Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 10.11.2013, 13:28

7 epoka

Uwazam ze ten pomysł jest najlepszy boby tylko popsuły gre wiec czas na kolejna epoke DRODZY Admini prosze o zastanowienie sie nad ta propozycja pozdrawiam falconetti

2

Sunday, 10.11.2013, 13:38

Hm
Twoim zdaniem Bob-y zepsuły grę
i uważasz ze 7 epoka rozwiąże problem
błędne myślenie
aby poprawić grę należy
zacząć wszystko od nowa bez podobnych Bobów jak i bonusu dla stolicy
jest to możliwe ale tylko po restarcie gry
trzeba by zacząć od nowa od 1szej epoki
a to raczej Tobie się nie spodoba jak i 80% graczom
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

3

Sunday, 10.11.2013, 13:41

Ja wolałbym 7 epoke nie wiem jak długo jeszcze bede grał a od nowa to długo potrwa moze nie dozyje tego :)

4

Thursday, 21.11.2013, 00:36

walcie od nowa ale troszke przyspieszmy ogólne budowanie , naprawdę wypisałem w chust pomysłów każdy może coś dopisać , dajcie tym adminom pomysły czasami im sie zachce i to może zrobią
może jakaś nowa rasa by się przydała , nowe rzeczy , w kółko to samo nie da rady
i co z tego że teraz mamy takie armie jakie mamy - jest limit hero 60 lvl idziesz wyżej a wyżej nic nie ma już
gra sie kończy jak zaliczysz wszsytkie lokacje , expy i wybudujesz dobre wioski mając 2 bohów na 60 naprawdę nie wszystkim chce się jeszcze grać przy tym etapie bo gra chłonie lata , 3 lata to dopiero 6 epoka a potem nie ma nic , a gra powinna sie dopiero zaczynać

Podobne wątki