami: Ssak pokona WZ, LM, K i kazdy kazdego, do tego dorzucisz pare strategi jedne lepsze drugie gorsze ale dzialajace w okreslonych przypadkach.
A nie wciskanie ludziom ze nikt wam nie w mowi biale jest białe a czarne jest czarne.


[Edit]. i jeszcze jedno.
Czepiasz sie, ze przeszedl z 10 lev oltarza (wiec pewnie nie wytrenowanymi na 19 lev 3 bohaterami) no to zobaczymy jak tak wszyscy beda czekali ile to zajmie.
I jesli balans naprawde nie jest potrzebny to odpalajcie juz normalna gre. Bo update mozna przeciez na biezaco wprowadzac.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "yolinar" (07.07.2008, 16:08)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Monday, 07.07.2008, 16:48

Sama stwierdziła, że woli iść do Średniowiecza bo nudzi jej się siedzenie w Starożytności i rozbudowywanie ołtarzy.
Zdawała sobie sprawę, że zanim się rozbuduje będzie farmiona, więc niech zgadnę - chciała zakozaczyć jak samotny kibic Lecha na Widzewie :thumbup:
Jest tam pierwsza i jedyna jak na razie, jeśli na podstawie jednego gracza trzeba byłoby rebalansować surowce, jednostki i całą epokę, to po co robione byłyby otwarte alfa testy dla tysięcy graczy?
"zakozaczenie" a nudzenie się to są chyba 2 różne kwestie ;). Mi się wydaje, że przeszła bo chciała zobaczyć czy chce dalej w tą grę grać - na alfie dalej niż do średniowiecza nikt nie dobije, więc obejrzałaby naprawdę spory kwałek tej gry. Jak sama napisała liczyła na coś co nie nastało - i ja się nie dziwię, że rezygnuje, bo ta gra ma naprawdę spore wady, w szczególności gdy chodzi o relacje między graczami, ale to już na osobny długi wątek wad TE, który pewno stwożę po zakończeniu alfy, żeby mieć pełniejszy obraz ;) (ba może coś się zmieni do tego czasu).

I mam taką prośbę do administracji => Ustawcie, że awans do kolejnej epoki jest możliwy gdy ołtarz ma minimalny level określony z góry (np. kamień => 15lv), a minimalny level potrzebny do opracowania technologii awansu niech pozostanie na tym 10lv ołtarza. Sporo życia to ułatwi.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Podobne wątki