Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] bug przy grabieży

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

YaraY

Nierejestrowany

1

Wednesday, 09.07.2008, 19:52

bug przy grabieży

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=153436f907

że drugi bohater padł i jednostki które wystawiłem bo chciałem, żeby były ubite to rozumiem, ale główny bohater nie powinien być ani trafiony, ani tym bardziej znaleźć się w liście jednostek poległych bo
  1. lata i nic go nie mogło trafić
  2. przeżył 3 rundy
a tymczasem leży martwy i nie mogę go wskrzesić

YaraY

Nierejestrowany

2

Wednesday, 09.07.2008, 20:06

z tego co widzę też 2 razy próbował przejść z odwodów na front - a tak chyba też nie powinno być?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 09.07.2008, 20:54

Co do odwodów i frontu: po tym jak padli legio którzy go zasłanuiali automatycznie przeszedł na front, a ikonka w 3 rundzie została jako oznaczenie, że zaczął walkę w odwodach i skończył na froncie. Tu jest wszystko ok.

Ale rzeczywiście sporym problemem jest jego przedwczesne (i nieuzasadnione) zejście z tego świata...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

4

Wednesday, 09.07.2008, 21:43

Nom. Tak jakby procarze dorzucili do niego kamienianami mimo, ze nie maja przeciwlotniczego. Bug :thumbdown: Ktos wczoraj pisal o identycznej sytuacji.


Edit: Chyba, ze z chanby po porazce popelnil harakiri :rotfl:

YaraY

Nierejestrowany

5

Wednesday, 09.07.2008, 23:18

ehh chciałem, żeby mi ktoś lego wybił i drugim bohaterem bym zaczął expić, miałem świadomość że głównego bohatera to mi nikt nie jest w stanie zajechać nawet jak będzie sam, a tu z dupy wzięte 100 obrażeń na turę które i tak nie było w stanie go powalić i śmierć z 1/3 życia po takich akcjach nawet świadomość, że to alfa nie pomaga :/

YaraY

Nierejestrowany

6

Thursday, 10.07.2008, 10:46

w rundzie trzeciej procarze mieli 125 ataków, a mój bohater 50 więcej inicjatywy - więc w co oni trafiali? chyba, że anioł ma atak specjalny bezczeszczenie zwłok ?(

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 10.07.2008, 12:41

Po śmierci bohatera statystyki pozostałych jednostek w armii są resetowane do ich bazowych statystyk. Dla odwodów nie było sprawdzane, czy jednostki pochodzą z tej samej armii co zmarły bohater, w wyniku czego wszystkie statystyki jednostek walczących po tej samej stronie były resetowane do bazowych, co dotyczy w tym przypadku także bohatera.

Zostanie to naprawione w patchu, który zostanie wprowadzony dziś wieczorem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker