Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 08.07.2008, 00:47

slowo runiczne

moze mi ktos powiedziec jak zlozyc slowo runiczne bo sie powoli wkur...am . na zwoju pisze "umiesc w przedmiocie runy oraz zwoj aby utworzyc slowo runiczne" no wiec wkladam 2 runy i chce wlozyc zwoj a tu komunikat ciagle "Nieprawidlowy rodzaj przedmiotu lub kombinacja run". Chodzi o słowo runiczne "gorejący świt bogów" dla hełmów.... włożyłem 2 runy UR+UR.... czemu to nie działa ?? czy jeśli słowo wymaga 2 run to przedmiot musi być tylko z 2 slotami na runy bo juz nie wiem...

2

Tuesday, 08.07.2008, 00:50

tak jak mowisz

3

Tuesday, 08.07.2008, 07:59

No ja pier..le, no to zjebalem chelm z 3 slotami :[

4

Tuesday, 08.07.2008, 08:34

Polecam czytać tutorial na przyszłość :D

Cytat

Aby złożyć słowo runiczne, należy posiadać:
  • Zwój zawierający jego recepturę. Może wypaść z pokonanego wodza w lokacji specjalnej.
  • Odpowiedni przedmiot ze slotami. Ilość slotów musi być dokładnie taka, jaką potrzebujemy do receptury słowa runicznego.
  • Runy, wyszczególnione w recepturze na zwoju. Runy muszą być włożone w odpowiedniej kolejności.
[list][/list]
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (08.07.2008, 11:08)


5

Tuesday, 08.07.2008, 12:56

Boo niekoniecznie, może znajdziesz takiego zwoja że tylko coś dołożysz i będzie grało i chuczało;) Mi to wypadł do tej pory jeden hełm bez slotów, zbroje też bez slotów, i sandacze tylko z jednym slotem. Ktoś już w ogóle narobił jakichś magicznych przedmiotów?

6

Tuesday, 08.07.2008, 13:12

Ktoś zrobił buty z dwoma slotami. Więcej nie widziałem.
Temat chyba mogę zamknąć.