You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, December 30th 2013, 10:06am

30.12 – 02.01.2014 Obrady ONZ - nie działa

Nick z Gry: Asmodean
ID: 27665
Kraina: T2 Jukatan

chciałem założyć obleg na wioskę a mimo obrad ONZ ustrój polityczny działa i mi blokuje.

Nie możesz oblegać tej wioski z powodu ustroju politycznego jej właściciela. Kliknij tutaj aby spróbować ponownie!

proszę o sprawdzenie - pomoc.

koordynaty jeśli trzeba dam na PW.


Pozdrawiam,
Asmo.

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

2

Monday, December 30th 2013, 10:28am

Gościu czytaj ze zrozumieniem

wszelkie zmiany ustrojowe będą wstrzymane

Nie działanie ustroju!!! Tylko zmiany posiadanego ustroju nie będą możliwe.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Monday, December 30th 2013, 12:10pm

racja mój błąd swoją droga idiotyczny event - totalnie nic nie daje ... strata czasu

4

Monday, December 30th 2013, 12:47pm

to po co ten event ustrojowy ?

kompletnie nic nie daje

logicznym byłoby zniesienie ustroju aby opuszczone a dobre wioski mogły być przejete przez słabszych graczy na przykład

w obecnej formie to kompletna kicha - ktoś chciał błysnąć - a wyszło jak u tego chłopa z anegdoty o planowaniu

chłop zaplanował sobie coby pierdnąć ale się zesr..... :cursing:

gratulacje - kończę premium i długi urlop od tego badziewia - szkoda czasu :thumbdown:

5

Monday, December 30th 2013, 7:12pm

Bo ten event nie ma dawać.
Ma spowodowany, żeby cwaniaki zbierające surkę na DG nie zmieniły szybko ustroju i budowały spokojnie w bobie ;)
Ale do obejścia oczywiście.

Natomiast zniesienie ustrojów na kilka dni byłby bez sensu całkowicie: taki ktoś na DG byłby kompletnie bez szans na jakąkolwiek obronę.
A mocne klany by pozabierały wioski komuś kto siedzi w BIO i ma jedną chronioną.

6

Monday, December 30th 2013, 8:30pm

Jasne ktoś wybiera DG , płaci za budynki podwójnie , czas budowy podwójny a jak jest "Event" to ktoś ma mnie jeszcze jechać .. To już w ogóle byłby szczyt debilstwa .

Similar threads