Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 13.12.2013, 07:32

bez boba.

22

Friday, 13.12.2013, 08:08

za bobem progresywnym

23

Friday, 13.12.2013, 12:52

Za normalnym bobem z ograniczeniem wysokości budynków do XYZ poziomu.

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 13.12.2013, 13:40

za normalnym

25

Friday, 13.12.2013, 14:26

bez boba lub bob max do 40 lvl jeśli słabsi maja faktycznie dogonić tych z mutantami widzę że czołówka z D.G za bobem normalnym śmieszne :rotfl:

26

Friday, 13.12.2013, 14:39

Za bobem jestem

bo sie cos bedzie dzialo ZAZAZAZA

27

Friday, 13.12.2013, 18:56

normalny bob

a jak nie to do 42 lvl 20% a powyżej 42 lvl 60 %

28

Friday, 13.12.2013, 20:28

Panowie krótko na temat pisać

jestem za itp.
lub
jestem przeciw itp.

nie robić gnoju Admini mają widzieć i widzieć co chcemy
a nie czytać propozycji waszych do propozycji jest inny temat
pozdro
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

29

Friday, 13.12.2013, 23:04

wydaje mi sie że nie tu nie ma co kombinować niskie lvle będą na bobem i to najlepiej progresywnym żeby przynajmniej troche dogonić czołówkę a wysokie lvle będą przeciw bobowi albo za zwykłym bobem żeby zachować status quo, w każdym razie jak sie okaże że po bobie, dalej bedzie dupa to ja rezygnuje no chyba że powstanie nowy serwer, nie bede czekał roku żeby znowu podgonić kilka lvli

albo kolejna opcja robimy boby częściej

30

Friday, 13.12.2013, 23:24

za nie normalnym bobem ;)

31

Saturday, 14.12.2013, 21:13

albo normalny bob, albo event na drop

32

Saturday, 14.12.2013, 23:19

normalny bob

dajcie każdemu boba takiego jak był rok temu nic nie kombinujmy dlaczego teraz ma być coś innego bo inni co maja woja rozbudowane boja sie ze dostaną po dupie tych co teraz leja

33

Sunday, 15.12.2013, 15:43

Znamienne jest to , że na dwie strony barykady tylko praktycznie jedna tak walczy o Boba , czyli Żulencja i spółka .Nie wystarcza im fakt , że w przeważającej większości grają w przeciwieństwie do graczy BC w ustroju TECHNO , co i tak pozwala im na szybszy i tańszy rozwój . Dlaczego ??? Otóż odpowiedż jest prosta , mając praktycznie komplety wioch mają taką nadprodukcje surowców strategicznych , że nie są w stanie ich przerobić w normalnym toku budowy , Jednocześnie nie wszyscy z Żulencji i spółki są w stanie upilnować surowców przed grabieżami strony przeciwnej , czyli kilkunastu graczy BC grająćych na ograniczonej ustrojem BIO liczbie wioch . Nie wystarcza ukrywanie surowców w zakolejkowanych budynkach we wiochach , w magazynach w tychże wiochach , ani w wielu przypadkach nie pomaga pilnowanie nadwyżki surowców ustawionymi kumulkami , często z 6 armii :) . Te grabieże i uszczuplanie zasobów surowcowych Zulencji i spółki przez graczy BC jest prawdziwym powodem walki o Boba Budowniczego . Założenie bowiem jest proste , wykorzystując wszystkie zgromadzone zapasy surowców w razie wprowadzenia Boba Budowniczego , jeszcze bardziej pozwoli odskoczyć w rozwoju wioch i Stolic Żulencji i spółce , co uniemożliwi graczom BC , jedynemu klanowi na T1 walczącemu z wszystkimi dookoła razem wziętymi na kontynuowanie grabieży . Oczywiste bowiem jest , że gracze BC , choćby z racji posiadania ograniczonej ilości wioch , mają zarazem ograniczone możliwości rozwoju przy wykorzystaniu EVENTU zwanego BOBEM BUDOWNICZYM . Ja jestem stanowczo na nie , jeżeli chodzi o Boba , bo frajdę sprawia mi grabienie graczy strony przeciwnej i ich bezradność z tym związana :) . POZDRO . BORGHI

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Sunday, 15.12.2013, 19:50

Borghi przestań juz ja nie jestem w Zulach i też chce boba .Walczycie ze wszystkimi bo wszystkich nękaliście i nie daliście sie nawet rozwinąć i teraz się nie dziw że spotyka Was to samo.

I dlatego jestem za bo nizsze epoki też na pewno chcą sie rozwinąć i nie mysla tylko o sobie jak to robi 6 epoka :rotfl:

35

Sunday, 15.12.2013, 22:05

normalny bob

ja tez nie jestem w żulach mam słabe wojo i jedziecie mnie co chwile chce zrobić wojo na 1000 las 700 servo i wtedy pogadamy dopiero gra sie zacznie pozdro dla tych co teraz mają spore armie

36

Sunday, 15.12.2013, 22:16

ja chce normalnego boba

było tak rok temu większość z tego skorzystała ja wtedy wskoczyłem do 6 epoki i mało co zrobiłem dlaczego teraz mam być pokrzywdzony i jakieś gówno bob progresywny , to dobre ale dla tych co maja stolice na 5 lvl i mało surki bo ci co mają stolice na 45 lvl i po 15 mil surki to i tak więcej zrobią woja niż ten co ma na 20 lvl i 500 tys surki wiecej sie nie da uzbierać bo nie ma jak wpadnie armia która nosi 1 m i po surce

37

Sunday, 15.12.2013, 22:42

za bobem progresywnym skoro słabsi mają dogonić czołówkę :rotfl:

38

Monday, 16.12.2013, 13:05

Zasadniczo wnioskując z całego tego zamieszania zaczynam się skłaniać do braku boba.
Szczególnie jak czytam o spadkach surowcowych z martwych kont siedzących w DG.

Zachęcam do argumentowania gdyż ostateczna decyzja zapadnie jutro rano, oficjalnie zostanie podana w mailingu świątecznym.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

39

Monday, 16.12.2013, 13:22

SushiMaker
ja tu widzę większość wypowiedzi za normalnym Bobem
a Ty piszesz ze za brakiem boba
przejrzyj cały temat proszę
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

40

Monday, 16.12.2013, 13:52

bez boba

Podobne wątki