Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 07.12.2013, 11:40

BORGHI pamiętasz jak sie miała sytuacja jakies 3 lata temu ? ^^
Z tego co pamiętam to BC lało wszystkich i zabierało wioski po to by spalić ...
Z tego co pamiętam to większość serwera wisiała na samych stolicach gdzie BC miało najlepsze wsie na serwie ..

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia xD

Co nie zmienia faktu ze nic temu serwerowi nie pomoze , a akcje typu BOB tylko psują całą zabawę .
Tylko nowy serwer !!

22

Saturday, 07.12.2013, 11:44

nie pamiętam , bo wtedy zaczynałem bawić się w tą grę i nawet nie wiedziałem , że będę grał i walczył dla BC . Natomiast po wstąpiniu do BC nie kojarzę , aby ktoś z wrogiej koalicji grał na samej Stolicy . Owszem były oble , ale w dwie strony z różnym skutkiem :)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Saturday, 07.12.2013, 16:44

no widzisz lepiej nie pamietac a ja Cie pamietam bardzo dobrze i Ty na pewno tez pamiętasz co robiliście tylko nie chcesz tej mysli do siebie dopuścić heheh

pozdrowienia dla Borghiego jedynego walczacego przeciwko całemu serwerowi T1 dobrze ze nie walczysz jeszcze przeciwko swoim heheh

24

Saturday, 07.12.2013, 17:23

Spiryt , naucz się czytać ze zrozumieniem :-) Diabeł pisze o przestrzeni 3 lat , a popatrz kiedy po raz pierwszy się zalogowałem na grze . Wystarczy skojarzyć fakty i wysnuć prosty wniosek , że jeżeli BC prowadziło wówczas wojny , to pewnie nie z 1 levelowym BORGHIM . Takich bowiem cieniasów BC w swoich szeregach nie trzymało :rotfl: :rotfl:

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Saturday, 07.12.2013, 18:01

Ja umie czytac ze zrozumieniem i wiem kiedy się zalogowałes po raz pierwszy ponad 3 lata temu więc mi tutaj nie mów ze nie brałeś udziału w tym bo brałeś wiec teraz zbierasz to co zasiałeś .

No chyba że to Twój brat blizniak ze ną walczył wtedy .

26

Saturday, 07.12.2013, 18:42

Spiryt , oto tu masz odpowiedż , czemu między innymi jestem przeciwny wprowadzeniu Boba Budowniczego . Niedość że opływacie surką z produkcji w maksymalnej ilości wioch to jeszcze przeczytaj tekst i przejrzyj linki , jak Rafix zniekształca tą grę :rotfl: Oto dowód z przekrętów w grze gracza RAFIX . Moje dzisiejsze szpiegowana
wioska AVIAtora , której z powodu , że jest oblegana nie mogłem
zaatakować http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=44fa28fbf9 Kilka godzin póżniej wykonałem atak , gdzie już wioska z całym zasobem surki przynależy do gracza Rafix http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b06f6f92df
Pytanie jest teraz zasadnicze , czy ADMINISTRACJI wystarczą te dowody
przekrętów w grze gracza RAFIX i czy ADMINI zamierzają tolerować
powyższe przekręty w grze , jakich nagminnie dopuszcza się ten gracz ,
od kiedy tylko skoczył do 6 epoki . Zaznaczam , że wcześniej nie
pilnowałem procederu gracza Rafix , a jego przekręty odkryłem ponad rok
temu , przy poprzednim Bobie Budowniczym , ale nie przyszło mi do głowy
udokumentowanie tego faktu jako dowodu w przekrętach . Oczekuję w
związku z tym szybkiej i jednoznacznej reakcji ADMINÓW na powyższe fakty
> POZDRO . BORGHI Myślę , że takich graczy kombinatorów na MULTIKONTACH jest więcej , choć nie mam czasu na łapanie wszystkich na gorącym uczynku . Zastanów się , jak to się ma do tych maluczkich , którzy zaczynają grę w 6e , bądż grają w niej stosunkowo niedawno . Nigdy przekręciarzy typu Rafix ani nie dogonią , ani nie prześcigną :) . Owszem może naciułają surowców na kilka leveli budynków , ale przy takich przekrętach w grze nic to nie daje , dlatego jestem przeciwny Bobowi .

27

Saturday, 07.12.2013, 19:14

Dodam tylko, ze rok temu na Swieta, jak mial byc bob gracz Rafix robil podobne przekrety.
wtedy pilnowalismy go i jak mial odpalic pierwszy bob zalozylem mu obla. zablokowana wtedy zostala cala surka jaka zgromadzil nielegalnie. (chyba nawet armie mial w srodku)
niestety bob nie odpalil i caly mistery plan poszedl na marne. bob byl pare dni pozniej i Rafix spokojnie wpakowal kilka milionow surki w swoje wioski.
niestety nie mam zadnych linkow, ale moze idzie sprawdzic cos w historii gry

PS ile bym dal zeby wrocic do takiej gry :)

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c92a21dece

28

Saturday, 07.12.2013, 19:17

multikonta

co do multi to w bc tez jest paru graczy którzy graja na 2-3 kontach i to jest sprawdzone wiec nie szukajcie teraz dziury w całym tylko dajmy sie rozbudować tym słabym graczom żeby coś sie działo tak jak pisałem do 42 lvl 20 % a powyżej 40 % lub 50 %

29

Saturday, 07.12.2013, 19:25

to proponuje ich sprawdzic i ukarac jesli to prawda
podaj konkrety kokojambo

30

Saturday, 07.12.2013, 19:32

multi

na 100% gosc gra na 2 ip sprawdziłem go loguje sie z kompa i z telefonu zazwyczaj o tej samej porze admini na to nic nie poradzą bo nie mają powiązania juz o tym pisałem i dostałem odpowiedz ze nic sie z tym nie da zrobic

