You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, December 25th 2013, 8:03pm

Bob Budowniczy < A Przekręty Rafixa

Niby wszyscy maluczcy , którzy skoczyli dopiero co do 6e krzyczeli o EVENT Boba Budowniczego zapoznajcie się z linkiem , który tu przedstawię i sobie sami odpowiedzcie , jak za te uzbierane , czasem z trudem surowce , chcecie dogonić tych najlepszych na serwie T 1 w rozwoju :rotfl: . Oto link ze Stolicy gracza Rafix z kosmiczną ilością surowców http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ecde13bd17 , które zdobył poprzez przekręty w grze , korzystając z pasów do martwych niegrających na co dzień kont . Udowodniłem to w dziale Skarg tutejszego FORUM . Ta gra polega na walce , grabieżach itd . ale gracz Rafix poszedł na łatwiznę i nie może poza tym , że surkę zdobył w sposób nieuczciwy w myśl postanowień REGULAMINU GRY napisanego przez twórców gry , za co nota bene powinien dostać BANA STAŁEGO , pochwalić się chociażby tym , że 10 % z posiadanych surowców nagrabił u graczy wrogiej dla niego koalicji , czyli graczy BC . Takich graczy , jak Rafiź jest jeszcze trochę , a na pewno z takich przekrętów skorzystał też Święty Wacek , przejmując surowce z konta niegrającego Lomnasa , co stawia w wątpliwość jego świątobliwość :rotfl: . Czasem warto zastanowić się , podnosząc krzyk o wprowadzenie czegokolwiek nowego w grze od ADMINISTRACJI , co można zyskać , a co stracić w grze , podchodząc do niej uczciwie , gdyż jak widać z takich wymuszonych EVENTÓW Boba Budowniczego , skorzystają tak naprawdę tylko CWANIACY i PRZEKRĘCIARZE typu RAFIX , Święty Wacek i ich spółka :) . Ciekawi mnie tylko , co na to wszystko ADMINISTRACJA , bo jak na razie w dziale SKARG , nie mogę doczekać się ich stanowiska w tej sprawie :) , co utwierdza mnie w przekonaniu , żew tej grze są równi i równiejsi . POZDRO . BORGHI

Spiryt35

Professional

• Send private message

2

Wednesday, December 25th 2013, 8:25pm

to jest duzo ?

myślałem że ja mam mało ale się myliłem :)

3

Wednesday, December 25th 2013, 9:10pm

link nie dziala :-)
T2 - Cichy

facio

Intermediate

• Send private message

5

Wednesday, December 25th 2013, 11:27pm

no to nazbierał hehe nie ośmieszaj się borghi... powienienes się cieszyć że tyle ma a nie więcej

50% graczy na T1 ma o wiele wiecej...

6

Thursday, December 26th 2013, 12:17am

facio , to Ty się nie ośmieszaj , ja przedstawiłem link , a Ty puste słowa w postaci 50 % graczy , którzy mają ponoć więcej . Poza tym problem nie tkwi w tym , ile ma , tylko jak to zdobył , a że pewnie jesteś z przeciwnej strony niż jestem ja , to piszesz bzdury , jakie ci ślina na język przyniesie . Takie ilości surowców mają gracze siedzący na DG , Wacek i może jeszcze kilku . Zaręczam ci , że odwiedzam i skanuję całe Żulostwo i jakoś nie zauważyłem żeby aż tak opływali w Surowce Strategiczne . :)

7

Thursday, December 26th 2013, 12:51am

BORGHI z całym szacunkiem , ja wskoczyłem do 6 epoki tydzien temu i nie chcialem BOBA :)
Rozumiem że masz pretensje do kogoś kto potrafi bawić się lepiej jak Ty i kombinować legalnie ale żeby aż tak lamentować ?
Nie osmieszaj sie już , wszyscy wiedzą jak jest i jak sie gra a Ty dalej płaczesz i płaczesz :p
Nie podoba sie że ktoś jest mądrzejszy ? Przestań grać w TE .

