Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Monday, 16.12.2013, 19:41

To dołozył bym na okres 2 dni po Bobie

wlącznie od przeskoku wraz zaklimatyzowaniem brak obli bo zbobem mogę wioch zbudowac troche

ale jezdzic ich mozna caly czas przez okres 7 dni od wstapienia do BIO czy tam TEchno az do rozpoczecia boba jak maja duzo surki to i tak zostanie im sporo a beda sie bronic

zawsze mozna cos wymyslec

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Monday, 16.12.2013, 19:41

Z tego co wiem to Borghi pamięc wróciła co do mojego klanu wiec tez pamiętasz co robiliście jak nas nekaliście przez dwa miech oblegami ze swoich 4 klanów bo jednym klanem na pewno byscie nie dali rady .Nie bylismy akademia Zuli tylko mielismy sojusz .Przez te nekania zrezygnowało połowe klanu wiec przeszedlismy do żuli.
Po ostatnim bobie to ja oddałem konto jak bys jeszcze nie wiedział i juz na nim nie gram :).

Gram sobie teraz spokojnie czyli na luzie i czekam na boba :)

Nie rezygnujcie z tego ze ktos wbił sobie Dg bo kazdy miał takowa mozliwość ale że poszedł inna droga to teraz jest przeciwny takiemu eventowi jak bob.

Dlatego ja jestem za tym zeby bob był i nie załozyłem sobie lewego konta zeby zagłosowac na nie .

Zapomniałem dodać jak juz zrobicie boba to tak zeby wypadł po swietach bo kazdy chce sobie spedzic z rodzina te dni a nie budowac wiosek :)

dziekuje i pozdrawiam

63

Monday, 16.12.2013, 20:19

witam

tylko coś mi się tu wydaje że im nie chodzi o t1 bo mają wypasione armie tylko o t2 bo tam są w cieniu a mi to już nic nie zależy czy będzie czy nie i tak poczekam na przyszłego boba jak teraz będzie to i za rok ma być :rotfl:

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

64

Monday, 16.12.2013, 21:55

a dajcie tego boba i zobaczy sie jak sie teraz rozwinie gra...
myśle że gra bez boba wiecej straci aniżeli zyska...

65

Monday, 16.12.2013, 22:44

Tylko jak wejdzie bob bez ograniczeń ci ci teraz maja mutanty będą mieć jeszcze większe armie a ci co są słabi nadal pozostaną słabi dlatego trzeba to wyrównać bobem progresywnym by wszśycy na tym zyskali więcej czy mniej określić jakiś max po 40-50 i takie jest moje zdanie w końcowej fazie i tak bedzie się liczył osprzęt no i szarże haha :)

66

Monday, 16.12.2013, 23:42

nie 40-50 tylko 40 proponuje a dalej super progres bo wyżej już przepaść będzie pomiędzy 30-35-40 levelem a 50 + kilka wyżej, i znow nie będzie gry rok...

Podobne wątki