Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 07.01.2014, 12:07

Dopóki nie będziemy mieć dowodów, że gra na obu kontach to nie ma sposobu by coś z tym zrobić.

Co nie zmienia mojego zdania na sam proceder. To, że ktoś popiera "takie granie" to samo w sobie świadczy o tych osobach.

Natomiast z punktu widzenia firmy dostarczamy rozrywkę, jeżeli gracze chcą takiego, a nie innego podejścia spoko, nie musimy tego kochać. Co jednak nie musi mi się prywatnie podobać.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

22

Tuesday, 07.01.2014, 20:16

Sushi , nawet rozumiem , że czasem trudno jest udowodnić granie na multikoncie , ale skoro dostrzegaliście problem , który poruszałem , a dotyczący przejmowania surowców w szczególności przed Eventem Boba Budowniczego przez takich graczy jak Rafix z konta Aviatora i Krowy , Świętwgo Wacka z konta Lomnasa , Cory z konta Snajpera i to jest tylko to , co udało mi się wyłowić z gry , jako graczowi mającemu ograniczone możliwości kontrolujące grę , To już zupełnie nie rozumiem w kontekście zaistniałych faktów wprowadzania takiego typu Eventu , jak Bob Budowniczy . Czyżby Administracji zabrakło wyobrażni i de facto pomogła w sztucznym pompowaniu kont powyżej wymienionym graczom , zniekształcającej zupełnie tą grę . Co ciekawe ci gracze mający komplet wioch ze stałym przyrostem surowców i możliwością magazynowania , stali się na tyle pazerni , czy też tchórzliwi , że posunęli się do tego typu procederu w grze , a na co oko przymknęła Administracja . I TO JEST ŻAŁOSNE . POZDRO . BORGHI

23

Tuesday, 07.01.2014, 20:24

Do Ciebie nie dociera że nie ma możliwości udowodnienia że ktoś specjalnie siedział przez rok w DG tylko po to by przed samym eventem wyjśc z DG i przez przypadek stracić wioskę w której były surowce ?
Skoro na koncie np. Lomnasa grał tylko lomnas (powiedzmy ze właczył DG i wiecej nie musiał się logować) to dlaczego ktoś mialby zbanować komukolwiek konto ?
Napisz na jakiej podstawie ?

Wg mnie skoro tych panów stać na to by zmieniać ustrój kilka dni przed BOBEM na inny w sposób całkowicie zgodny z regulaminem gry (bo chyba inaczej sie nie da) to w czym widzisz problem BORGHI ? W tym że Ty nie masz takich kolegów którzy zrobią to dla Ciebie ? (bez urazy).
Nie miej pretensji do w/w graczy , tylko do ewentu który jak wszyscy piszą spierdzielił te gre .


Ah i dodam od siebie że mi ten event przypasował , 4 dni przed bobem przeskoczyłem do kolejnej epoki i bez niczyjej pomocy zdązyłem zwiesc surke do stolicy na 40 level oraz 40 level wszystkich dostepnych kopalni :)
W moim wypadku pomógł mi bardzo , wystarczyło troche zaangazowania w grę :P

Pozdr
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

24

Tuesday, 07.01.2014, 21:11

Mocny pierdzielisz takie glupoty ze aż głowa boli tak se tłumacz o tych kontach i ciekawe w jakiej epoce jestes ze takie lvl masz hehe kity mozesz wciskac wiesz komu bo w to nie uwierzę . :D co ty adwokat ich jestes ze sie wypowiadasz.

25

Tuesday, 07.01.2014, 21:19

Nie było moim celem kogokolwiek urazić , wyraziłem swoją opinię popartą tym co napisał Admin.
Co do mojej epoki , zaczalem gre dosc niedawno i jestem w 3 . Nie rozumiem skąd i po co w Tobie tyle jadu .
Adwokatem niczyim nie jestem gdyż prawie nikogo z wyżej wymienionych graczy poprostu nie znam .

Pozdr
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

26

Tuesday, 07.01.2014, 21:26

A w 3 Epoce jestes to rozumie ze tyle zrobiles bo tam farm nie brakuje i miliony surki zobaczysz co w 6 E jest tam nie ma farm.

27

Wednesday, 08.01.2014, 19:00

o tak... zapraszamy do 6 i wtedy dopiero będzie płacz ;) hehe

28

Friday, 10.01.2014, 17:58

ten co najwięcej mordę darł o przekrętach wywalił wojo niech pokaże jakie :rotfl: buc B. i Sp. przekrętów nie robią :rotfl: aniołki mordy w kubeł surke z nieba dostaliście hahahaha :rotfl:

29

Friday, 10.01.2014, 18:10

jak by nie chciał pokazać bo się wstydzi :rotfl: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6143f483ee
surka mu z nieba spadła na to wojo :rotfl: biedny buc tak płakał o przekrętach Rafixa i Wacka :rotfl: aż niebo mu otarło łzy :rotfl: dając surowce na Boba :rotfl:

30

Friday, 10.01.2014, 18:24

Grabił takich "PROSTAKÓW" jak Ty to nazbierał surki

31

Friday, 10.01.2014, 18:43

a tobie zasrańcu kto pozwolił dziób otwierać :rotfl:

Ostrzeżenie za obrazę.
/KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (16.01.2014, 22:53)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Friday, 10.01.2014, 22:11

A po co by miał Mocny przeskakiwac do 6 epoki zeby simować teraz przy tych mutantach co są .

Opanuje sobie 3 epoke i nawet 4 epoke ze swoimi Klanowiczami .Zabawa taka sama jak w innych epokach.

Podobne wątki