Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

181

Tuesday, 17.12.2013, 17:45

Ale wy spamujecie i biadolicie w kółko to samo bob i bob najlepiej jak by go wcale nie bylo i byl by spokój kazdy rozwijal by sie normalnie a nie z spidem ci co skoczyli wczesniej to skorzystali z boba i sa mocniejsi ci co teraz skoczyli to ich nie dogonia nigdy jak to sie mowi kto pierwszy ten lepszy :).

Ale jak by boba nie bylo wcale to by bylo inaczej dlatego zeby to jakos wyrownac jak sie powiedzialo A to trzeba powiedziec B zrobiliscie juz raz boba to musicie kontynuować zeby inni nowi mieli szanse dogonic silnych i to musi byc taki bob z przewaga dla slabszych .

182

Tuesday, 17.12.2013, 18:42

bob,bobek,boban,bobik....

poszukiwany ;)

dacie czy nie? bo idę urlopować jak nie bo co tu robić :/

:wacko:

183

Tuesday, 17.12.2013, 19:07

Sarecyn chodzi mi o to że grając nawet na techno nie biorac urlopów i budując non stop w tej grze nie idze pewnych spraw przyspieszyć ty masz conajmniej jednego boba w 6e za sobą (o ile nie dwa) ja takiego luksusu nie mam więc chce teraz żeby twórcy gry dali mi szanse na dogonienie czołówki, dogonienie to może za dużo powiedziane ale chce mieć szanse żeby przeżyć atak mutanta teraz mam stosunek sił 6 do 1 na jego korzyść a jak po bobie bedzie 5 do 1 albo 4 do 1 to i tak jestem w d.... i czekanie kolejnego roku żeby proporcja tylko minimalnie sie odmieniła nie ma sensu

dlatego jeszcze raz napisze bob progresywny taki jest mój głos

dla mnie koniec tematu

184

Tuesday, 17.12.2013, 19:11

dlatego jeszcze raz napisze bob progresywny taki jest mój głos



POPIERAM!!!! TYLKO MEGA PROGRES POWYŻEJ 40lvl DLA ROZRUCHU SERWA!!!

185

Tuesday, 17.12.2013, 19:33

może nie mega ale jeśli będzie zróżnicowany trochę będzie dobrze 80% ulgi do 40lev i 50 % powyżej

186

Tuesday, 17.12.2013, 19:41

w taki sposób to nikt nie będzie mial szans żeby sie obronić w pierwszym ataku przez mutanta nawet jak stanie na 7 armii !!!!

policz sobie jaka jest różnica pomiędzy powiedzmy 40lvl a 60 bo na bank za 50% przy takich zapasach do tego poziomu dojadą spokojnie a śmiało mogę powiedzieć że co poniektórzy to i wyżej... :wacko:


wbiją sie na Twoją kumulke i będzie masakra do czysta, masz to jak w banku i znów sobie nikt nie pogra tylko bedą się kitrać po kątach lub siedzieć cały rok w DG :/

ot będzie rozruch serwera, gra się ruszy jak nic....

187

Tuesday, 17.12.2013, 20:52

nie jestem pewny czy dobrze to mój kalkulator obliczył ale taki przykład mi wychodzi:

40lvl - piechota laserowa - 800 szt.

60lvl - piechota laserowa - 5540 szt.


40lvl - piechota servo - 414 szt.

60lv - piechota servo - 2770 szt.

to już widać mniej więcej co by się w taki sposób zmieniło..... nic na lepsze... ciągle przepaść no a więc chcemy pograć razem czy się popatrzeć na wioski?

188

Tuesday, 17.12.2013, 21:27

ja uważam ze zadnego boba nie powinno być - NIGDY :/
gra taka jaka była pare lat temu - DYNAMICZNA
gdzie rzeczywiście działała zasada PAPIER - NOŻYCE - KAMIEŃ
max 100 - 200 jednostek
czas odbudowy armi max 12 godzin - to było sensem tej gry - gra dla każdego

widze ze czas sie zegnac z TE :(

189

Tuesday, 17.12.2013, 23:04

chcecie D.G głównie ci co tu tak piszą co 3 info sarecyn1 i PENdzel by było ciekawie dajcie się rozwinąć graczom mającym słabsze wiochy od was i maącym może 1\20 tych surowców co wy macie jak zrobicie takie lvl
0lvl - piechota laserowa - 800 szt.

