Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Tuesday, 10.12.2013, 19:42

to jest najlepsze wyjscie

lev "0" 100% ulgi



lev 10 90%



lev 20 80%



lev 30 70%



lev 40 60%



lev 50 50%



lev 60 40%



lev 70 30%



lev 80 20%



lev 90 10%



lev 100 0%
bob co roku i po kłopocie

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

102

Tuesday, 10.12.2013, 19:44

trollujesz

103

Tuesday, 10.12.2013, 19:47

witam

piszę do mojego klanu kiedy wyskakuje na ustrój i mi walą ataki tak że tracę surkę i nikt a bobie wszyscy aktywni a my mamy zgrane klany tu i na t2 to jest najmniejszy problem z tym to wiem bo moje wojsko już czeka na t2 tu się nie da bo wszyscy co na dzieciach sa to grałem z nimi

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

104

Tuesday, 10.12.2013, 20:08

Jeszcze takie pytanie mam czemu wszyscy co dobrze rozbudowani sa w 6 epoce mówia tylko ze oni beda pokrzywdzeni jak nizsze epoki dobrze rozbudowani i tez wsadzili w dana epoke troszke czasu i wysiłku a idzie zauwazyc ze tam nie ma takich ustrojów że sobie simujesz i nikt Cie nie moze zaatakowac a surka rosnie.

Dlatego do 40 poziomu 80% byłoby najlepiej

105

Tuesday, 10.12.2013, 20:38

Przemyślałem całą sytuacje i doszedłem do wniosku że progresywny bob jest super rozwiązaniem, ale jakby pierwsze boby pyły w takim systemie. Więc jestem za polityka bobów w starym systemie.

Wysokie lvl budynków i tak potrzebują ogromnej ilości surowców, i nawet z bobem będzie ciężko je zbudować, po waszemu to duży zbuduje 1-2 lvl, a mały 10-15 lvl, więc różnica i tak będzie zniwelowana.
A przy systematycznych bobach nie będzie problemu z nagromadzeniem surki w ustrojach typu DG.
T2 - Cichy

106

Tuesday, 10.12.2013, 20:51

to czemu ja przez cały rok budowałem po 33% taniej i jej nie mam to
teraz niech mi odadzą tom surke i będzie git ilu graczy budowało wioski
nie simsowało jak większość ludzi a budujcie w 5 min ale za to co my przez 1 rok za
33% a nie może od razu do 50 za darmo to by wam grało

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

107

Tuesday, 10.12.2013, 20:56

Cichy... zapomialem o tobie wspomniuec......... tez jestes GOSC...

108

Tuesday, 10.12.2013, 20:56

Tak dla przypomnienia to jest gra strategiczna.
T2 - Cichy

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

109

Tuesday, 10.12.2013, 21:50

wspomnial mi gosc... twoj sprzet i jego surka...... dam swoje i do jego armi.. niie ma mocnego

110

Tuesday, 10.12.2013, 21:56

bobki

własnie i tu sie zaczyna dlaczego ,po co ,jak ,kiedy budowałeś to jestes do przodu paręnaście tysięcy ja jestem w bio i mam jeszcze gorzej a potrafiłem sporo surki schować na boba ale to był ryzyk fizyk nie wiadomo było czy bob bedzie czy nie wiec nie miej teraz do nikogo pretensji o to ze masz o 33% taniej bo i tak lepiej na tym wychodzisz , ja jakoś nie płacze z tego powodu ze kopalnia uranu na 36 lvl kosztuje mnie 900 tys zielonego

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

111

Tuesday, 10.12.2013, 22:09

odpowiem tak.... siedze w w dwoch klimatach... anglia i DG.. wracam do polski w piatek i do gry... bobek ma byc i wzajemna walka... chcialbym sprawdzic sprzet

112

Wednesday, 11.12.2013, 16:42

Wacek Ty jako kolejny uczciwy w tej grze może też powiesz , że Lomnas wbił rok temu Dzieci Gai , aby z dobroci serca teraz zmienić ustruj i przekazać ci wiochę z rocznymi uciułanymi surowcami ??? Na dokładkę pewnie oskubałeś mu też Stolicę z surowców :rotfl: A Admini piszą , że w tych waszych przekrętach nie widzą przekroczenia regulaminu gry , jak też czegoś nagannego w sztucznym pompowaniu co niektórych kont . Jest tak jak napisałem wcześniej . W tej grze są równi i równiejsi . Jednych banowano za niewinne przewinienia , wam ( czytaj Święty Wacek , Rafix może też inni , bo trudno prześwietlić zwykłemu graczowi was wszystkich ) wolno jak widać wszystko bez jakichkolwiek konsekwencji . Jak wejdzie zapowiadany Bob , to chyba trzeba kończyć tu zabawę , bo nie bawi mnie już walka z wiatrakami i graczami , którzy boją się otwartej i uczciwej gry . Żeby tu istnieć i błyszczeć muszą mieć po kilka kont do dyspozycji , żeby swoją armią zabłyszczeć . POZDRO . BORGHI :rotfl:

113

Wednesday, 11.12.2013, 17:01

Wioskę oddał, bo nowi potrzebują wiosek. On mi, ja moją Dawidkowi (obleg się kończy za pół godziny).
Stolicy mu nie oskubałem, choć muszę przyznać, że bardzo mi przykro z tego powodu, jak widzę ile surki się marnuje :P

BORGHI, kto jak kto, ale Ty nas/mnie proszę nie ucz o graniu uczciwie i szukaniu konfrontacji.