31

Saturday, 07.12.2013, 20:02

ale teraz oczy mydlisz, szkoda slow

w przypadku Rafixa ewidentnie widac przekrety wiec co tu duzo gadac

nie sztuka zbierac sobie surke na paru kontach

32

Saturday, 07.12.2013, 20:24

multi

mamy w robocie sprzęt do sprawdzania miejsca logowania a jeśli uważasz ze rafix ma multi to napisz do admina niech sprawdzi zgodność ip bo można mieć nawet 5 kont jeżeli masz tylko tyle możliwości do logowania sie i nic ci nie zrobią moze avik to znajomy rafixa i pomaga mu z rozwijaniu kont a to chyba nie jest nic złego

33

Saturday, 07.12.2013, 21:26

dziwna sprawa , gracze niegrający od dawna pomagają biednemu chłoptasiowi Rafixowi rozwijać jego konto oferując całą surkę nazbieraną w przypadku AVIAtora na ustroju DG . W zeszłym roku przyłapaliśmy chłoptasia Rafixa , jak przejmował oblem przed Bobem surkę od kolegi Palagrina . Ja tu nie piszę o jednokrotnym przekroczeniu REGULAMINU GRY , tylko o multikoncie Rafixa , korzystającego z kont graczy od dawna tu już nie grających . Krowa , Palagrin , AVIAtor , Revenge , Darek Zatoń , Drastic i cholera wie z ilu jeszcze kont korzysta Rafix . Czy na tym ma polegać ta gra , że jedno konto jest sztucznie pakowane poprzez martwe konta graczy , którzy już tu nie grają , co niektórzy nawet od grubo ponad roku ???? Mam nadzieję , że twórcy gry mają i wiedzę i sposób na to , żeby konto Rafixa dokładnie prześwietlić i że to zrobią :) :)

34

Saturday, 07.12.2013, 21:44

multi

pisałem kiedys w podobnej sprawie do adminów odpisali ze nic nie mogą zrobić bo nie ma pokrewieństwa miedzy 2 kontami a gość sie logował na 2 konta przez ok 2 miesiące o tej samej porze prześwietliliśmy go i wyszło ze gra na 2 kontach ale ma 2 internety czyli inne ip i nic nie da sie zrobić ?( ?( ?(

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Saturday, 07.12.2013, 21:58

Nie wiem czemu napisałeś że my opływamy w surke ja nie gram już u żuli :) gram teraz dla siebie i swojego klanu :)

A co do przekretów to jak najbardziej takie cos powinno byc szybko wykrywane i likwidowane to popieram jak najbardziej.

Tylko boby pomoga słabszym na tych dwóch serwerach oczywiście jak zrobia tylko do któregos poziomu bo normalny zniszczy całkiem gre.

Najlepsze wyjście to 3 serwer bez takich tam bobów :)

36

Saturday, 07.12.2013, 22:08

bobik

powinno byc tak jak pisałem najlepsze wyjście według mnie 20% do 42 lvl powyżej 42- 50% niech słabi sie podniosą, a zauważyłem ze boba bardziej sie boją ci co mają dobre wioski z dobrymi wojskami ale tak to jest ci co maja rozbudowane wsie nie chcą boba bo im sie dobrze gra a ci słabi sie zniechęcają bo nie maja się jak bronic i nie maja jak surowców zbierać wiec dajmy im tez pograć bo to ma byc tylko zabawa

37

Saturday, 07.12.2013, 22:13

kokojambo , czy kto TY tam jesteś przestań wypisywać bzdury , bo tu ludzie dostawali często bany za jakieś wyimaginowane sytuacje na Aukcjach , za multikonta też leciały bany . Teraz bronisz ewidentnego przekrętu Rafixa , jakbyś był samym Rafixem . Ja w grze jestem BORGHI i na FORUM nie ukrywam się pod ukrywającym mnie nickiem .

38

Saturday, 07.12.2013, 22:31

heeeee

tak wszyscy jesteśmy rafim, nie bronie tu nikogo tylko pisze prawdę jak było był to gość z dawnej husarii grał na 2 kontach sam sie potem przyznał ze gra na 2 ip ale admini z tym nic nie zrobili niech sprawdza bo to ich sprawa żeby była równa gra i niech dadzą boba żeby się słabi rozwinęli bo tak dalej być nie może nie ma to sensu 7 wojskami nie są w stanie się obronić

39

Saturday, 07.12.2013, 23:03

macie po 6-7 armii i narzekacie , że nie dajecie rady . Ja natomiast gram sobie na samej Stolicy i nawet Rafix mi nie straszny , co uwidoczniłem linkiem z dzisiejszego ataku . Wacek dobrze napisał , nie ilość , a jakość ma znaczenie . Włóżćę pracę w szkolenie HERO , ekwipunek odpowiedni dla HERO i jedną armią też można grać z pozytywnym skutkiem dla siebie :rotfl:

40

Saturday, 07.12.2013, 23:07

Może już przestańcie płakać jeden i drugi , chcecie sobie pogadać to macie od tego wiadomości priv .

Wydaje mi się że już mało kogo interesuje co (jeszcze) macie do powiedzenia w tym temacie , znamy zdanie obu Panów i chyba wystarczy .. Temat Boba w waszym wykonaniu zszedł trochę z sensu dyskusji .

Nie obrażajcie sie , poprostu zrobiło to się nudne :P

Grajmy i bawmy się bez śmiesznych aluzji :)