60lvl - piechota laserowa - 5540 szt.


40lvl - piechota servo - 414 szt.

60lv - piechota servo - 2770 szt.

choć niektórym dozo nie brakuje np greg w 2 wiochach ponad 50lvl plus w kazdej skórka w granicach po 15lvl każdego rodzaju i nie piszcie że macie to bo jesteście aktywni wielu graczy jest ale jak ktoś ma słabe woje i po kilka -kilkanaście ataków dziennie to nie jest w stanie tą skórkę przenieść z wiochy do wiochy przez 24h a sprawa ambonek wiadomo szpiegowanie i nie spalisz dlatego bob tylko progresywny to może wyrównać i wnieś do gry to co było dawniej w miarę równa walkę wiem że macie dużo do stracenia ale nie może być tak by wszyscy na wszystkie lvl mieli po tyle samo zniżki


TYLKO PROGRESYWNY

190

Wednesday, 18.12.2013, 09:43

ogłoście już ten event i co tam ma jeszcze być bo i tak jest późno do zeszłego roku i nie drażnijcie ludzi ,ale bob musi być. Błędem był pierwszy bob a teraz to już tego nie zatrzymujcie chyba że zależy wam na wykruszeniu się graczy samoistnie i daniu sobie spokoju z tym serwerem bo patrząc z boku to tak wygląda .Pozdrawiam :whistling:

191

Wednesday, 18.12.2013, 10:12

dzis sa tacy ludzie

dzis sa tacy ludzie niepunktualni, nieslowni majacy czas na wszystko nie patrzac na innych nie liczacy sie z innymi krotko piszac bylejacy pozdrawiam dajcie boba

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "luk" (18.12.2013, 10:22)


192

Wednesday, 18.12.2013, 13:50

obrady ONZ juz widze wszech obecny płacz o naloty o surke i bóg wie o co jeszcze

193

Wednesday, 18.12.2013, 16:45

Jezeli tego boba zrobliscie dla wszystkich, to wlasnie wbiliscie gwozdz do trumny, jak slabi maja dogonic mocniejszych, skoro ci drudzy maja o wiele wiecej surki na rozbudowe i slabi nie maja im jak zabrac
zobaczycie jak zaczna znikac konta i nie bedzie z kim walczyc

194

Wednesday, 18.12.2013, 18:06

moje będzie jednym z pierwszych jeśli tak bo raczej nie będzie mi się chcialo grać chybaże wbiję DG i posiedzę rok bez logowania i premki może się surka uzbiera na następnego boba

195

Wednesday, 18.12.2013, 19:42

Mam pytanie do admini bob jest taki jak w zeszłym roku czy czekają nas jakieś niespodzianki :?:

196

Wednesday, 18.12.2013, 20:47

bob

jiz nie marudźcie jest bob i gitara

197

Wednesday, 18.12.2013, 21:07

przynajmniej do końca się serwer rozpitoli...

198

Wednesday, 18.12.2013, 22:47

Cytat

Na chwilę obecną rozważamy techniczną możliwość wprowadzenia "ograniczonego" boba tak by słabsi gracze mogli nawiązać walkę z silniejszymi.
i na chwili się skończyło haha :) będzie bez zmian słabsi zrobią 30 lvl jak maja dużo złomu na przetopienie i będą myśleć jaki jestem mocny aż do momentu wjazdu mutanta zero skorki a woje pada max w 2 rundzie pomysł super brawo

199

Wednesday, 18.12.2013, 22:54

dokładnie :/

rozkminiają tak dobrze żeby już nikt sobie nie pograł, a ludziska będą się kitrać w DG lub siedzieć na kumulce po przejechaniu armią gigant jak walcem po mapie...

ot super gra ;) a miało być ciekawie a wyjdzie jak zwykle...

200

Wednesday, 18.12.2013, 23:03

i tak bedzie, juz nie ma z kim walczyc, a teraz
z tego co widziałem greg ma kupe surki (gra dg) , ja mimo ze caly czas gram, nia mialem takiej mozliwosci uzbierania
drugim przykladem jest jawa ktory trzesie 4,5,6 ep ma w tej chwili armie munanta i budynki na 52 lvl i surke po parenascie milionow do rozbudowy woja
wiec zastanowcie sie jeszcze z tym bobem, bo to rozpierdoli juz upadajaca gre

Podobne wątki