Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

201

Wednesday, 18.12.2013, 23:43

W każdej grze są lepsi i gorsi gracze , w każdej grze Ci słabsi płaczą że jest żle i ciężko , w każdej grze jaką bym nie grał zawsze ktoś o coś płacze :(
Zasady są równe dla każdego , skoro ktoś jest mega rozbudowany tzn że potrafił nazbierać surki i sie rozbudować .
Skoro MUTANT potrafił to dlaczego Wy nie zrobicie tego samego ?




Żygać sie chce ...
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

202

Wednesday, 18.12.2013, 23:51

widze ze zaczales dopiero gre wiec nie wiesz o co chodzi, poczekaj, odechce ci sie grac jak ci wpadnie armia 5000 lub wieksza i tak codziennie wynoszac cala surke
ja nie narzekam na rozbudowe, tylko na niszczenie bobem tej gry, ktora i tak juz dogorywa

203

Thursday, 19.12.2013, 00:01

Domyślam się o co chodzi , też byłem przeciw ale nic nie zmieni narzekanie , trzeba się albo dostosować albo skończyć z grą i tyle.
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

204

Thursday, 19.12.2013, 00:03

W tej grze jest dużo więcej "systemów" wspierania słabszych niż się może wydawać i dużo więcej niż w innych grach. W przykładowych głupich Plemionach można było całkiem po dupie dostać. A tu stracisz wojsko, część surki a wioska stoi dalej. I to tylko, jeśli się nie pilnujesz to stracisz.
Każdy, dosłownie każdy, który ma zacięcie by grać, to wychodzi na jakąś prostą.
U nas w klanie był kryzys w 4ej epoce kilka lat temu. A wtedy nie było ustrojów, inaczej było z oblężeniami, z ambonkami, ze wszystkim. I tak jak teraz: część płakała i odeszła, część zagryzała zęby i doszła do tego co mają teraz.

205

Thursday, 19.12.2013, 00:28

ja nie narzekam na rozbudowe, tylko na niszczenie bobem tej gry, ktora i tak juz dogorywa


dokładnie przez to że bob nie progresywny!!!! gwóźdź do trumny.... AMEN

206

Thursday, 19.12.2013, 02:04

Hymmm ... po 1 bobie miałem 2500 halek w wiosce później po 2 - 5000, później się ustrój zmienił i zacząłem inwestować w stolicę - 5000 halek i 5000 rycków - to może po kolejnym dojdzie jeszcze do stołecznej 5000 krzyżowców ... aktualnie zamek na 55lvl i ponad 1 miliard drewna do zainwestowania ... aktualne armia ma ponad 4 miliony ładowności a zdechlak na 63lvl tak nią "skutecznie" dowodzi że wymiata bunkry przeciwników po 15000-20000 jednostek do czysta - tzn już nie mam z kim walczyć - jeden został klanowicz co ma z 9000 jednostek w armii :/

... ja się już zestarzeje w tej 3 epoce ... później będą mój bunkier oglądać jak tego mamuta w muzeum :P

207

Thursday, 19.12.2013, 07:01

W tej grze jest dużo więcej "systemów" wspierania słabszych niż się może wydawać


a niby jakie to znów systemy :wacko: to że niby w ambonkę się można schować i jak poleci zorganizowane szpiegowanie osadnikiem to i tak nie zniszczysz i dostaniesz bęcki... to mi wsparcie dopiero hahaha

no nie za bardzo optymistycznie pojechane z tym wsparciem? ;>

208

Thursday, 19.12.2013, 08:47

6 epoka greg siedzi w dg
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a4dcff7c25
ja nie mam tak rozbudowanych wioch mimo ze gram normalnie i nie mam jednej dziesiatej surki ktorą on ma

5 epoka razor gra aktywnie
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1388ec3d26
na jakim poziomie ma wioski i jaki poziom budynkow

wiec co ma wasze głupie powiedzenie " Tylko teraz masz szansę dogonić najlepszych i wybudować budynki, na które nigdy nie było Ciebie stać!" do rzeczywistego stanu gry

kto dogoni oni tak uciekna ze słabsi gracze nie dosc ze byli teraz nękani, to po bobie polikwiduja konta

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

209

Thursday, 19.12.2013, 10:27

Wiecie co miałem się nie wypowiadać ale już nie mogę:)

Panowie i Panie. To że o czymś nie wiecie nie znaczy że nie istnieje. To że wy nie wiecie o jakimś rozwiązaniu nie znaczy że go nie ma.
To jest gra zespołowa. Oparta na "znajomościach" czyli klanie i innych zaprzyjaźnionych. Można być cienkim i biednym. Dzięki pomocy klany na expach można szybciutko wyexpić boha. Dzięki myśleniu i pomocy klanu można wybronić wioski i szurkę. Dzięki myśleniu można tą szurkę skumulować.

