You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, December 7th 2013, 11:04am

Multikonta

Moje ID 43315 . Chciałem w kontekście planowanego wprowadzenia Boba Budowniczego , który nota bene uważam za poroniony pomysł , gdyż ADMINISTRACJA nie radzi sobie z kontrolą gry na MULTIKONTACH , zgłosić chyba największy przekręt dotyczący tego faktu na serwerze Mezopotamia . Proszę o szczegółowe sprawdzenie KONTA gracza RAFIX , który korzystając z pasów graczy rezygnujących swego czasu z gry , nadmiernie rozwinął swoje KONTO przejmując po pierwsze najlepsze wiochy tych graczy , po drugie czerpanie z tych pseudo martwych kont korzyści w postaci surowców , co wpływa zdecydowanie na rozwój w grze i po trzecie ustawiane walki , które pozwalają graczowi Rafix w niekontrolowany sposób szkolić swoich Hero w grze . Konta , którymi posługuje się gracz RAFIX ( o których wiem ) , to konta AVIAtora obecnie obleganego i jak przypuszczam w celu przejęcia surowców nagromadzonych w Ustroju DG , Palagrina , Krowy , Drastica , Darka Zatonia . Jak to się ma do mojej gry ??? Ano tak , że grając na samej Stolicy bez takich przekrętów nie mam szans na jakąkolwiek równowagę i rywalizację w grze . Proszę o niezwłoczne sprawdzenie powyższych faktów i wyciągnięcie konsekwencji przewidzianych REGULAMINEM GRY łącznie z banem stałym dla kont , które zniekształciły tą grę . POZDRO . BORGHI

2

Saturday, December 7th 2013, 6:15pm

Oto dowód z przekrętów w grze gracza RAFIX . Moje dzisiejsze szpiegowana wioska AVIAtora , której z powodu , że jest oblegana nie mogłem zaatakować http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=44fa28fbf9 Kilka godzin póżniej wykonałem atak , gdzie już wioska z całym zasobem surki przynależy do gracza Rafix http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b06f6f92df Pytanie jest teraz zasadnicze , czy ADMINISTRACJI wystarczą te dowody przekrętów w grze gracza RAFIX i czy ADMINI zamierzają tolerować powyższe przekręty w grze , jakich nagminnie dopuszcza się ten gracz , od kiedy tylko skoczył do 6 epoki . Zaznaczam , że wcześniej nie pilnowałem procederu gracza Rafix , a jego przekręty odkryłem ponad rok temu , przy poprzednim Bobie Budowniczym , ale nie przyszło mi do głowy udokumentowanie tego faktu jako dowodu w przekrętach . Oczekuję w związku z tym szybkiej i jednoznacznej reakcji ADMINÓW na powyższe fakty > POZDRO . BORGHI

Wodzu

Trainee

• Send private message

3

Monday, December 9th 2013, 6:21pm

popieram

popieram to jest prawda bedzie sciemnial ze to nie on ale wszystko na to wskazuje te konto jest używane tylko do Rafixsa potrzeb :evil:

4

Monday, December 9th 2013, 8:15pm

słusznie popieram sprawdzenie graczy na MEZOPOTAMIA
tylko ze zacząć od graczy Black Company org
w pierwszej kolejności od Borghiego
na bank znajdziecie tak sporo multikont czy tak zwanego zasiadania
więc warto sprawdzić
pozdrawiam
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Wodzu

Trainee

• Send private message

5

Monday, December 9th 2013, 8:24pm

mozna sprawdzac wszystkich nie mam nic do ukrycia moze wreszcie bedzie pozadek :thumbup:

6

Monday, December 9th 2013, 8:45pm

więc wnioskujemy do sprawdzenia graczy
ja tez nie mam nic do ukrycia

7

Monday, December 9th 2013, 9:01pm

chcesz sprawdzc graczy Bc zglos to w innym temacie
sarecyn "na bank tam znajdziecie..." ale to tylko twoje przypuszczenia, a co do gracza w temacie, sa to fakty :)

tu jest skarga na mega przekrety wiec tylko na tym sie skupmy

8

Monday, December 9th 2013, 9:13pm

Wolaj według mnie to odpowiedni temat
skarżycie na nas a sami się nie widzicie
wystarczy puścić wam atak na gracza który się nie logował 2 dni
a on w ciągu 5 minut jest na grze
ciekawe co jak to możliwe

9

Tuesday, December 10th 2013, 9:32am

Nie znaleziono podstaw do bana na w/w kontach, temat zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0