114

Wednesday, 11.12.2013, 17:40

Słucham Wacek , co masz do zarzucenia , jeśli chodzi o moją grę . Wykaż moje przekręty ( bo tak zrozumiałem Twoją wypowiedż ) , tak jak ja wykazuję wasze przekręty w grze . :rotfl: PS . ten który potrzebował wiochę mógł ją przejąć bezpośrednio od Lomnasa , ale po co . Lepiej było dla Ciebie oddać swoją bez surowców , a w związku z zapowiadanym Bobem przejąć wiochę od Lomnasa , któremu przez rok bycia w ustroju DG narosła ogromna ilość surowców :rotfl: . Chyba nie jesteś Święty :rotfl:

115

Wednesday, 11.12.2013, 17:44

Lomnas wyszedł z DG , przekazał ci wiochę z surowcami i znowu wbił DG . Ciekawe manewry . Nie możesz splądrować tej wioski z powodu wybranego przez jej właściciela ustroju politycznego! . Liczysz na to , że TE przetrwa do następnego BOBA i znowu zasilisz się surowcami Lomnasa , które zgromadzi w STOLICY ??? :rotfl:

116

Wednesday, 11.12.2013, 18:23

No wlasnie akurat takie manewry przed bobem haha jestem ciekawy jak by tu kazdy uczciwe gral to jak by daleko doszedl pewnie pewnie o polowe mniej by osiągnęli .

117

Wednesday, 11.12.2013, 18:28

TA GRA UMIERA . A MODERATORZY ( W większości byli gracze Żulencji i niegdysiejszego Resurection ) I ADMINI ZAMYKAJĄC OCZY NA EWIDENTNE PRZEKRĘTY CO NIEKTÓRYCH GRACZY POKAZUJĄ TYLKO , ŻE MAJĄ WSZYSTKO I WSZYSTKICH W POWAŻANIU :rotfl:

118

Wednesday, 11.12.2013, 18:39

Nie trzeba wyjść z DG by oddać wioskę. Oddałem moją z prostego powodu: ta Lomnasa jest lepsza, a zależy mi póki co mieć mocniejsze woja. Po ewentualnym evencie się to potasuje. Tu dużo myśleć nie trzeba. A do kogo surka trafi to nie Twoja sprawa, mi jej na bank łatwiej pilnować.
Przestań wreszcie jęczeć. Chcesz się skasować to się skasuj, chcesz grac to graj.
Ja nie zamierzam więcej z Tobą dyskutować, bo nie mam w tym ani frajdy ani satysfakcji.

119

Wednesday, 11.12.2013, 19:19

Ja nie jęczę , jedynie unaoczniam wasze przekręty :rotfl: , które usprawiedliwiają mój sprzeciw przeciwko wprowadzaniu Boba Budowniczego .Też mi się z Tobą nie chce polemizować , bo to i tak niczego nie zmieni :P . Ciekaw jestem tylko , co na zaistniałe fakty odpiszą ADMINI ??? :)

120

Wednesday, 11.12.2013, 19:31

Borgh przecież to polska gra (chyba) więc muszą być stosowane elementy polskiej "kultury","tradycji".
Nie masz znajomości to niestety leżysz i kwiczysz. :D :D :D :D :D :D

Ty wystarczy że sprzedaż maczugę troszkę za drogo , to gleba, a ktoś kto ma znajomości to wałki na miliony może kręcić.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Wacek pewnie już wie jaki bedzie ewent, wiec "swoją taktykę" juz wprowadza w życie tak jak było przy poprzednich ewentach.

Przed pierwszym bobem od zuli surke nosił kazdy bo tyle mieli że nie byli w stanie tego przerobić więc nie pilnowali , a na klika dni przed ogłoszeniem boba,
nagle surki nigdzie nie ma wszystko poznoszone i na kumulkach siedzi.
I jeszcze skup na aukcjach też przed ogłoszeniem boba wszystko nagle strasznie poskoczyło.
Torgha nawet napisała że się już sprawą zajęła ,ale nagle przeszła do Exteam, może coś znalazła ale ogłosić tego nie pozwolili. dla dobra sprawy. ?(
Także Borghi albo możesz sobie pykać na ich warunkach albo spadaj jak napisał przenajś....y. LOL

Podobne wątki