I w drugą stronę też dzięki klanowi-przyjaciołom można tą szurkę wyciągnąć i każdy bunkier rozbić.
Przy poprzednim Bobie zabrakło mi osobiście koordynacji + niedociągnięcia w grze i "inni" koledzy mieli używanie. Nawet teraz ci "inni" ładnie sobie radzą.

My dawaliśmy radę grać 4-5 epokę przytłamszeni zostając nawet na stolicach. I wtedy nie było bombardowań systemów itd. Teraz oni "dostają" za tamte wyczyny ale mając do dyspozycji i bombki i systemy. Więc moim zdaniem im teraz jest łatwiej.

Przed szpiegowaniem możesz uciec w urlop więc nie płaczcie tylko grajcie. Korzystajcie z pomocy klanu i przede wszystkim myślcie. Tutaj was mamusia za rączkę nie przytrzyma a tatuś nie obroni.

Podam przykład. Mamy kolegę zaczął grać:

2013-07-29 05:51:43

I już jest w 5 epoce. Rada i pomoc to 90% sukcesu. On nawet nie zna przyczyn "niesnasek serwerowych" a jednak daje radę. I np nie znajdziecie jego płaczu na forum. Gra dla zabawy, a pomocy my mu udzielamy.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (19.12.2013, 10:35)


210

Thursday, 19.12.2013, 22:30

Podam przykład. Mamy kolegę zaczął grać:

2013-07-29 05:51:43



jak miał surkę za free to nie dziwne raczej bo ok. miesiąca trzeba od 1 epoki do 5 wg. starego kalkulatora jak ma się surki pod dostatkiem na budowę, pod warunkiem że budowy non stop lecą

ale co to za zabawa i gdzie się śpieszy do 6 epoki posiedzieć na kumulce??

przecież tu nie ma gry żadnej, kiszenie ogóra we wiosce heh ... :wacko:

211

Friday, 20.12.2013, 06:45

ENGY, Ty sam jesteś świetnym przykładem w drugą stronę... grałem z Tobą chwilę na T2 w klanie już dawno temu i widac było gołym okiem, że ogarniasz gorzej niż inni. Surowce to jest pypeć, bo myśląc można je zdobyć. No chyba, że wcześniej pomyśli ktoś inny. Ale o to właśnie chodzi w strategii :P

A nasz nowy kolega w 5ej zostanie, bo w 6ej kolejnego nam nie trzeba ;)

212

Saturday, 21.12.2013, 10:31

teraz będzie inaczej jedni wyjdą z dg drudzy pójdą dg i będzie super

a tak do Plemion tylko wioski dochodziły już nie pamiętam ale do 30 poziomu i koniec i wszyscy mieli takie same woja a nie jak tu tam albo robiłeś offa albo def wiosce coś wiem o tym bo tam grałem prawie 5 lat na 29 św i wiosek miałem 1200 tam trzeba było myśleć nie tu jak szło 5000 ataków na raz i wioski się traciło nie 1 tylko 100 na raz

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Hose" (21.12.2013, 10:48)


213

Saturday, 21.12.2013, 14:20

to głupie te plemiona

strasznie ograniczone dobrze ze w to nie gralem pewnie bym szybko zrezygnowal jak jest ograniczony rozwoj

ja gram w time juz 4 lub 5 lat i mam 39 lat wiec ciezko mnie zadowolic bo wszystko inne to dla mnie strarta czasu licze zawsze na duza armie i ze cos znajde nowego bo trudno znalezc te najlepsze zwoje

Pozdrawiam

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

214

Saturday, 21.12.2013, 15:14

samo to że 1200 wiosek to mnie takie gry odrzucają tutaj masz max dla danej epoki i jest dobrze i dlatego możesz budować ile się da .
Bo jak by było ograniczenie to nie była by ta gra za ciekawa.

215

Sunday, 22.12.2013, 00:30

jak zwykle event nie ruszył DZIĘKI ZA TROSKĘ :thumbdown:

216

Sunday, 22.12.2013, 00:33

Gościu zasnąłeś i zapomniałeś włączyć , jak zwykle olewka

217

Sunday, 22.12.2013, 00:48

brawo byszczachy

218

Sunday, 22.12.2013, 01:13

skończcie już z tym serwerem bo wku.....cie na maxa

219

Sunday, 22.12.2013, 01:46

A ze tak zapytam , po czym widac ze event ruszył ? Bo chyba nie po dropie ? LOL

220

Sunday, 22.12.2013, 08:23

od której event będzie włączony bo jakoś tego nie widzę po dropie czy mi się tylko wydaje

Podobne wątki