Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 25.12.2013, 20:03

Bob Budowniczy < A Przekręty Rafixa

Niby wszyscy maluczcy , którzy skoczyli dopiero co do 6e krzyczeli o EVENT Boba Budowniczego zapoznajcie się z linkiem , który tu przedstawię i sobie sami odpowiedzcie , jak za te uzbierane , czasem z trudem surowce , chcecie dogonić tych najlepszych na serwie T 1 w rozwoju :rotfl: . Oto link ze Stolicy gracza Rafix z kosmiczną ilością surowców http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ecde13bd17 , które zdobył poprzez przekręty w grze , korzystając z pasów do martwych niegrających na co dzień kont . Udowodniłem to w dziale Skarg tutejszego FORUM . Ta gra polega na walce , grabieżach itd . ale gracz Rafix poszedł na łatwiznę i nie może poza tym , że surkę zdobył w sposób nieuczciwy w myśl postanowień REGULAMINU GRY napisanego przez twórców gry , za co nota bene powinien dostać BANA STAŁEGO , pochwalić się chociażby tym , że 10 % z posiadanych surowców nagrabił u graczy wrogiej dla niego koalicji , czyli graczy BC . Takich graczy , jak Rafiź jest jeszcze trochę , a na pewno z takich przekrętów skorzystał też Święty Wacek , przejmując surowce z konta niegrającego Lomnasa , co stawia w wątpliwość jego świątobliwość :rotfl: . Czasem warto zastanowić się , podnosząc krzyk o wprowadzenie czegokolwiek nowego w grze od ADMINISTRACJI , co można zyskać , a co stracić w grze , podchodząc do niej uczciwie , gdyż jak widać z takich wymuszonych EVENTÓW Boba Budowniczego , skorzystają tak naprawdę tylko CWANIACY i PRZEKRĘCIARZE typu RAFIX , Święty Wacek i ich spółka :) . Ciekawi mnie tylko , co na to wszystko ADMINISTRACJA , bo jak na razie w dziale SKARG , nie mogę doczekać się ich stanowiska w tej sprawie :) , co utwierdza mnie w przekonaniu , żew tej grze są równi i równiejsi . POZDRO . BORGHI

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 25.12.2013, 20:25

to jest duzo ?

myślałem że ja mam mało ale się myliłem :)

3

Wednesday, 25.12.2013, 21:10

link nie dziala :-)
T2 - Cichy

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 25.12.2013, 23:27

no to nazbierał hehe nie ośmieszaj się borghi... powienienes się cieszyć że tyle ma a nie więcej

50% graczy na T1 ma o wiele wiecej...

6

Thursday, 26.12.2013, 00:17

facio , to Ty się nie ośmieszaj , ja przedstawiłem link , a Ty puste słowa w postaci 50 % graczy , którzy mają ponoć więcej . Poza tym problem nie tkwi w tym , ile ma , tylko jak to zdobył , a że pewnie jesteś z przeciwnej strony niż jestem ja , to piszesz bzdury , jakie ci ślina na język przyniesie . Takie ilości surowców mają gracze siedzący na DG , Wacek i może jeszcze kilku . Zaręczam ci , że odwiedzam i skanuję całe Żulostwo i jakoś nie zauważyłem żeby aż tak opływali w Surowce Strategiczne . :)

7

Thursday, 26.12.2013, 00:51

BORGHI z całym szacunkiem , ja wskoczyłem do 6 epoki tydzien temu i nie chcialem BOBA :)
Rozumiem że masz pretensje do kogoś kto potrafi bawić się lepiej jak Ty i kombinować legalnie ale żeby aż tak lamentować ?
Nie osmieszaj sie już , wszyscy wiedzą jak jest i jak sie gra a Ty dalej płaczesz i płaczesz :p
Nie podoba sie że ktoś jest mądrzejszy ? Przestań grać w TE .

Wesołych świąt i więcej szacunku zycze :)

8

Thursday, 26.12.2013, 01:00

Dus to co napisales to brak slow.
istne glupoty wiecej nie bede pisal :!: :!: :!: raczej ty sie osmieszasz :!: :!: :!:

9

Thursday, 26.12.2013, 01:19

Ja nie płacze że nie mam surki na boba na ktorego mam wywalone , nie płacze że gra jest zła bo ktoś jest lepszy :P

BC przestańcie stękać , wasz czas minął i tyle :)

10

Thursday, 26.12.2013, 07:35

znamienne jest to , że zabierają tu głos ludzie pod różnymi nickami ( DUS , facio , kokojambo i inni ) , tylko nie nickami z gry . Z tchórzostwa tak robicie , żeby BC po was nie jechało . DUC , może w Twoim odczuciu czas BC minął , ale mój nie , zapewniam :rotfl: i jeszcze długo nie minie :) Ujawnij się , to sam się przekonasz , dla kogo ten czs w grze się skończył :rotfl:

11

Thursday, 26.12.2013, 12:15

Bez komentarza .

12

Friday, 27.12.2013, 11:11

heeee

ja mam trochu mniej surki od rafixa a żadnego przekrętu nie robie wiec w czym problem ? wcale tak wiele tej surki nie ma w porównaniu do wacka

13

Friday, 27.12.2013, 22:38

Boze co za komentarze
gra na 2, 3, a nawet na 5 kontach i kolekcjonowanie surki uwazacie za normalne - to chyba was porabalo
dlatego ta gra zeszla na psy
ze admini to toleruja, szkoda :thumbdown:
chodzi tylko o uczciwe i rowne zasady dla wszystkich, przyslowiowe Fair play

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 28.12.2013, 09:13

7 614 938
10 435 719
22 340 878
14 817 517
9 401 888




Gram na ustroju Dzieci Gai zbierałem od poprzedniego Boba i mam budynki tylko na poziomach uśredniono na 30lv


i nic nikomu nie kradłem .


Aby kogoś oskarżać trzeba mieć żelazne dowody , i jestem na to wyczulony bo mnie na T2 oskarżono o coś i ukarano czego nie zrobiłem
Dlatego może borghi uważajmy na to co mówimy , dla mnie twoje dowody to tylko poszlaki

15

Saturday, 28.12.2013, 12:06

Canis mamy linki jak rafix przejumje surke z innych kont wiec to nie poszlaki :!: :!: :!:

16

Saturday, 28.12.2013, 18:42

bobik

: 17 614 93840 435 719150 340 87814 817 51711 401 888:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "kokojambo" (28.12.2013, 19:13)


17

Saturday, 28.12.2013, 18:42

stefan nie chwal sie :)

18

Saturday, 28.12.2013, 18:47

heee

dobrze ze wiesz ze to stefek

19

Saturday, 28.12.2013, 22:24

ale ludzie o czym my mówimy > rafix jako że ma najlepsze wioski ma dużo surki
ja mam słabsze wioski i mam mniej surki
jeśli ma się ten ustrój a przez cały rok się nic nie traciło , nic nie budowało tylko extremalnie chodzilo gdzie się da i kradło np do was xD to sie ma surke
ja cię już borghi nie dogonię , ale z kolei ty nie dogonisz rafixa proste
pozdro na t1 jestem jeronimo i dostaję od każdego praktycznie ale się z tym nie kryję xD

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Sunday, 29.12.2013, 06:21

o czym wy pierdolicie....
potrząśnijcie sie za jaja i zacznijcie myśleć............

Podobne wątki