Wesołych świąt i więcej szacunku zycze :)

8

Thursday, December 26th 2013, 1:00am

Dus to co napisales to brak slow.
istne glupoty wiecej nie bede pisal :!: :!: :!: raczej ty sie osmieszasz :!: :!: :!:

9

Thursday, December 26th 2013, 1:19am

Ja nie płacze że nie mam surki na boba na ktorego mam wywalone , nie płacze że gra jest zła bo ktoś jest lepszy :P

BC przestańcie stękać , wasz czas minął i tyle :)

10

Thursday, December 26th 2013, 7:35am

znamienne jest to , że zabierają tu głos ludzie pod różnymi nickami ( DUS , facio , kokojambo i inni ) , tylko nie nickami z gry . Z tchórzostwa tak robicie , żeby BC po was nie jechało . DUC , może w Twoim odczuciu czas BC minął , ale mój nie , zapewniam :rotfl: i jeszcze długo nie minie :) Ujawnij się , to sam się przekonasz , dla kogo ten czs w grze się skończył :rotfl:

11

Thursday, December 26th 2013, 12:15pm

Bez komentarza .

12

Friday, December 27th 2013, 11:11am

heeee

ja mam trochu mniej surki od rafixa a żadnego przekrętu nie robie wiec w czym problem ? wcale tak wiele tej surki nie ma w porównaniu do wacka

13

Friday, December 27th 2013, 10:38pm

Boze co za komentarze
gra na 2, 3, a nawet na 5 kontach i kolekcjonowanie surki uwazacie za normalne - to chyba was porabalo
dlatego ta gra zeszla na psy
ze admini to toleruja, szkoda :thumbdown:
chodzi tylko o uczciwe i rowne zasady dla wszystkich, przyslowiowe Fair play

Canis

Beginner

• Send private message

14

Saturday, December 28th 2013, 9:13am

7 614 938
10 435 719
22 340 878
14 817 517
9 401 888

Gram na ustroju Dzieci Gai zbierałem od poprzedniego Boba i mam budynki tylko na poziomach uśredniono na 30lv

i nic nikomu nie kradłem .

Aby kogoś oskarżać trzeba mieć żelazne dowody , i jestem na to wyczulony bo mnie na T2 oskarżono o coś i ukarano czego nie zrobiłem
Dlatego może borghi uważajmy na to co mówimy , dla mnie twoje dowody to tylko poszlaki

15

Saturday, December 28th 2013, 12:06pm

Canis mamy linki jak rafix przejumje surke z innych kont wiec to nie poszlaki :!: :!: :!:

16

Saturday, December 28th 2013, 6:42pm

bobik

: 17 614 93840 435 719150 340 87814 817 51711 401 888:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

This post has been edited 1 times, last edit by "kokojambo" (Dec 28th 2013, 7:13pm)

Wodzu

Trainee

• Send private message

17

Saturday, December 28th 2013, 6:42pm

stefan nie chwal sie :)

18

Saturday, December 28th 2013, 6:47pm

heee

dobrze ze wiesz ze to stefek

19

Saturday, December 28th 2013, 10:24pm

ale ludzie o czym my mówimy > rafix jako że ma najlepsze wioski ma dużo surki
ja mam słabsze wioski i mam mniej surki
jeśli ma się ten ustrój a przez cały rok się nic nie traciło , nic nie budowało tylko extremalnie chodzilo gdzie się da i kradło np do was xD to sie ma surke
ja cię już borghi nie dogonię , ale z kolei ty nie dogonisz rafixa proste
pozdro na t1 jestem jeronimo i dostaję od każdego praktycznie ale się z tym nie kryję xD

facio

Intermediate

• Send private message

20

Sunday, December 29th 2013, 6:21am

o czym wy pierdolicie....
potrząśnijcie sie za jaja i zacznijcie myśleć............